Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ire13

Czas dla siebie!

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcecie się odprężyć i doświadczyć niezwykłych doznań to mogę wam polecić masaż tantryczny, zarówno indywidualnie jak i w opcji z partnerem. Taki masaż pozwoli na lepsze poznanie siebie i na samoakceptację. Ponadto pomoże nam się odprężyć i zredukować stres.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lisek+123

Ja planuję remont w sypialni. Po remoncie obowiązkowo wygodny fotel, gdzie będę czytać książki [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jankaa

Zaczęłam bardziej dbać o włosy, mam takie z tendencją do kręcenia się i w koncu zainwestowalam w dobrą suszarkę z dyfuzorem, kupilam taką białą [reklama usunięta]. Ma dyfuzor, jonizację, super podkreśla skręt włosów. Dbanie o nie to taki moj czas dla siebei a z ładnie ułożonymi włosami od razu czuję się lepiej

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyna

Czas dla siebie niech pomyślę czasem mam go dla siebie 🙂 I wtedy oglądam filmy [reklama usunięta]. Czasem w trakcie tych filmów po prostu zasypiam ze zmęczenia ale i tak się ciesze że mam czas dla siebie.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...