Skocz do zawartości
Forum

Temperatura


Gość Ola

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny a może coś na temat temperatury w pochwie. Ogólnie nie mierzyłam sobie nigdy współczułam z partnerem 9,13,19,29 dnia cyklu w styczniu moje cykle są 31/32. 19 dnia cyklu przy podcieraniu zauważyłam na papierze plamienie brazowate i to tylko dwa razy gdy robiłam siku i się podcieralam. Dziś powinnam dostać miesiączkę i nie dostałam mierzyłam temperaturę 24 dnia cyklu 37.1 25dnia cyklu 37.1 32 dzień cyklu 37.1 33dzien cyklu czyli dziś 37.2 i nie wiem co myśleć czy to ciąża czy tylko ja mam w głowie że chciała bym już być.

 
Odnośnik do komentarza
W dniu 25/1/2020 o 10:00 PM, Bibs napisał:

Kilka pomiarów temperatury w cyklu nic nie wnosi niestety, więc w dalszym ciągu masz 50% szans 🙂

Wiem zdaje sobie sprawę z tego. Od kilku dni miałam wąchania między 36.9 a 37.2 miesiączkę powinnam dostać 2 dni temu lekko bolał brzuch i jeden dzień sutki przy dotknięciu wczoraj zrobiłam test wieczorem wyszła jedna kreska dziś rano zrobiłam jeszcze jeden też jedna kreska miesiączki brak nie wiem co myśleć troszkę się cieszyłam że nam się udało i tak sobie myślę czy cykl mi się przesuną i miesiączką przyjdzie później czy jednak ciąża jest a może test nie wykazał jeszcze. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...