Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Kobitki,
Gratuluje zdjęć, cieszę się, że wszystko dobrze. Ja mam wizytę 13.08 i może też w końcu będzie jakieś usg :) U mnie już 10 tydzień leci, a jeszcze nie widziałam fasolki. Jestem podekscytowana i poddenerwowana tą wizytą.
Odnośnie sytuacji w pracy, to z umowy zlecenie mnie szef wycofał, podwyższył mi umowę o pracę ale odjął niestety koszty które musi ponieść na podatki z tym związane. No cóż prywaciarze to jednak skąpiarze, prawie 500zł mi urwał :) No ale nic, uznałam, że co ma być to będzie.

Sy1up1.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny to co ja mam powiedzieć jak widziałam fasolke 13 lipca pierwszy raz a kolejna wizyta za 20 bitych dni i to na 17:00 czyli cały dzień w pracy muszę wytrzymać ? :D na dodatek to prenatalne... Mój gin stwierdził że skoro się nic nie dzieje to mam nie przychodzić (a prowadzę ciążę prywatnie) także o tyle uczciwy że nie zdziera ze mnie kasy jak nie trzeba. Muszę wytrzymać prawie 3 tyg jeszcze kiedy wy macie już 3/4 wizytę :D jak tu wchodzę to sir tylko stresuje jak piszecie o ilości wizyt :)

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Kaja gratulacje ! Piękny dzidziuś!
Ja też dziś mam wizytę. Już jestem i czekam na gina bo miał specjalnie dla mnie przyjść wcześniej. Oby nie zapomniał :D
Magalena ja robiłam usg piersi w czerwcu i placilam coś 150/200zl nie pamiętam nawet ale na pewno nie 50zl. Liczę że to mi zaliczy na poczet ciąży :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Pena dziękuję :D to pochwal się zaraz po wizycie proszę :D
Polaaa długo wytrzymałas ;) do 9 tygodnia ( chociaż tak naprawdę jak nic się nie dzieje to jest to odpowiedni czas ) aczkolwiek czekanie jest straszne :D
Gagusia ten ginekolog jakiś dziwny że nie zrobił Ci USG ale cóż;) w 7t spokojnie już sporo widać. Jeszcze kilka dni i zobaczysz dzidziusia ;) a remont się przyda - macie z głowy ;)
A co do wpadki to tak najlepiej. My się staraliśmy długo i nic a zaszliśmy w pierwszym miesiącu jakby niestarania (na wakacjach na luzie):D

Odnośnik do komentarza

KajaM u mnie wizyta tak późno bo raz ze na urlopie byliśmy a dwa zmieniłam ginekologa i tak jakoś wyszło. Poza tym tak jak mówisz jak sie nic nie dzieje to po co w pierwszych tyg często nic nie widać i tylko nie potrzebny stres jest . No i u mnie w zeszłym tyg szybko mi koleżanka w pracy USG zrobiła żeby zobaczyć czy jest fasolka w macicy i czy serduszko bije - bo to tylko o to chodzi na pierwszej wizycie . No ale jutro będzie pierwsza oficjalna u gin .

Odnośnik do komentarza

KajaM. tak też przez to przechodziłam staraliśmy się o 2 dziecko jak Kacper miał 7-8 lat i nic, nawet badania płodności zrobiłam i okazało się, że zdrowi jesteśmy, a nie wyszło przez prawie 2 lata. Nie chciałam się faszerować jakimiś środkami i uznałam, że widocznie tylko jedno dziecko nam jest pisane. A tutaj po tylu latach taka niespodzianka.

Sy1up1.png

Odnośnik do komentarza

pena szczerze to ja w żadnej ciąży nie miałam nawet skierowania na usg piersi. W szoku jestem ile to kosztuje. Dobrze ze mi się ten onkolog na nfz trafił. Spoko gościu no i specjalista od guzków itp.

Czekamy zatem na wieści od ciebie.
Mnie dziś nerwy noszą. Nic mi się nie chce. Duszno mi i pogoda mnie denerwuje. Zaplanowała sobie prasowanie. A na obiad nie mam pomysłu chyba mojemu ugotuje zupy grzybowej właśnie ja mam trochę rybnej to zjem z córką.

Mam pierś z kurczaka ale nie mam na nia pomysłu.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...