Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Julla musi byc.dobrze tym bardziej ze na usg jest ok. Ja wlasnue dla swojego stresu nie robilam tego badania i nie zrobila bym go nawet jesli by kosztowalo 50zl bo te badanie akurat by nic nie zmienilo a ja bym sie stresowala.do polowkowych pewnie.

Karola ciesze sie ze u was wszystko w porzadku. Mam.nadzieje ze teraz juz tylko takie wiesci na grupie beda.

Cerrie widok bliźniaków przeslodki. Jestes w wiekszym.ryzyku niz my wiec tu bardziej takie wiesci ciesza.

Anella witaj wsrod nas fajnie ze sie odezwalaas.

Budka jak kolejna ciaza mozna poczuć ok.16 tyg a nawet i 15. Ab6 nie pomylić ze swoim tetnem ale kazda z nas poczuje prędzej czy pozniej.
Ja pracuje przy kompie ale u siebie wiec nie siedzę bite 8 godz tylko robie co muszę albo na.ile daje radę i wracam do domu. Ale wg prawa masz co 50 min prawo na 10 min wstac j pochodzić w ciazy. Ale prawo prawem a wiadomo jak w realu bywa.

Ja dzis marnie sie czuje. Rano mi sie slabo robilo i zalana potem mroczki w oczach do tego cały dzień mega bol glowy. O 12 juz wrocilam do domu bo nie dalam.rady. cisnienie niby 115 na 70 po wypuciu kawy. A jutro musze po sukienke jechac bo za tydz wesele a ja nie mam nic jeszcze a najchetniej bym na nie nie poszla wogole.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3k2b7bgeta.png
https://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h5v4kvtu1.png
https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpf6fogdwx.png

Odnośnik do komentarza

Budka jeśli chcesz tego pilnować a wolno ci mieć telefon to ustaw sobie budziki (alarmy) co godzine, mogą być np. wibracje w kieszeni jesli by przeszkadzały innym. Podejrzewam że podobny alarm mozna też ustawić na kompie.
Ehh jeśli chodzi o samopoczucie to do d**y. Ciągle mi słabo i mdło. Kasia_maj wcale ci się nie dziwie, że nie masz ochoty iść nigdzie zwłaszcza jeśli tak kiepsko się czujesz. Z drugiej strony jak będzie źle to wyjdziesz wcześniej, ciąża to zawsze dobre wytłumaczenie.

https://www.suwaczek.pl/cache/d154c1d44f.png

Odnośnik do komentarza

budka
Pytanie do pracujacych przy komputerze.
Pracujecie juz krocej(czestsze przerwy/szybciej wychodzicie) czy jeszcze bite 8h ?

Jeszcze 8h. Sam monitor to nie problem. Ale ciężko jest mi już wysiedziec przy biurku... Odczuwam już zmęczony i taki miękki kręgosłup... W połowie dnia mam ochotę się położyć do łóżka ale nie ma jak :|
Odnośnik do komentarza

Cerrie
Jestem po wizycie u mojego lekarza. Wszystko ok :) dzieciaki rosna mają już ok 5.30 cm. Ale jeden bobas się fajnie ruszał, drugi chyba sobie spał :) az mnie rozczulil ten widok trochę mi ulzylo choć jeszcze prenatalne przede mną.
Dzidzia12 chyba pomiędzy 16-20. W kolejnej ciąży chyba można trochę szybciej cis poczuć. Tak piszą :) ja już nie pamiętam z poprzedniej ciąży.
Poniżej moje dwa krasnale :)

Ojeju jakie piękne maluszki!!!!!
Odnośnik do komentarza

Hej u mnie to już 13tyd 3 d. brzuszek już widoczny, jestem szczupła więc od razu poznać, dziś byłam z synem na treningu, jak zwykle wszystkie matki siedzą i gadają w końcu nie wytrzymały i mówią że jakaś inna jestem no to się przyznałam do ciąży, muszę przyznać że jakoś długo nie mogło mi to przejść przez gardło, nie chciałam nawet myśleć o tym wszystkim nie planowalam jej i co chwilę płakałam. Teraz myślę tylko o tym żeby było zdrowe cała reszta jest nieważna

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zaczął sie u mnie 13 tydzień długo oczekiwanej 2 ciąży ( dwa lata starań za nami) ale na szczęście sie udało. Planowany termin porodu mam na 11 lub 14 stycznia:)W środę mam wizytę kontrolną oraz planowane usg genetyczne trochę sie martwię ale mam nadzieje że bedzie wszystko ok. Wybieramy sie w trojke zobaczyc Dzidziusia. Synuś już nie może doczekać sie jak zobaczy Brsciszka jest przekonany że to bedzie Kubuś:) ale ja czuje ze to bedzie Córa tym razen bo czuje się zupełnie imaczej.

