Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Co do głodu to ja dzisiaj nie odczuwam. A takto to mnie aż sciskalo.
Jeśli chodzi o latanie to ja nie latam. Ale spytajcie lekarzy. Znajoma latala też przez pierwszy trymestr. Później miała skracajaca szyjke i już miała zabronione.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A ja bym teraz coś zjadła.. A niedawno zjadłam rosół i kotleta z ziemniakami. Teraz mam ochotę na pomidorowa i najlepiej jakby była z cebula smazona.. Najchętniej bym cebulę do wszystkiego jadła.
A w pierwszej ciąży to pamiętam że tylko mączne rzeczy jadłam, a teraz najchętniej cebulę smazona... :D i tego śledzia co magdalena reklamowala.. Nie no dzisiaj to mój żołądek zaczął się rozkręcac.. Idę po rosół.. :D

Odnośnik do komentarza
Gość Donatka

Urwało mi posta.
Widzę że coraz więcej z nas ma objawy ciążowe. Ja wczoraj do południa biegałem do łazienki bo wymiotowalam jak kot. W pierwszej ciąży były tylko nudności a wymiotów zero. Tym razem chyba nie będzie tak dobrze... Aha i powiedzieliśmy synowi że będzie miał rodzeństwo. Takie pytania już zadawał jakby coś podsłuchał z naszych rozmów i coś podejrzewał.

Odnośnik do komentarza

Moja córka od paru miesięcy mówi wszystkim ze będzie miała i braciszka i siostrzyczke. Moja siostra była w ciąży i jej tłumaczyłam że dzidzia była w brzuchu, to teraz Julka chodzi i mnie pyta a co masz taki duży brzuch? (a w cale wielkiego nie mam :D)

Odnośnik do komentarza

ewelinka ulatwie Ci poszukiwania te konkretne są z biedronki. Ale są dobre bo mimo że w sosie smietaniwym to takie kwaskowe. :D ja to dawno nie zjadłam dwa dania naraz. Chyba że z odstepami na jakiejś imprezie. a jak ci idzie nauka?
donatka i jak synek cieszył się?
Moja to ciągle się teraz bawi że ma dzidzie w brzuchu i że ja rodzi odrazu i nadaje imiona. :D

A no jeszcze nabrałam teraz chęć na cebulę. Bo ciągle kanapkę z serkiem śmietankowym.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja to jakoś większego brzucha nie mam ale czuję że mnie majty cisna. Noszę teraz te co takie luźne miałam z poprzedniej ciąży albo te takie babcie okresowe. :D ale dzieci są kochane w tych sprawach. Moja dzisiaj zadała mi pytanie czy jak już mi brzuch urośnie i będę jeszcze grubsza niż jestem to nie będę z tatą spać. To pytam czemu mam nie spać? To odpowiedziała że będę miała za ciasno i będę spadać z lozka :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Donatka

magalena syn płakał przez pół godziny że on wcale nie chce ani brata ani siostry. Dopiero jak zaczęliśmy to dopatrywać o co chodzi i skąd taka niechęć, to powiedział że ma kolegę który musi się cały czas siostrą zajmować bo mamA mu ciągle każe. I faktycznie jak był kiedyś u tego kolegi to opowiadał że nawet nie mogli razem pogadać bo tą matką ciągle się darka żeby się z tą siostrą dwuletnią bawili.
Wytlumaczylam mu że u nas tak nie będzie i że napewno nie zwale na niego opieki tylko będzie się bawił kiedy będzie chciał.
I dziś już jest ok, pyta ciągle jak się czuje i czy już mnie dzidzia kopie. Aha i stwierdził że jest jeden plus - nie będziemy stać w sklepie w kolejkach bo są kasy dla kobiet w ciąży hehehe dzieciaki

Odnośnik do komentarza

Hi hi no te dumania dzieci są fajne.

Mój za to kiedyś w tygodniu położył się i się przytula jak zwykle przed spanie i w pewnym momencie śmieje się i przykłada rękę do brzucha i mowi: oooo jeszcze nie kopie :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja dziś obudziłam się koło 7... Mega ścisk w żołądku i niedobrze, szybko zjadłam kilka migdałów. Długi jednak nie poleżalam bo takie ssanie zr głowa mała. Na śniadanie weszły kanapki z avocado tak mi się zachciało. Obiad pomidorowa i pulpety... Zagryzlam arbuzem... Minęło 2h i już chodze głodna... I nagle krzycze do męża "sushi chce sushi!!" no i czekam na sushi (oczywiście z wędzonym łososiem) a żołądek mi zaraz się przyklei do żeber

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

natkusia ooo to ja już chyba się cieszę że mnie na początku wziął głód a teraz już puszcza. :D
Ale łososia wędzonego też uwielbiam. Sushi nie jadłam. Nie miałam okazji iść do knajpy z tym czymś a w markecie to jakoś się boję że nie świeże :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

natkusia ooo to ja już chyba się cieszę że mnie na początku wziął głód a teraz już puszcza. :D
Ale łososia wędzonego też uwielbiam. Sushi nie jadłam. Nie miałam okazji iść do knajpy z tym czymś a w markecie to jakoś się boję że nie świeże :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

natkusia ooo to ja już chyba się cieszę że mnie na początku wziął głód a teraz już puszcza. :D
Ale łososia wędzonego też uwielbiam. Sushi nie jadłam. Nie miałam okazji iść do knajpy z tym czymś a w markecie to jakoś się boję że nie świeże :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Donatka

magalena A ja myślałam że Ty o synu piszesz. I tak mi się właśnie coś nie zgadzało. Ale niedawno wstałam więc mam usprawiedliwienie hehe. A tak w ogóle to mogłabym teraz spać 24 godziny na dobę. A jak pomyślę że jutro do pracy to już czuje że mi się nie będzie chciało wstać

Odnośnik do komentarza

@magalena3 no mnie jeszcze trzyma te "ssanie" ale wolę to niż mdłości czy wymioty brr :( ha sushi zamawiam tylko z lokalu w którym zawsze jadam i to takie małe pudełeczko żeby nie przesadzić bo jak sie dorwe to nie bede mogla przestać hehe a chciałabym żeby moja waga jednak nie poszla do góry aż tak już w pierwszych miesiącach :D jak narazie 50 kg się trzyma

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o brzuch to mam taki wzdety. Czytałam że to normalne, hormony wstrzymuja wodę i robimy się okrągłe :D
MAGDALENA a moja nauka w lesie.. Czy Wam też pamięć teraz szwankuje? Nie mogę nic zapamiętać..

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o brzuch to mam taki wzdety. Czytałam że to normalne, hormony wstrzymuja wodę i robimy się okrągłe :D
MAGDALENA a moja nauka w lesie.. Czy Wam też pamięć teraz szwankuje? Nie mogę nic zapamiętać..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...