Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Magdalena

Ankieta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena
Hej!
Jestem studentką III roku Dietetyki w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. Prowadzę badania dla potrzeb mojej pracy licencjackiej na temat: „Konsekwencje stosowania diet wegetariańskich u młodych sportowców”. W związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą (wyłącznie do rodziców młodych sportowców) o udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w niniejszej ankiecie. Ankieta ma charakter anonimowy, a jej wyniki będą służyć wyłącznie celom naukowym. Przystępując do wypełnienia ankiety, deklarują Państwo zgodę na uczestnictwo w badaniu.
Bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeAnC9mYmttfO_pbTs0hp3NZDMVkvy0BekTzja2D3HaG1lqDA/viewform?vc=0&c=0&w=1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość globmistrz

ANALIZA STATYSTYCZNA - SPSS, STATISTICA, RSTUDIO, EXCEL - ANKIETY, BADANIA

Oferuję pomoc w analizie statystycznej wyników badań (ankietowych, kwestionariuszowych) do prac magisterskich, licencjackich, prezentacji graficznej, weryfikacji hipotez.

Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 12 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.

Zapraszam

gg 4593140 / globmistrz@interia.pl

http://analiza-statystyczna.prv.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...