[url=https://www.suwaczek.pl/]https://www.suwaczek.pl/cache/13ba8e47d8.png[/url

Odnośnik do komentarza

Hej styczniowe!
Niedługo wybieram się na 3 wizytę u ginekologa i pewnie wyjdzie już ostateczna data ale na dzień dzisiejszy mam 20 stycznia :)
To moja pierwsza ciąża i się stresuje.. ogólnie sytuację życiową mam dobrą, bo i ślub w przyszłym roku, stała praca (ale w tym momencie zakaz pracy z powodu ciąży), kupujemy mieszkanie, ale jednak cały czas mam jakieś złe myśli.. może to za szybko (mam 22 lata i dzidzia nieplanowana), może nie damy sobie rady, może finansowo nie udźwigniemy itd...czy takie zamartwianie jest normalne??? :(

Odnośnik do komentarza

Juulla a ile ty masz lat?? Ostatnim razem jak mialam robione pappa to pamietam ze wtedy dla mojego wieku 29 lat ryzyko ogólne było 1:704 mniej więcej, więc myślę, że nie masz czym się stresować bo inaczej to każda 29 latka by musiała trzeba być dobrej myśli. Lekarz podawał ci ryzyko dla twojego wieku ?
Witam nowe mamy!
Ps. Juulla w życiu Cię nie widziałam ale chy a wczoraj wieczorem przejęłam się mocno twoim postem bo mi się śniłaś, miałaś usg dziecka i wyciągało do ciebie rękę przez brzuch hihi i miałaś to uwiecznione na zdjęciu a twoja mina na nim bezcenna :O

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamuśki, mimi mam 34 lata więc może dlatego te ryzyko większe, ale 4 lata temu z córką było 1 do 4000 przeszło więc różnica wielka, jestem też po 2 poronieniach i tak sie zamartwiam czy to też ma coś wspólnego.
Olii ja też nie planowalam tej ciąży i teraz w głowie masa pytań, czy sobie poradzę i takie tam, że np nigdy już do pracy nie wrócę. U mnie sytuacja o tyle trudna że niemoge liczyć na żadną pomoc ze strony dziadków, ja z córką przez 3 lata byłam ciągle 24h na dobę sama, mąż też niechętnie zajmuje się niemowlakami, ale jakoś to będzie byle było zdrowe
Za mną jakąś okropna noc, ból brzucha, biegunka, słabo mi było tak że w łazience na podłodze leżałem bo bałam się że do sypialni nie dojdę.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka1991

Witam przyszłe styczniowe mamy!
Jestem Aga i mam 28 lat. Mój termin 11-12 styczeń 2020 r. Obecnie jestem w 12 tc i jest to moja pierwsza ciąża. Ogromnie się cieszę i jednocześnie bardzo stresuje:( we wtorek mam badania prenatalne. Jak na razie wszystko było ok, mam delikatną niedoczynność tarczycy (przed ciążą) i jestem też pod opieką endokrynologa.

Odnośnik do komentarza

Część dziewczyny :) jak wstawić ten pasek żeby wyświetlało w którym się jest tygodniu ciąży? U was też taki gorąc ? Ja non stop przed wiatrakiem inaczej bym się chyba rozpłynęła :( U mnie póki co oprócz częstego oddawania moczu nie ma innych objawów ciążowych. W ostatniej ciąży straszne mdłości do 5 miesiąca mimo że tylko 3 razy zwymiotowalam śniadanie ale niedobrze i słabo mi było non stop :( . Mam 2 córcie jedna już panna hehe ( prawie 13 lat) i maleństwo 14 miesięczne ,także liczę teraz na synka choć licząc na moje szczęście to będzie trzecia córa . W którym tygodniu poznałyście płeć dzidziusia w poprzednich ciążach?

ug37df9hhjep6v50.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...