Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamusie :)


Gość aldonka23

Rekomendowane odpowiedzi

Kobietki pisałam do Ani, miała zrobiona 3 KTG, i wszystko było ok z Antosiem. Ania dziękuje za miłe słowa i pozdrawia nas wszystkie. Myśli, ze do sb wyjdzie ze szpitala.

Czyli wychodzi na to, ze spokojnie czekają na akcję porodową i wszystko jest ok- najważniejsze.
a za oknem masakra!!!! a ja myślałam, ze będziemy mieli jeszcze troszkę polską złotą jesień.....

http://www.suwaczki.com/tickers/1usadf9hc7ds9nb2.png

Odnośnik do komentarza

ZawszeBosa
Kobietki pisałam do Ani, miała zrobiona 3 KTG, i wszystko było ok z Antosiem. Ania dziękuje za miłe słowa i pozdrawia nas wszystkie. Myśli, ze do sb wyjdzie ze szpitala.

Czyli wychodzi na to, ze spokojnie czekają na akcję porodową i wszystko jest ok- najważniejsze.
a za oknem masakra!!!! a ja myślałam, ze będziemy mieli jeszcze troszkę polską złotą jesień.....

Pewnie będziemy mięli ale w listopadzie:) -( a dla nas to nawet lepiej),bo teraz do niedzieli zapowiadają śniegi!
Ja siedzę dziś cały dzień w domku, aż mnie z nudów d.... boli, troszkę poszperałam po szafkach i zrobiłam porządki ze starociami, gdyby jeszcze było ciepło to troszkę bym pospacerowała a tak tylko siedzieć w domku jeść i tyć :lup::lup::lup: ( oby już nie)

Ciesze się że z Anią oki i Małym Antosiem, dobrze, że skontrolowali wszystko, to teraz nic tylko czekać aż się akcja porodowa rozpocznie!!
A co u Divalii dawała znak do kogoś?

Odnośnik do komentarza

ja także pisałam do Ani i żadnych skurczów jeszcze nie wykazało ktg....Pozdrawia wszystkie ciotki forumowe:Śmiech:

ja zaraz do wyrka śmigam...pogoda za oknem do bani....:uff2:
oby się udało jeszcze na spacerki krótkie wyjsć z dziećmi...:snow:
mnie dziś brzuch twardnieje i to często...najppierw ból w krzyżu i twardnienie...ciekawe czy wytrzymam do poniedziałku do wizytki następnej...muszę spytać lekarza o ktg...może bym poszła...:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

aldonka23
ja także pisałam do Ani i żadnych skurczów jeszcze nie wykazało ktg....Pozdrawia wszystkie ciotki forumowe:Śmiech:

ja zaraz do wyrka śmigam...pogoda za oknem do bani....:uff2:
oby się udało jeszcze na spacerki krótkie wyjsć z dziećmi...:snow:
mnie dziś brzuch twardnieje i to często...najppierw ból w krzyżu i twardnienie...ciekawe czy wytrzymam do poniedziałku do wizytki następnej...muszę spytać lekarza o ktg...może bym poszła...:Śmiech:

ja to chyba się przeterminuje! tak jakoś się czuję na to! Ale niech się dzieje co chce najważniejsze żeby mały był zdrowy!
smutno dziś na forum chyba wszystkie w łózkach leżą i się grzeją!!

Odnośnik do komentarza

Justyś
aldonka23
ja także pisałam do Ani i żadnych skurczów jeszcze nie wykazało ktg....Pozdrawia wszystkie ciotki forumowe:Śmiech:

ja zaraz do wyrka śmigam...pogoda za oknem do bani....:uff2:
oby się udało jeszcze na spacerki krótkie wyjsć z dziećmi...:snow:
mnie dziś brzuch twardnieje i to często...najppierw ból w krzyżu i twardnienie...ciekawe czy wytrzymam do poniedziałku do wizytki następnej...muszę spytać lekarza o ktg...może bym poszła...:Śmiech:

ja to chyba się przeterminuje! tak jakoś się czuję na to! Ale niech się dzieje co chce najważniejsze żeby mały był zdrowy!
smutno dziś na forum chyba wszystkie w łózkach leżą i się grzeją!!

no własnie zauważyłam,ze się babki obijają....albo seksują mężów:16_12_7:

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Justyś
aldonka23
ja także pisałam do Ani i żadnych skurczów jeszcze nie wykazało ktg....Pozdrawia wszystkie ciotki forumowe:Śmiech:

ja zaraz do wyrka śmigam...pogoda za oknem do bani....:uff2:
oby się udało jeszcze na spacerki krótkie wyjsć z dziećmi...:snow:
mnie dziś brzuch twardnieje i to często...najppierw ból w krzyżu i twardnienie...ciekawe czy wytrzymam do poniedziałku do wizytki następnej...muszę spytać lekarza o ktg...może bym poszła...:Śmiech:

ja to chyba się przeterminuje! tak jakoś się czuję na to! Ale niech się dzieje co chce najważniejsze żeby mały był zdrowy!
smutno dziś na forum chyba wszystkie w łózkach leżą i się grzeją!!

no własnie zauważyłam,ze się babki obijają....albo seksują mężów:16_12_7:

że tez im się chce... moje libido już dawno wygasło..... ale powróci gdy będzie bliżej terminu i trzeba będzie " wywołać wilka z lasu"!!!:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

Justyś
No i Pierwsza!! Maż wyszedł do pracy a ja się wiercę na łóżku, już uleżeć nie mogłam więc jestem przy herbatce!!!
Dzień Dobry wszystkim!!

