Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Edyta

Szybki wypływ mleka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Edyta

Czy któraś miała problem z szybkim wypływem mleka, gdy maluch zaczyna ssać z piersi leci jak z psikawki. Maluch nie nadąża krztusi się. Pozycja pod górkę nie wchodzi w grę bo maluszek nie lubi i denerwuje się jeszcze bardziej. Czy któraś też tak miała? Czy to minie? Czy są sposoby na wolniejszy wypływ mleka ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość

Możesz odciągnąć trochę ręką w pieluszkę, mleko 1 fazy jest bardziej wodniste, po nim leci gęstsze. Po jakimś czasiw wszystko sie unormuje, maluch nauczy siw szybciej ssac a mleko nie będzie tryskac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, najlepiej przed przystawieniem malucha najpierw odciągnąć trochę mleczka. Masz go na razie bardzo dużo i stąd taka reakcja, później już będzie lepiej. Jeśli nie masz laktatora i nie będziesz umiała sama odciągnać mleka, to polecam zwykły, kupiony w aptece firmy Sanity-kosztuje około 10 złotych, a bardzo dobrze odciąga. Mnie nie raz ratował z oprasji przy nawale mleka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia R.

Hej. Powtórzę się - odciagnij trochę przed karmieniem, żeby te pierwsze duże wytryski już "poszły". Ręcznie albo laktatorem. Ja też tak miałam i próbowałam karmić "pod gorke" Ale i tak mleko tryskalo:) pociesze Cię, że to mija i trochę się unormuje. Moja Mała ma 8 tygodni i jest trochę lepiej. Także spokojnie- piersi przyzwyczaja się do tego ile mleka potrzebuje Twoje dzieciatko.  Z drugiej strony - ciesz się że masz dużo mleczka 🙂 gorzej jakbyś nie miała 🙂 możesz odciągnąć i zamrozić na "gorsze" chwilę 🙂 Będzie dobrze !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyna

Karmie już 3 miesiące i dalej strzelam.  Moim sposobem jest wciśnięcie palcem brodawki  na trzy sek.  Minus taki ze przy operacji maluszek cały oblany :)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...