Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj robiłam test ciążowy i po 20 minutach pojawiła się druga kreska. Czy to ciąża? Zaznaczam, że jestem 4 dni przed okresem. 

20200225_163301.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rio

Zrob test w dniu spodziewanej miesiączki albo idz na bete jutro z rana i bedziesz miala pewnosc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lokl

Jasno napisane na teście 1-4 min. Wiec tego się trzymaj. Ja kiedyś miałam 5 testów każdy po dłuższym czasie pokazywał dwie kreski a w ciąży nie byłam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Inka

Test w dniu spodziewanej miesiączki, to raz można zrobić bete, iść do ginekologa no i poczekać  😜 jeśli chcesz zajść w ciążę, to ja osobiście polecam ci wspomaganie zapłodnienia, ja początkowo sceptyczne do takiego czegoś podchodziłam, ale u mnie się udało 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość To ciąża

Zrobiłam test w dniu planowanej miesiączki, po 5 sekundach wyszły dwie mocne kreski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Luca

Ja też w czasie starań widziałam dwie kreski 😜 zawsze, a jak byłam w ciaży to poszłam do lekarza i nie bawiłam się w testy z drogerii, staraliśmy sie jakiś czas więc trochę rzeczy przetestowaliśmy i powiem że jedyne co mogę polecić to kontroler owulacji mam taki co bada lh i wiem że już po urodzeniu tez będzie mi służył bo jest na prawdę wiarygodny i dokładny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość siwavkp

Lekarz potwierdził ciążę, wskazał, że jak blada kreska wychodzi na teście to od razu mówi że to ciąża 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...