Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość migotkaaaa

Przyjęcie z okazji chrzcin córeczki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość migotkaaaa

kochane mamusie! poproszę o poradę. Zaczynam rozglądać się za jakąś salą na przyjęcie z okazji chrzin córeczki. Doradżcie może jakiś lokal w okolicach Pruszkowa bądź powiedzcie chociaż na co zwrócic uwagę przy wybieraniu takiego miejsca. Z góry dziękuję :*:*:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Mogę Ci tylko doradzić, jeśli planujesz dzieci na tym przyjęciu,  zwróć uwagę żeby na sali był kącik zabaw. Nie wszędzie są, a to znacząco ułatwia sprawę bo nie biegają kelnerkom pod nogami,a mają miejsce gdzie mogą się bezpiecznie bawić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zdecydowałam się na przyjęcie w domu na ok 16 osób. W jadalni mam duży stół z krzesłami więc nie było problemu z usadzeniem gości. Do tego zamówiłam katering, co było wygodne i budżetowe. 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adrianna

przede wszystkim to zastanów się ile osób chcecie zaprosić 🙂 i pod ilość osób szukaj miejsca: czy to będzie restauracja, czy jakaś sala... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magnata

ooo Pruszków to moje okolice 🙂 w Kaniach jest fajny dom weselny Astoria. Tam chyba też robią właśnie imprezy z okazji chrzin. Zerknij sobie do nich 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gigola

ja to za organizcję takiej imprezy to wezme sie za jakieś pół roku 😉 jednak będę sledziła ten wątek bo to moje okolice 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...