Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po wizycie.
Widoczny pęcherzyk ciążowy z zarysem pęcherzyka żółtkowego.
Kolejna wizyta za dwa tygodnie.Cieszę się na razie ostrożnie, choć w poprzedniej grudniowej poronionej ciąży pęcherzyk zobaczyłam dopiero w 7 tyg, a to bylo niestety za późno.
Dziewczyny spróbujcie zamiast kawy pić sobie yerba mate, zdrowsza i ma mnóstwo innych właściwości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

camilla Trzymam kciuki żeby się teraz wszystko ułożyło :)
Powiedz mi czy to dobry znak z tym pęcherzykiem, niestety nie jestem obeznana jeszcze na ten temat..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak bardzo dobry znak :)
to znak, że ciąża jest po pierwsze wewnątrzmacicy, a nie poza, po drugie, że na razie rozwija się prawidlowo.Na tym etapie wszystko sie może jeszcze wydarzyć, ale jestem dobrej myśli .
Tego i tobie i pozostalym dziewczynom życzę:*

Azu
camilla

Trzymam kciuki żeby się teraz wszystko ułożyło :)
Powiedz mi czy to dobry znak z tym pęcherzykiem, niestety nie jestem obeznana jeszcze na ten temat..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Azu, u mojego narzeczonego na własnej działalności też jest jakoś inaczej i jestem na ubezpieczeniu taty, fajnie jakby mama mogłaby Ci pomóc ale z doświadczenia wiem, że jest z tym różnie ;)

Camilla, super wiadomości :)

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Camilla Super to czytać u mnie wszystko się wyjaśni pojutrze i z nerwów mi nie dobrze i motyle w brzuchu :D
Domka Myślę że na tyle mogę liczyć na mamę, ale się okażę wszystko jak z nią pogadam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej! Witam wszystkie mamy;) Ja za to naszczęście mdłości nie mam ale prawie ciągle mogłabym płakać! Nie mogę nad tym zapanować. Wcześniej myślałam ze będę ciągle uśmiechnięta a tu nic , takie huśtawki nastroju. A to dopiero 6 tydzien. Czy któraś z Was też tak może ma? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Daria, ja może nie płaczę ale na pewno jestem drażliwa. W środku się cieszę ale uśmiechnieta jakoś nie chodzę. Muszę żyć normalnie i nie okazywać emocji w otoczeniu, które nic nie wie o ciąży

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy Cię Daria w naszych rozrastajacych progach :) Czuj się jak u siebie :)
Mdłości to tylko przez nerwowe przed wizytą u gina albo jak głodna jestem ale to u mnie standardowe zachowanie organizmu, huśtawki też brak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też chciałam się zapytać co tam u lekarza ?
Jak się macie dziewczyny- u mnie minął pierwszy szok i teraz się ciągle zamartwiam czy będzie ok, jak tylko czytam coś na temat ciąży to wszędzie pojawia się jeden temat - poronienie, czy wy też się schizujecie czy raczej podchodzicie na spokojnie?
Mi udało się przyspieszyć termin lekarza z 11.09 na 09.09, bo już nie mogę wytrzymać, chyba jeszcze sprawdzę będę czy na pewno rośnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny :)
U lekarza dowiedziałam się że kuleczka ładnie umiejscowiona w macicy, według ostatniej miesiączki i gdyby cykl był 28 dniowy to miałabym termin na 28 kwietnia i byłby to 6 tydzień. Ale na usg wyszło że to 5 tydzień czyli miałam ten dłuższy cykl. I nie dostałam w takim razie jaki to termin :D
Mam już pełno skierowanie i mam już zapisane 3 wizyty do przodu.
I oczywiście mam zdjęcie. Pęcherzyk wielkości 3,4mm.
Kolejna wizyta za 2 tygodnie czyli 18.09 ,wtedy okaże się co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość NaRazieAnonim

Hej dziewczyny, dołączam do Was. :) Wczoraj 28 dc (2-3 dni przed @) i dwie kreski. Jutro beta.
Dzieciątko numer dwa. Mam córeczkę prawie 3 letnią.
Mąż szczęśliwy, jeszcze nikt nie wie - dlatego nick "NaRazieAnonim"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość NaRazieAnonim

KaroKarolina
I jeszcze mam pytanie co z kawą? Piłyscie przed ciaza ? Ja pilam okolo 4 filizanek dziennie, teraz ograniczam do 1-2 cappuccino, lub 1 zwykłej z expressu, a Wy ?

Ja piję dwie kawki dziennie. W pierwszej ciąży od 6 tygodnia nie mogłam pić, bo mi śmierdziała. Dopiero wróciłam do kawy po 20 tygodniu mniej więcej. Teraz u mnie dopiero początek,nie mam jeszcze objawów oprócz senności i bólu głowy i kawa mi smakuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Azu
Hej dziewczyny :)
U lekarza dowiedziałam się że kuleczka ładnie umiejscowiona w macicy, według ostatniej miesiączki i gdyby cykl był 28 dniowy to miałabym termin na 28 kwietnia i byłby to 6 tydzień. Ale na usg wyszło że to 5 tydzień czyli miałam ten dłuższy cykl. I nie dostałam w takim razie jaki to termin :D
Mam już pełno skierowanie i mam już zapisane 3 wizyty do przodu.
I oczywiście mam zdjęcie. Pęcherzyk wielkości 3,4mm.
Kolejna wizyta za 2 tygodnie czyli 18.09 ,wtedy okaże się co dalej.
super !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~NaRazieAnonim Witamy :)
KaroKarolina Trochę mnie wizyta uspokoiła.. Ale tylko troche

No dziewczyny czekam teraz na wasze relacje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KaroKarolina Mogę Cię uspokoić że to norma zwłaszcza na początku. Mnie też pobolewa czasem, już mniej. To znak że macica się rozrasta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość NaRazieAnonim

Jutro rano beta. Ile powinna wyjść w 30 dniu cyklu czyli na dzień przed spodziewanym okresem?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na wynikacg będziesz miała normy podane dla konkretnych tygodni, a po 48 h sprawdza się przyrost, który musi wynosić conajmniej 66 %
U mnie to bylo tak 190, potem miałam 540, a po kolejnych 48 h było jużprawie 1400

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość NaRazieAnonim

A kiedy mówicie rodzinie? Rodzicom? Moja mama już tak czeka i nas od roku ciśnie :p
Mam zamiar rodzicom powiedzieć wierszyk:D
Na górze róże
Na dole inne kwiecie
Mamy dla Was wnuka
Chcecie?
Hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...