Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Kitka092

Brak miesiaczki a test negatywny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! od 7 miesiecy staramy sie o dzidziusia - niestety bez powodzenia - do tej pory miewalam bardzo silne i bardzo dokladne (28 dni) cykle. Dwa razy sie zdazylo, ze miesiaczka spoznila sie o 1 dzien. Tym razem, tesknie za nia juz piaty dzien a testy ktore robilam sa negatywne. Czy jest mozliwosc, ze jestem w ciazy? Czy owulacja mogla sie tak przesunac, ze test na razie nie wykrywa bHCG?

Dziekuje ❤️

Monika, 27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gabixx
8 godzin temu, Kitka092 napisał:

Witam! od 7 miesiecy staramy sie o dzidziusia - niestety bez powodzenia - do tej pory miewalam bardzo silne i bardzo dokladne (28 dni) cykle. Dwa razy sie zdazylo, ze miesiaczka spoznila sie o 1 dzien. Tym razem, tesknie za nia juz piaty dzien a testy ktore robilam sa negatywne. Czy jest mozliwosc, ze jestem w ciazy? Czy owulacja mogla sie tak przesunac, ze test na razie nie wykrywa bHCG?

Dziekuje ❤️

Monika, 27

Witaj.  U mnie okres spóźnia się 10 dni A testy wychodzą negatywnie i też nie wiem co o tym myśleć ... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...