DZień dobry:0
ja od 6 tej tez na nigach i korzystam z daru prądu :)
wczoraj do nocy nie było. mąż zjechał przed północą i powiedizał, ze pół powiatu odcięte od cywilizacji;/ roboty na dwa dni mają... a najgorzej, ze wieje i leje. wczoraj pojechałąm na ta kolację..maskara...co pół kilometra drzewa na drogach.. no,ale taka jesień na pomorzu.. na szczęście wiatr słabnie :36_19_3:
i pewnie prąd nam zabiorą, bo w sumie tylko 3 ulice mają- gdzie hydrofornia i szkoła (a ja tam akurat miekszam), restza wisoki i cała okolica w ciemnościach egipskich;/ więc będą odłączenia...ale co miałąm zrobić to zrobiłąm, nawet już chlebek kupiony:)

Justyś..ja podobnie jak ty- też czuję, że się przeterminuję :)
aldonka..szlaejesz, szalejesz..ale nie powiem, ja wczoraj też jeździłam..trochę chyba szalone mamuśki z nas:D

super, ze u Ani wszytsko OK:) :36_1_11:chyba Antoś jeszcze trochę pomieszka sobie u mamusi..a co u divalii??

miłego dnia, przede wsyztskim więcej słońca..choć chyba marne szanse, by się pojawiło;/ ale w sercach zawsze :):sun:

http://www.suwaczek.pl/cache/d50187870e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0875309ce7.png

Odnośnik do komentarza

Melduję się :36_1_11:
znowu brzydka pogoda:no1:
ja wczoraj położyłam sie do łóżka a tu ból brzucha....troszkę trwał ale usnęłam....rano to samo a teraz twardnieje...chyba coraz bliżej....mały od wczoraj spokojniejszy jest...nie wariuje tak...:no1:
a mężuś mi bułeczki kupił wiec zaraz na śniadanko...:smile_jump:

Odnośnik do komentarza

klabacka
mjk, a jak wy się czujecie?? :)

witaj klabacka, witam pozostale kobietki,
niestety nie mam humoru, wczoraj wieczorem odeszla moja babcia;((( jest duzo latania a w sobote pogrzeb, odezwe sie kobietki jak dojde do siebie...:36_2_58:

:36_2_58::36_2_58::36_2_58:

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jku234d9j.png
20.03.2009 - II kreseczki
28.04.2009 - bicie serduszka ;)
17.05.2009 - muśnięcia motylka
27.06.2009 - pierwsze kopniaki maleństwa ;]
16.07.2009 - tatuś Cie poczuł ;)

http://s1.suwaczek.com/201108104965.png
13.12.2010 - II kreseczki
03.01.2011 - bicie serduszka
18.02.2011 - muśnięcia motylka
16.03.2011 - pierwsze ruchy
28.03.2011 - 20 tc będzie córcia ;)
04.04.2011 - ważysz 373 gramy
26.04.2011 - 100% córcia - 520gram

Odnośnik do komentarza

tak bardzo chciala doczekac sie prawnuka...eh
zdazylismy sie wszyscy z nia pozegnac dziadek zadzwonil w pore jak nie mogla zlapac powietrza, trzymalam ja caly czas za reke, trwalo to okolo15minut, zanim karetka przyjechala babcia odeszla...przykro mi bardzo to bylo tak nagle;(((

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jku234d9j.png
20.03.2009 - II kreseczki
28.04.2009 - bicie serduszka ;)
17.05.2009 - muśnięcia motylka
27.06.2009 - pierwsze kopniaki maleństwa ;]
16.07.2009 - tatuś Cie poczuł ;)

http://s1.suwaczek.com/201108104965.png
13.12.2010 - II kreseczki
03.01.2011 - bicie serduszka
18.02.2011 - muśnięcia motylka
16.03.2011 - pierwsze ruchy
28.03.2011 - 20 tc będzie córcia ;)
04.04.2011 - ważysz 373 gramy
26.04.2011 - 100% córcia - 520gram

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry kochane!!!ja tez się melduję!

u nas wszystko ok, podjęłam decyzję, ze juz nie analizuję moich bóli , skurczy i ciązowych dolegliwości, nie ma sensu.....co ma być to będzie, bo na każdy skurcz nastawiam się , ze moze to juz i akcja się rozwinie więc juz mam dość. czekam a Amelka sama popdejmie decyzję kiedy się pojawić.

Pogoda straszna, Klabacka tak jak mówiłam, Ty biedna znów masz zaganianego Męza. Ja nie mogę sie doczekać aż październik minie, mój M ma 3 tyg urlopu! on odpocznie no i będziemy razem czekać na Małą.

