Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
pena89

Zakreskowane - wątek dla staraczek którym się udało

Rekomendowane odpowiedzi

Pena ostatnio rozmawiałysmy z dziewczynami o drzemkach. Moja jeszcze śpi ale usypianie trwa coraz dłużej, córka nie jest zmęczona. Chcę zrezygnować ale tak jak Ty, też wtedy kładę się z córką i jest to moja chwila na odpoczynek. Druga ciąża jest dla mnie bardziej męcząca. Nie wiem czy czytałaś ale też będę mieć jednak syna ;)

Ja jeszcze jakieś 5 tyg do trzeciego trymestru i też już ostatnia prosta :)

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak pena pisała u mnie dzisiaj ciągle twardnienia. Ale nie są bolące. Tylko uciska mi pupa na prawe zebra i te kichy w środku. To mi promieniuje aż do pleców. A jak leżę jest spoko.
Zobaczę do rana jak będzie tak cały czas to podjadę niech sprawdza. Jak będzie trzeba to niech mi każą leżeć w szpitalu ale skoro leżenie pomaga to mogę w domu leżeć :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłam w szpitalu. Poszłam na oddział a tam na dyżurze mój gin. Zbadal mnie i wogole i stwierdził że nie zostawi mnie w szpitalu bo to się zaczynają skurcze przepowiadajace. Mam leżeć. Dostałam jeszcze lutei i spasmolina 2x dziennie. Plus magnez dalej mam brax 3x dziennie i te zastrzyki. W razie w przyjeżdżać na oddział. A tylko położyłam się i brzuch miękki.
Wiec święta spędzę na szczęście w domu ale na lezaco. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj tak cieszy się że wróciłam. Ale ona rano już mi powiedziała że mamuś doktor cię zbada i nie zostawi w szpitalu. :D więc może te małe dzieci mają jakieś przeczucie. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magdalena no to piąteczka, też mam leżące święta ;) najważniejsze że w domu. Tylko mój syn tego nie rozumie :/

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mój narazie w domu nic nie robił tylko na bieżąco pozmywal. Bo wczoraj i wedzil i gotowal i sprzątal i piec czyścil. Więc ja przelezalam a reszta się nie zrobiła. Dobrze ze święta u mamy to się nie stresuje. Ale później będę musiała go zagonic bardziej bo zaplanował sobie ze do nas przyjadą jego brat z żoną i jego chrzesniakiemm to ja przecież nie będę się szarpać. Chyba że się dogadać i do nich pojedzie bo nie wiem czy ja będę jechać.

Ale wiecie co. Polezalam wczoraj cały dzień i dzisiaj też i jak wstaje to już czuję osłabienie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Domka trochę odpoczynku w ciągu dnia dobrze nam zrobi w naszym stanie :-) Tak czytałam że jednak synek ❤ Super !!
Ja dziś zrobiłam uszka własnej roboty z mięsem z królika i polędwicy wieprzowej. Tak na bogato bo córka nie może jeszcze z kapustą i grzybami. Jutro zaczynam produkcję ciast i ciasteczek :-) Dobrze że maz ma już wolne to córkę ogarnie.

Marzenia są po to by je spełniać :-)
M ❤ 08.2018
J ❤ 03.2020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też jutro biorę się za ciasta i mąż również w domu to łobuza ogarnie ;)
Ps mdłości mi przeszły ,ale do piersi to się już dotknąć nie mogę BOLIIIII...i mega wyostrzony węch - czuję wszystkie smrodki w obrębie 2 mili ;D

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gosia współczuję Ci tym smrodkow. Ja w poprzednich ciążach tak miałam teraz mniej. Ale i tak np mięso mi śmierdzi ale to już jeszcze sprzed ciąży.

