Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny. Czytam Was od jakiegoś czasu, ale jakoś mi tak głupio było napisać, bo macie już taką zgraną paczkę :) Staramy się o drugie dziecko. Teraz będzie drugi cykl, bo w poprzednim raczej nie miałam owulacji. Do testu jeszcze prawie dwa tygodnie, ale chciałabym zapytać Was o kilka spraw. Czy beta wychodzi dopiero w dzień miesiączki? Podczas starań robicie to codziennie w dni płodne? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki :)

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Hildegarda
Witajcie dziewczyny. Czytam Was od jakiegoś czasu, ale jakoś mi tak głupio było napisać, bo macie już taką zgraną paczkę :) Staramy się o drugie dziecko. Teraz będzie drugi cykl, bo w poprzednim raczej nie miałam owulacji. Do testu jeszcze prawie dwa tygodnie, ale chciałabym zapytać Was o kilka spraw. Czy beta wychodzi dopiero w dzień miesiączki? Podczas starań robicie to codziennie w dni płodne? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki :)

Witaj. Dziewczyny zawsze z chęcią przyjmują nowe staraczki.
W cyklu w którym nam się udało wspolzylismy tylko dwa razy. Zaraz po miesiaczce i mniej więcej w czasie domniemanej owulacji. Także nie.ma reguły ale podobno jak częściej to latwiej się wstrzelic. Ale zaś za często też nie dobrze. Nie ma złotego środka.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie wiem czy mnie napewno przyjemnie bo jednak ma ona opinie wrednej. Pisałam wam. Niby spoko dla mnie jest już ale nigdy nie wiadomo jaki będzie miała humor. Nie wiem nawet czy ona prowadzi ciąże.
Anulla nadzieja umiera ostatnia. Wiesz dobrze ze póki nie ma @ jest nadzieja.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

hildegarda i jak dla mnie co dwa dni starczy i nie tylko w owu. Bo ona nigdy nie wiadomo kiedy dokładnie. Chyba że masz jakoś potwierdzona. Ale jak codziennie to ilość zolniezykow i ich jakośc może być gorsza.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję kochane że po tym moim wodospadzie @ na początku czerwca co była się uda w tym cyklu . Bo po okresie w rzekomych dniach płodnych były 3 razy przytulanki i po tych dniach płodnych raz. Mąż ma ciężka pracę i do późna robi i nie dało radę wcześniej .

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Hildegarda my co drugi dzień przez większą część cyklu czasem codziennie zależy kiedy jest ochota i mąż w domu. Mi beta w pierwszej ciąży wyszła w 22dc 2.2 A w 24 7.7 przy cyklach 30 dniowych i owu ok 15dc. Tak więc kilka dni przed @ można zrobić. Ja robię bo badam progesteron 10 dni po owu to przy okazji bete robię jak już mnie kłują. U nas już pół roku starań o drugie bobo. Dziś spałam w dzien jak zabita więc moja mama stwierdziła że może jestem w ciąży

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

anulla może rzeczywiście coś hormony ci szwankuje i nie doszły do siebie. Nawet nie wiadomo w twojej sytuacji kiedy liczyć pierwszy dzień. A masz jakoś wizytę jeszcze na dniach? Żeby skonsultować to co się dzieje.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Byłam niedawno u gin i mówiła że hormony są Oki. Mówiłam że 2-3 dni przed @ plamie, to powiedziała że to nie jest nic złego, że jest Oki. Pierwszy dzień liczyć od krwawienia.
To klinika leczenia niepłodności, ale mam wrażenie że mnie trochę zbywaja i czekają aż przyjdę na iui...
Sama nie wiem Ci robić. Zastanawiam się czy nie zaryzykować i nie pójść do jakiegoś innego lekarza.
W sumie Tobie wyszło to na dobre :D

Odnośnik do komentarza

Zgadza się możesz iść nawet spróbować. A na jakiej podstawie Pani stwierdziła że twoje hormony są ok? Robiłaś badania?

Ja mam nawał serducha. Wali jak szalone. Zawsze tak mam po śniadaniu :D organizm chyba się cieszy ze w końcu dałam mu jeść.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Acha. No ja niby też miałam hormony w porządku a też miałam plamienia do owulacji.. Tylko u mnie to chyba był ten progesteron przyczyną że po owu się podnosił i przechodziło. A i tak mi ginka powiedziała że niby w normie ale niski bo jak tutaj dziewczyny pisały że po owu miały 12 coś to ja miałam 8 i trochę. I dumalam że dlatego ten duphaston pomógł.

Lece druknac wyniki i budzić córkę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Uciekł mi znowu.
Coraz częściej myślę o tym że chyba nigdy nie będę Mama...
Niby się nie nakręcam aż tak tzn nie robię testów, nie mierze temp, sex jest bo chcemy a nie bo są dni płodne, itd Mimo to z tylu głowy cały czas gdzieś jest analiza czy tym razem się udało.
A na dodatek od wiosny "przesladuja" mnie bociany. Miałam nadzieję że to dobra wróżba, ale jednak to zabobon ;-)
Dlatego, godzac sie z tym ze sama raczej nie zobacze II, cieszę się z każdego Waszego testu jak ze swojego.

Odnośnik do komentarza

Anulla cierpliwości :) w końcu się uda! Nie ma co być pesymistka!
magdalena no nie wiem co z nadzerka bo przy badaniu spytałam czy jest coś lepiej przy tych globulkach i czy one nie będą nam blokowały starań a ginka na to że dużo mam tego leku w sobie i żeby odstawić na czas starań do następnej @. Także zobaczymy. A powiedz mi Kochana kiedy się bada progesteron? 10dnia po owulacji? II wtedy z wyniku widać że była czy jak?

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

anulla takie twoje podejście jak dla mnie najbardziej zrozumiałe. Ja też TaK miałam. Niby nie myślisz a jednak ja ta @ się zbliża to tylko o tym się myśli. Bociany mnie 2 lata przesladowaly. Dzień przed testem widziałam ładnie latajacego nade mną. To się czasem sprawdza a czasem nie niestety. Ale przyjdzie pora i na was. Czego serdecznie życzę i super że się cieszysz z innych ciężarnych bo to nie buntuje się w tobie. :D

czarna ja nie jestem specjalistka bo robiłam tylko raz jak mi tu dobre skarby radziły. Bada się go między 8 a 10dniem od owu. Wtedy się podnosi znacznie. Ale to jest tylko wyznacznik tego czy była owu. Więc może ty zbadaj bo jak w sobotę miałaś tak? Warto spróbować.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Oj tego dokładnie nie wiem ale chyba dziewczyny pisały że chyba nie wpływa na wynik.
Ja czekam do labo. Jestem 4 więc nie jest źle. Niby ciężarne bez kolejki ale jestem najedzona to mogę chwilę usiąść.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
anulla takie twoje podejście jak dla mnie najbardziej zrozumiałe. Ja też TaK miałam. Niby nie myślisz a jednak ja ta @ się zbliża to tylko o tym się myśli. Bociany mnie 2 lata przesladowaly. Dzień przed testem widziałam ładnie latajacego nade mną. To się czasem sprawdza a czasem nie niestety. Ale przyjdzie pora i na was. Czego serdecznie życzę i super że się cieszysz z innych ciężarnych bo to nie buntuje się w tobie. :D

Dlaczego mialabym się buntować? Wszystkie Dzieci Nasze Są :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...