Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość wastara

Pierwsze buty dla niemowlaka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wastara

Szukam informacji o pierwszych butach dla niemowlaka...

Gdzie kupowałyście i jakie polecicie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość renta

Kupuje obuwie dobrych polskich firm. Wtedy mam pewność, że obuwie jest dobrze wyprofilwane do stopy dziecka jak równięż wykonane z nietoksycznych materiałów. Nie ryzykuję oraz nie kupuję odziezy oraz obuwia dla dzieci, wykonanego w Chinach. Dobre firmy to

Mazurek

Befado

Bartek

Zerknij sobie na [reklama usunięta]. W sklepie ostatnio zamawiałam buty dla córki i jestem bardzo zadowolona. Mają tam spory wybór porządnych marek obuwia dziecięcego. 

Edytowane przez Wywijaska
Zamieszczony link do sklepu z butami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli pytasz o pierwsze paputki do domu, to mój synek miał skórzane, zwykle, nieusztywnione buciki, później lekarka poleciał nam kupić buciki profilaktyczne z Bartka, żeby usztywnić nóżkę i zapobiegać wadom. Z czasem zmieniliśmy na Danielki, bo też są dobre jakości i spełniają swoją rolę, a są  o połowę tańsze. Sprawdziły się bardzo dobrze, bo nie było najmniejszych problemów. Jeśli chodzi o buty zimowe, to też kupujemy z Bartka, bo w nich się małemu nóżka nie poci, kupiłam na jedną zimę skórzane kozaczki z Lasockiego i za każdym założeniem skarpetki były mokre, w Bartkach tego nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...