Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Zaneta nie chce puki co bawić się z sztucznymi bo tak na dobrą sprawę po za mną i moja ciotka nikt tam nie zagląda więc jest prawie pusto... A tak zawsze będą świeże kwiaty przynajmniej w sezonie..
Powiem tak ja kiedyś miałam fazę na testy najpierw ciążowe zaczęło się kilka dni przed @ i po którymś cyklu stwierdziłam że to bez sensu i czekam do @ potem zajęłam się problemami i bach ciąża skończona poronieniem, nadal się staramy ale staram się czekać do @ nie testować szybciej bo im bardziej człowiek się nakręca tym bardziej organizm będzie dawać takie objawy jak ciążowe :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Anella ale paranoja z tym szpitalem, przychodzisz na zabieg a oni takiego nie wykonuja, tez bym sie wkurzyla. tylko sie w czasie odwleka.

Nacia poczekaj do @, bo te kreseczki ledwo widoczne :) ale 3mam kciuki za pozytyw:)

patka, madziaK tez uwielbiam takie skrzyneczki, tylko mi pomysłów brakuje na co wykorzystac, podrzuccie cos bo kocham skrzyneczki i wszelkie pierdolki do domu:)

ale mam dzis dzien beznadziejny, z m. caly dzien na ostro i odechciewa sie wszystkiego ;//

Odnośnik do komentarza

Patka dobry pomysł z tymi kwiatami żywymi. Zawsze to ładnie wygląda:-)

Nacia ja niestety nic nie widzę na Twoich testach. Może w rzeczywistości coś jest i zdjęcie tego nie oddaje. Oby to była ciąża.

U mnie brązowe plamienie było dzis na papierze więc jutro @ pewnie przyjdzie. To świetnie się składa bo zdążę jeszcze na monitoring pójść po powrocie z urlopu. No i nie będzie @ na urlopie A tego się bałam :-)
Coś czuje że maj będzie mój :D

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

mika cykl cyklowi nie rowny, moze ten bedzie krotszy, duzo serduszek macie to trzeba czekac na efekty :)) a pewnie lekarza nie pytalas to Ci nie powiedzial, tak to jest ze jak zapomnisz to sie nie dowiesz :)

pena to dobrze ze Ci tak w maju wszystko sie pouklada i ruszasz z nowymi silami :)) ja w maju robie przymusowa przerwe i w czerwcu zaczynamy, moze sie do tego czasu z m. dogadam i bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza

Pena do mnie przyszła cholera punktualnie :D ale znów bez boleśnie tak że spoko. My w maju też urlop od 18 a owu ma być podobno 20.5 czyli 20dc zobaczymy czy kolejny cykl będzie też tyle trwać czy znów 28 dni
Mika kochana wy zrobiliście swoje teraz dajcie działać naturze i nie stresuj się ;)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Maszkaron
mika cykl cyklowi nie rowny, moze ten bedzie krotszy, duzo serduszek macie to trzeba czekac na efekty :)) a pewnie lekarza nie pytalas to Ci nie powiedzial, tak to jest ze jak zapomnisz to sie nie dowiesz :)

pena to dobrze ze Ci tak w maju wszystko sie pouklada i ruszasz z nowymi silami :)) ja w maju robie przymusowa przerwe i w czerwcu zaczynamy, moze sie do tego czasu z m. dogadam i bedzie dobrze

No pewnie ;) robiliśmy co mogliśmy i kiedy mogliśmy bo to u nas głównie problem ze nie zawsze można bo mój w trasie. 27ego dc jeszcze będziemy się przytulać jak wróci wiec jeszcze serduszek przybędzie :D

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

patka mi aplikacja pokazuje że jutro @ także też by się zgadzało. Nowy cykl nowe szanse!
maszkaron głowa też u Ciebie trochę odpocznie do czerwca i szybko zleci. Z mężem na pewno się dogadacie :-) My jak się kłócimy to mówimy że musimy to "przedyskutować" i już wiadomo że będziemy się godzić haha
mika bardzo owocny ten cykl u Was także kiedy by nie była owu to raczej plemniczki były w gotowości:-) Pozostaje czekać na efekty :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

patka19
Pena do mnie przyszła cholera punktualnie :D ale znów bez boleśnie tak że spoko. My w maju też urlop od 18 a owu ma być podobno 20.5 czyli 20dc zobaczymy czy kolejny cykl będzie też tyle trwać czy znów 28 dni
Mika kochana wy zrobiliście swoje teraz dajcie działać naturze i nie stresuj się ;)

Nie chce się stresować ani nakręcać żeby znów okresu nie przepłakać. Jeszcze będziemy działać 27ego dc jak wróci stęskniony :) ale ten 27 dzień cyklu to już raczej na owu za późno nawet jakbym miała cykl 37 dni znowu

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

patka19
Pena dokładnie A niech maj będzie Twój:)
Maszkaron zawsze jako kosz na zabawki można takie skrzynki wykorzystać:)
Mika to strasznie długie cykle Ty masz

Teraz ostatnio taki miałam. Zwykle 31 dni mam. To jeśli 37 dni bym miała to owu może dopiero być w sumie no nie ?

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Bzyk
U mnie 13 Tc. Ale mam problem bo złapałam półpaśca czy słyszała któraś z was o kobiecie w ciąży z półpaścem? Jutro prenatalne ale się denerwuje.

Nie słyszałam, ale dobrze że jutro masz lekarza to się dowiesz wszystkiego... kochana bedzie dobrze :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Witam po udanych chrzcinavh. Oczywiście nie obeszło się bez nerwów bo ja nie lubię jak mi ktoś ustawia co mam robić i o której więc starszenstwo niektóre nie spodziewalo się odmowy cudnej i grzeczne Madzi. No ale cóż. Trzeba żyć dla siebie a nie jak ktoś chce. :D

MadziaK świetne te wasze pokoiki. A ten samolot pod sufitem Filipka bomba zawsze mi się taki marzył mimo że ja dziewczyna to zawsze w filmach takie były i za moich czasów w simsach :D

Patka szkoda że ta @ się rozkręcila ale fajnie że masz takie podejście do niej....

Lece spać... Przepraszam że nie wszystkim odpisalam/ skomentowała ale miałam do nadrobienia 5 stron i pamięć w tym wieku już trochę zawodzi a i oczy mi się już 3 razy zamykał jak pisałam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Bzyk
Cześć dawno tu nie zaglądałem, gratuluję tym co zobaczył y dwie kreski.
U mnie 13 Tc. Ale mam problem bo złapałam półpaśca czy słyszała któraś z was o kobiecie w ciąży z półpaścem? Jutro prenatalne ale się denerwuje.

jak mialas ospe to teoretycznie juz masz przeciwciala i jestes bezpieczna i dzidzius tez, jednak to tylko teoria i nikt pewnie nie zagwaratuje ze bedzie ok. znam tylko przypadek ospy i niestety pozostawila po sobie slad. ale badz dobrej mysli, jak jutro lekarz i usg to bedzie cos wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...