Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Monika

Objawy ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika

Witam. Od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dziecko. Na przełomie grudnia i stycznia maial dni płodne zaliczyliśmy wszystkie prucz 2(zle samopoczucie). Za 7 dni mam Dos tak okres. Strasznie bolą mnie piersi słodkie wcinam jak głupia. Czasem mnie mdli. Pobolewa mnie dół brzucha czuję jakby był nabrzmiały czasem boli. Z sutków po troszku jak nacisnę wydziela się tzw siara. Robiłam test ale. Nic. Myślę czy nie zrobić bety czy poczekać ten tydzień. Dodam że miesiączki nie są reg. Boli też mnie kręgosłup. Możliwe że to wczesna ciąża? Oby tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kks

Siara z piersi tydzień lub dwa po zapłodnieniu ? To chyba ciąża urojona 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kobiety często mylą pierwsze objawy ciąży z przeziębieniem albo zatruciem pokarmowym, nie zdając sobie sprawy z tego, że w ich ciele rozwija się życie. Dlatego warto wiedzieć, jakie symptomy daje początek ciąży. Dowiesz się tego m.in. stąd http://ekonsultacje.pl/jakie-sa-pierwsze-objawy-ciazy/. Sprawdź, czy to, co w nim opisano, cię dotyczy i czy już nie czas, aby zrobić test ciążowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I co jest ta ciąża? Bo jak nnie ma to może kup komputer cyklu, obserwuj ten cykl i jakieś wnioski na podstawie tego. Dobry jest cyclotest my way. Będziesz mieć dodatkowo zapis. A z betą nie trzeba czekać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stazja

Jak się staracie to kontroluj sobie dni płodne, u mnie to pomogło i skróciło czas oczekiwania, miałam wówczas cyklotester myway, zainwestowałam, ale dokładnie wiedziałam kiedy mam jajeczkowanie i kiedy najlepiej jest współżyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...