Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ricebaby

Okap

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ricebaby

Niedługo przeprowadzka do nowego domu, jakie okapy polecacie?? Myślę nad electrolux bo widziałam że mają taki model co się sam włącza, ma któraś z was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariolka

Ja mam Electroluxa, faktycznie w połączeniu z płyta włącza się sam dzięki funkcji Hob2Hoob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ważniejszy od firmy jest rodzaj okapu. Jaki chcesz? Przyścienny? Szafkowy? Podszafkowy? Sufitowy? Kominowy? Wyspowy? Teleskopowy? Od tego rodzaju trzeba zacząć. To co jest bardzo ważne to jeszcze wydajność (dobiera się do wielkości pomieszczenia) i decybele (im cichszy tym lepiej). Dodatkowe rzeczy, na które można popatrzeć to rodzaj sterowania, czy to pilot, panel ledowy, czy tradycyjne przyciski. No i oświetlenie w okapie, jaka żarówka? Są też funkcje typu programowanie czasu, tryby pochłaniania it. Trzeba poczytać  i zastanowić się co jest ważne 🙂

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rea

Własnie jestem na etapie zakupu okapu i marzy mi się jakiś od Electroluxa bo mam od nich wszystkie sprzety jaki polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość saltta
W dniu 31/3/2020 o 3:30 PM, Gość Rea napisał:

Własnie jestem na etapie zakupu okapu i marzy mi się jakiś od Electroluxa bo mam od nich wszystkie sprzety jaki polecacie ?

zobacz sobie z tą funkcja hob2hood, dla mnie rewelka, jak go zintegujesz z płytą kuchenna to sam się będzie włączał, ja uważam, że to super rzecz, bo zwsze o tym zapominałam przy poprzednim okapie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karetka

Stanowczo Hob2Hood. Idealna opcja gdzie łączy się okap zdalnie z płytą. Wszystko można ustawić na załączanie się automatycznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość parcelka

Możne mi ktoś powiedzieć czy to Hob2Hood można ustawić też manualnie czy to działa tylko automatycznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...