Dziś wizyta 0 15:30 u gin, nareszcie, już doczekać sie nie mogłam!!! no zobaczymy co powie.

Dziś pierożki w menu zamówione więc uciekam, pomalutku biorę się do pracy, buziaki!!!
pomimo pogody trzymajcie się kangurki ciepło!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/1usadf9hc7ds9nb2.png

Odnośnik do komentarza

mjk89 przyjmij moje kondolencje...
ZawszeBosa daj zanć, jak po wizycie. tzrymam kciuki za dobre wieści, z reszta..takie pewnie bedą :36_1_11:
aldonka to synek się szykuje:))na wielkie booommmm!

mój ostatnio też cichy był, czasem się przeciągął..ale od wczoraj jest tak, jak było wcześniej..a martwiłam się, czy mu nie za ciasno, itp..teraz od dwóch dni szaleje :D łobuziak :)

http://www.suwaczek.pl/cache/d50187870e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0875309ce7.png

Odnośnik do komentarza

klabacka
mjk89 przyjmij moje kondolencje...
ZawszeBosa daj zanć, jak po wizycie. tzrymam kciuki za dobre wieści, z reszta..takie pewnie bedą :36_1_11:
aldonka to synek się szykuje:))na wielkie booommmm!

mój ostatnio też cichy był, czasem się przeciągął..ale od wczoraj jest tak, jak było wcześniej..a martwiłam się, czy mu nie za ciasno, itp..teraz od dwóch dni szaleje :D łobuziak :)

Ciekawe kiedy nadejdzie te wielkie boom....:no1:
Zawszebosa daj znać potem jak po wizycie:36_1_11:

Odnośnik do komentarza

aldonka23
klabacka
mjk89 przyjmij moje kondolencje...
ZawszeBosa daj zanć, jak po wizycie. tzrymam kciuki za dobre wieści, z reszta..takie pewnie bedą :36_1_11:
aldonka to synek się szykuje:))na wielkie booommmm!

mój ostatnio też cichy był, czasem się przeciągął..ale od wczoraj jest tak, jak było wcześniej..a martwiłam się, czy mu nie za ciasno, itp..teraz od dwóch dni szaleje :D łobuziak :)

Ciekawe kiedy nadejdzie te wielkie boom....:no1:
Zawszebosa daj znać potem jak po wizycie:36_1_11:

Ja obstawiam ze zacznie się ostatni tydz. października i zaczniemy się wypakowywać!!!:36_2_25: Juz się nie mogę doczekać! Jeżeli chodzi o mnie to muszę wytrzymać do pierwszego tyg listopada, bo -zabrzmi to bardzo okrutnie-ale nie dostane pieniędzy z ubezpieczenia! ubezpieczyłam się w lutym w pracy dopiero i od razu zaszłam w ciążę, a okres karencji to 9 mies! więc obawiałabym się czy by mi wypłacili a tak 9 mies mija w listopadzie wiec nie się dzieje co chce! szkoda by było tego 1000zł, tym bardziej ze mąz nie dostanie bo on z kolei ma karencję 10mies, czyli mu zabraknie! No cóz ubezpieczając się chyba raczej nie przypuszczaliśmy ze uda się tak od razu!!!:sofunny::sofunny::sofunny: Ale bardzo się z tego ciesze!!:smile_jump::smile_jump:

Odnośnik do komentarza

Justyś
aldonka23
klabacka
mjk89 przyjmij moje kondolencje...
ZawszeBosa daj zanć, jak po wizycie. tzrymam kciuki za dobre wieści, z reszta..takie pewnie bedą :36_1_11:
aldonka to synek się szykuje:))na wielkie booommmm!

mój ostatnio też cichy był, czasem się przeciągął..ale od wczoraj jest tak, jak było wcześniej..a martwiłam się, czy mu nie za ciasno, itp..teraz od dwóch dni szaleje :D łobuziak :)

Ciekawe kiedy nadejdzie te wielkie boom....:no1:
Zawszebosa daj znać potem jak po wizycie:36_1_11:

Ja obstawiam ze zacznie się ostatni tydz. października i zaczniemy się wypakowywać!!!:36_2_25: Juz się nie mogę doczekać! Jeżeli chodzi o mnie to muszę wytrzymać do pierwszego tyg listopada, bo -zabrzmi to bardzo okrutnie-ale nie dostane pieniędzy z ubezpieczenia! ubezpieczyłam się w lutym w pracy dopiero i od razu zaszłam w ciążę, a okres karencji to 9 mies! więc obawiałabym się czy by mi wypłacili a tak 9 mies mija w listopadzie wiec nie się dzieje co chce! szkoda by było tego 1000zł, tym bardziej ze mąz nie dostanie bo on z kolei ma karencję 10mies, czyli mu zabraknie! No cóz ubezpieczając się chyba raczej nie przypuszczaliśmy ze uda się tak od razu!!!:sofunny::sofunny::sofunny: Ale bardzo się z tego ciesze!!:smile_jump::smile_jump:
oj ty szczwany lisie :smile_jump:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...