Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kaja_k

Sezon grypowy czas zacząć!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaja_k

W radiu usłyszałam, że sezon na grypę już rozpoczęty i że najlepszą profilaktyką jest szczepienie ochronne. Zastanawiam się czy faktycznie poddać się szczepieniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość renia3

W moim zakładzie pracy co roku są wykonywane takie szczepienia i co roku się szczepię. Na razie grypa mnie omija.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość malwa1

A może lepiej postawić na naturalne środki np. sok z pigwy, aronii, czarnego bzu, wit. C, czosnek, itp. My nie lubimy chemii i omijamy ja z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kinra

Szczepić się w czasie ciąży nigdy, zdrowy tryb życia jest bardziej skuteczny aniżeli szczepionki nie wiadomo jakiego pochodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kattarzyna

Fajny artykuł odnośnie wit. C znalazłam na stronach szkoły rodzenia [reklama usunięta]. Ze swojej strony dołożyłabym jeszcze miód, ale ten nasz polski, kupiony od pszczelarza.A odnośnie szczepionki to jestem na NIE, nie szczepiłam się i nie zamierzam się szczepić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się nie szczepię ho w życiu grypy ni je miałam, jak się gorzej czuje to zjadłam to ami Wit c i nie choruje nawet na przeziębienie. Natomiast moja mama pracuje w szpitalu i tam szczepię wszystkich pracowników, wiadomo ktoś się może nie zgodzić ale raczej są chętni, i mają 40% mniej L4 w okresie zimowym, wiec coś te szczepionki pomagają chyba.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pampuni

ja się nie szczepiłam, przy przeziębieniu mam zawsze w pogotowiu ciepły kocyk i syrop [reklama usunięta] babcina receptura, stawia na nogi, pomaga na ból gardła i drapanie, parę dni i po przeziębieniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się właśnie zaszczepiłam przeciw grypie (jestem w 34 tc).
Szczepionka przeciw grypie nie chroni przed przeziębieniem, to dwie zupełnie inne choroby :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KWroc

Andrzej Duda też się

Cytat

"nie szczepił i szczepić nie będzie, bo nie..."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...