Kazdy coś robi na święta a to uszka a to ciastka a ja leżę placki em. Nerwa mam ale wolę leżeć niż cierpieć. Melise sobie dziennie parze na spokojna duszę :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wesołych Świat Kochane! Zdrowia i szczęścia dla waszych rodzin. ❤️ Miłości, spełnienia marzeń i niech dzieciaczki szybciutko rosną pod naszym sercem! I jeszcze lepszego Nowego Roku!

monthly_2019_12/zakreskowane-watek-dla-staraczek-ktorym-sie-udalo_81339.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czarna dziękuję Ci bardzo. Dla ciebie również wszystkiego najlepszego, spokojnych, rodzinnych i zdrowych świat no i śnieżnych. Oczywiście bogatego Mikołaja :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdrowych,radosnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nasze dzieci przyjdą zdrowe i szczęśliwe na ten świat❤a my miały siłę i cierpliwość ;)

monthly_2019_12/zakreskowane-watek-dla-staraczek-ktorym-sie-udalo_81360.jpg

Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję :*
To ja już oficjalnie też wam wszystkim, naszym forumowych ciocia i ich rodzina życzę poprostu Wesołych świąt.
By były spokojne, rodzinne, radosne no i może trochę chociaż osniezone. ⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gosia śliczna choinka

monthly_2019_12/zakreskowane-watek-dla-staraczek-ktorym-sie-udalo_81371.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochane forumowiczki, dziękuję za wszystkie życzenia i także pragnę Wam życzyć spokoju, radości i zdrowia, samych szczęśliwych chwil z najbliższymi, wymarzonych prezentów pod choinką i oczywiście szczęśliwych rozwiązań w terminie:):) ściskam gorąco!:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry.
Święta, święta i po świętach. :D

Jak się czujecie? Jak waga? U mnie stoi w miejscu. Jak się najem to 65 a jak wsio zejdzie to 63.5 i tak od 2 tygodni :D

Miłego dzionka życzę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałam dodać te nasze szkraby.
Ja zdjęcia nie mam. Nie było komu mi zrobić a i ja nie pomyślałam wcześniej aby mi cykneli.

monthly_2019_12/zakreskowane-watek-dla-staraczek-ktorym-sie-udalo_81419.jpg

monthly_2019_12/zakreskowane-watek-dla-staraczek-ktorym-sie-udalo_81420.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to bywa...szybko minęły,ale fajnie bo rodzinnie. Dziś robimy pauze i zostajemy w domu,aby się polenić. Za to u mnie kiepsko z okiem i rano musiałam jechać do lekarza. Wczoraj spuchło mi oko i przypałętał się wirus. :( rumianek nie dawał już rady i potrzebny był antybiotyk. Oby się wszystko wchłonęło bo wyglądam jak bym w oko pięścią dostała. O bolu i nieprzespanej nocy nie wspomnę.
A jak z domu wyszłam to i pojechałam kontrolnie zrobić bhcg ... jakoś tak będę czuła się lepiej. Wizytę jednak będę miała wcześniej 8 stycznia z czego się cieszę.
Teraz mam chwilę bo młoda drzemkę ma. :D
Ps moje piękne zmaltretowane oko

monthly_2019_12/zakreskowane-watek-dla-staraczek-ktorym-sie-udalo_81430.jpg

Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

goosia o jejciu jakie czerwone. Współczuję. Ważę że udało się spotkać ze specjalistą. Oby antybiotyk pomógł sYbko. Rozumiem że powiedziałaś o ciąży? I dobral taki jaki można.
Ja również mam wizytę 8.01 ale późno po 17.45 a ty o której?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magdalena3 tak oczywiście powiedziałam i nawet konsultowała to z innym lekarzem. Dwa,że ten antybiotyk działa miejscowo i nie przenika dalej. Co do wizyty to mam o 9.50 . A oko póki co wygląda jak wygląda i chyba trzeba trochę czasu. Zaraz będę robić okłady z rumianku bo przynajmniej dzięki niemu schodzi opuchlizna. No i czekam na tą betę bo jestem ciekawa ile tam się już uzbierało bo jestem ciekawa czy będzie widać coś konkretnego. Trochę się stresuję.

Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gosia współczuję tego oka. Oby szybko przeszło i daj znać jak beta ;)

Wymeczyly mnie te święta tylko i nic więcej. Powiem wam że najlepiej mi na swojej kanapie, u rodziców i teściów miejsca nie mogłam sobie znaleźć tak mi niewygodnie było wszędzie, a syn też miał humor że odechciewalo się wszystkiego. Jak wracaliśmy do domu to nagle grzeczne dziecko się z niego robiło więc jemu też te święta nie służyły. Ja mam za tydzień wizytę, mam nadzieję że szyjka wytrzyma do tego czasu i już będzie ciąża donoszona w razie gdyby się wcześniej zaczął poród

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...