Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

KasiaMichał
Witam nowe mamusie :-)

Magalena3 trzymam kciuki i poproszę o kciuki jutro, bo jutro ja mam wizytę.

Ja najchętniej bym nie mówiła do końca pierwszego trymestru ale muszę powiedzieć w pracy, bo nie chce dźwigać...

Miłego dnia :-)

Ja to ciągle kciuki trzymam za wszystkie a więc u mnie masz jak w banku. A ty jutro na którą Masz?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

KasiaMichał
Witam nowe mamusie :-)

Magalena3 trzymam kciuki i poproszę o kciuki jutro, bo jutro ja mam wizytę.

Ja najchętniej bym nie mówiła do końca pierwszego trymestru ale muszę powiedzieć w pracy, bo nie chce dźwigać...

Miłego dnia :-)

Który to już u ciebie będzie tc? Oczywiście trzymamy tu za każdą.

Witaj nowa111 piękna beta . Gratuluję

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tak w nocy mi się przypomniało o poduszcze dla ciężarnych. W zaawansowanej ciąży bardzo mnie drażniło jak miałam zmienić pozycję spania. No kurka! Jak leży się na boku to ona tak super zawija się pod karkiem (zahaczając się o bark) i między nogami. Bardzo fajnie daje wsparcie brzuchowi itd. ale jak trzeba zmienić pozycję, obrócić się to jest masakra! Wykaraskać się z tego uścisku jest ciężko. A im większy brzuch tym trudniej ;( ja dodatkowo miałam mega problemy z nerkami i jak dostawałam ataku (a bywało to często) to katusze przeżywałam!
Ponieważ swoją odsprzedalam, teraz kupuję prostą ;)

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

nowa11 witaj. Beta piękna. Dziewczyny na staraczkach zawsze pisały że na usg widać dopiero jak beta koło 1000 jest. Więc nie martw się jak lekarz nic nie będzie widział a kiedy robiłaś betę?

DobraWróżka No właśnie ja się o kladlam poduszkami i kolcami i też miałam problem z wykaraskaniem się z tego. I dumam jaka kupić bo są właśnie w kształcie litery I albo J i nie wiem która. Ale narazie radzę sobie z kołdrą. Muszę tylko druga kupić bo mój P lubi się też opatulac kołdrą a jak ja już sobie uloze to żeby mi nie zabierał.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No to może jeszcze być nic nie widać ale to zależy od sprzatu usg jakiego ma lekarz. Jutro zrób druga betę dla uspokojenia jak jic lekarz nie będzie widział. Powinno zrobić się po 48h aby zobaczyć czy jest dobry przyrost :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Lo-la ja wręcz przeciwnie, bardzo się cieszę, że mój synek będzie miał rodzeństwo i w przyszłości nie będzie sam, będzie miał oparcie jak nas zabraknie. A o takich uczuciach jak zdrada nawet nie pomyślałam. Tylko będziemy musiały więcej tłumaczyć, że kochamy oboje, i ten pierwszy syn/córka są dla nas nadal ważni. Ale myślę, że z czasem się przyzwyczai, będzie pomagał przy przewijaniu i kąpaniu i będzie dumnym starszym bratem :-D

Odnośnik do komentarza

nowa No właśnie tak dumam że koło 1000 beta i będzie widać ale to może serducha bo ja byłam w 4 tygodniu i 3 dniu chyba pierwszy raz i pęcherzyka był. Więc pewnie i u ciebie będzie pe herzyc a ta beta 1000 to może ciałko albo serducha już widać :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam nowe marcowki !! Ale nas już dużo ❤ Zazdroszczę Wam tych wizyt ! Ja dopiero 24.07 idę. U mnie w rodzinie wie tylko mąż moja siostra i przyjaciółka. Choć dziś ledwo się powstrzymalam bo moja mama zapytała czy jetem w ciąży :D Wie że się staramy i chyba intuicja jej podpowiada że się udało. Musiałam ją okłamać że nie bo siostra prosiła żebym powiedziała po wizycie bo wtedy siostra będzie w domu. Zresztą też nie chce zapeszac :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

~Lo-la
Gratuluję wszystkim!!!!

Nie boicie się?
Mam już córkę. Boję się. Mam takie poczucie jakbym ją zdradziła;(((

Czułam tak przy drugiej ciąży. No mój pierworodny nigdy nie pytal i rodzeństwo. I tez czułam tak jak ty . W miarę większej ciaxy te obawy mijały. I synek tez oczekiwał z niecierpliwością na brata .
Najśmieszniejsze jest to ze gdy wróciłam ze szpitala straszy od razu zapytał czy pójdę z nim zagrać w grę :-). Różnie było. ..

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Lola- takie odczucia są chyba normalne. Jesteś z córką blisko i między Wami nagle wchodzi "to trzecie". Masz prawo do takich odczuć.
Z własnego doświadczenia mogę Cię zapewnić, że ono z czasem minie. Będziecie razem na dzidziusia czekać i cieszyć się na jego pojawienie :)
Bo miłość się mnoży, jak się nią dzieli :)

A jak już będzie Bąbelek, to znowu przyjdzie czas na wyrzuty, że nie poświęcasz mu aż tyle czasu ile dawałaś córce. Zawsze jest coś. Dlatego należy się cieszyć obecną chwilą ❤

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Rodzeństwo to najlepsze co mogą dać rodzice dzieciom. Mój mąż jest jedynak, ma 27 teraz i nadal wypomina to rodzicom. Ze on nie ma nikogo ani brata ani siostry, jak ich braknie to zostaje tylko mój brat a on już sam itp. A jak studiowalismy to był zły że do nas przyjeżdżało rodzeństwo a on sam.. I współczuję jedynakom. Rodzeństwo jest super. Ja mam brata o rok i 5 dni starszego, jesteśmy jak bliźniaki. Wszędzie razem za małego i dalej w sumie. Dziękuję z całego serca rodzicom że im taka wtopa jak ja wyszła i mój brat :D

Odnośnik do komentarza

Ja tam też cieszę się że mam brata. Chociaż tera z kontakt jest tylko służbowy. Jak coś potrzebuje. Częściej widzę się z jego żona ale ona też typem samotnika i im rodzina nie potrzebna. Mam lepszy kontakt z sąsiadami niż z nimi. No ale kto może wiedzieć jakimi się staniemy na starsze lata.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...