Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Monika 89

Słaba druga kreska na teście ciążowym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 2 dni temu robiłam test. Dodam że staramy się o bobaska. Jedna kreska byla mocna truga zaś jakby chciała a nie mogła. Do okresu jeszcze trochę. Co myślicie? To oznaki wczesnej ciąży? 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, a ile jeszcze masz do terminu @? Bo nie wartowarto robić przed. Najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki lub po tym terminie jeżeli się nie pojawi krwawienie. Trzymam kciuki, żeby się udało 🙂 Mi wyszła słaba druga kreska dzień przed terminem @ i była toto oznaka ciąży. Powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika89
16 godzin temu, Moniaaa33 napisał:

Hej, a ile jeszcze masz do terminu @? Bo nie wartowarto robić przed. Najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki lub po tym terminie jeżeli się nie pojawi krwawienie. Trzymam kciuki, żeby się udało 🙂 Mi wyszła słaba druga kreska dzień przed terminem @ i była toto oznaka ciąży. Powodzenia 

Wg. Kalendarzyka 13 dni. Wiem że szybko ale ten test ciągle chodzi mi po głowie. Pokazałam go córce i ona też stwierdziła że jest 2 kreska. Bardzo słaba ale jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...