Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość feliska

Dziewczyny poratujcie, w weekend mam randkę a tu dzisiaj opryszczka mi ię pokazała 😞 co najszybciej podziała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytaj  w aptece co polecają. Ja w sezonie zimowym mam zimno co drugi miesiąc (przed @) i smaruję maścią Hascovier pro.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joanka

Ja smaruję zarażone miejsca sztyftem hevipoint. Łatwo można dostać w aptece. Dziala błyskawicznie, bo już po kilku godzinach można odczuć pierwsze efekty. Zależy od tego jak mocno zaatakowała i jak szybko zaczęłaś działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość esasssa

Joanka a stosowalaś może tabletki hevipoint? Facetowi się opryszczka robi a oczywiście nie będzie niczym smarował bo będzie widać, do tabletek myślę że by się szybciej przekonał. Dlugo trzeba to stosować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gośka

Wiesz, co nie brałam tabletek. Nawet mnie kusilo, żeby połączyć hevipoint w sztyfice z tym z tabletkami, ale ostatecznie sztyft mi wystarczył.  Jeżeli nie sztyft, to przekonaj  go do tabletek. Wiele osób je woli. W gruncie rzeczy to właśnie kwestia indywidualna. Kureacja jest zależna od tego jak mocno wyjdzie opryszczka. U mnie walka z nią nie trwa dłużej niż tydzień. Poprawa powinna nastąpić  w miarę szybko, max po 2-3 dniach. Jeżeli po 5 nie nastąpi, to lepiej od razu zadzwonić do lekarza na konsultacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...