Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

MadziaK i mnie się podoba imię. Może dlatego że miałam kiedyś na oku takiego super przystojniak o tym imieniu :D niestety było to tylko nastoletnie wakacyjne zauroczenie :D

Nie lubię takich upałów. Duszno mi znowu i niedobrze.
Udało mi się zapisać córkę na 11.30 a więc zbieramy się powoli to jakieś zakupy się jeszcze zrobi.
Rosolek mam już ugotowany to będzie na później.

Miłego dzionka.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czy możliwe ze test z allegro wychodzą fałszywie dodatnie?
Zrobiłam test przed ostatnią @ i była druga blada kreska ale przyszła @ i teraz jestem 7 dni przed @ zrobiłam test zeby sprawdzić czy dobrze działają i byłam pewna że wyjdzie negatywny a ta znów druga bardzo blada kreska.Myśle,że z tymi testami coś jest nie tak jak uważacie?

Odnośnik do komentarza

Ja się uzalam nad sobą jak jakaś wariatka a co wy musicie czuć. Dziewczyny które straciły dziecko......
Nie wyobrażam sobie nawet.
Teraz nie wiem co robić. Mierzyć dalej, obserwować? Czy nie?
We wtorek idę na wizytę. Ciekawe co powie. Chce poprosić o jakieś badania dla mnie i męża.
A może powinnam zupełnie odpuścić.
Nie robić na razie badań..... Nie wiem.....

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Maszkaron Kochana u mnie nic ciekawego się nie dzieje. Dziś 26dc jutro powinnam dostać @. Piersi bolały 4dni, przestały boleć 2dni temu. Owu z testow Potwierdzona w 13dc. Temperatury nie mierze, staram się nie myśleć. Starania były ale nie nastawiam się bo i tak wiem że się nie uda. Żadnych objawów nie mam, lekkie klucie czasem w podbrzuszu i tyle. Właśnie rok 2.05 mija od ślubu czyli rok już się staramy. Będziemy po majówce umawiać się do lekarzy posprawdzac co i jak. Jutro mam niby testować a boję się jak skur***syn chociaż niby się nienastawilam. Hmmmm albo w niedziele zatestuje żeby weekendu sobie nie psuć całkiem. Zobaczę :(
Całuję Cie bardzo mocno i życzę Ci dużo siły :(

Ja dziewczyny czytam was co dwa dni bo w tamtym cyklu już tak swirowalam że sama sobie zakaz zrobiłam na czytanie o ciąży itp.

Kibicuje Wam mocno!

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

scandi mysle ze obie sytuacje sa trudne i stresujace dla kazdej z nas. Ja nie odpuszcze ale bede tylko testy owu robila, bo tak to mozna zeswirowac. Moze faktycznie warto isc do lekarza i pogadac, tylko nie wiem jak ten Twoj do tego podejdzie bo juz mowilas ze jest wylajtowany. ja juz zmienilam lekarza bo stracilam zaufanie mimo ze piewsza ciaze poprowadzil dobrze. nie chce wracac do tego gabientu.

czarna nie testuj poczekaj az @ sie spozni 3-4 dni bo wiem co czujesz, testowanie mnie bardziej stresowalo niz @ktora przychodzila. Bardzo kibicuje zeby Ci sie udalo niebawem zobaczyc kreseczki, moze kilka cykli z duphastonem i wszystko sie unormuje i bedzie szczescie. a do lekarza nie zaszkodzi isc i pogadac co i jak dalej.

Odnośnik do komentarza

Teraz jest jakiś wysyp ciąż. Niestety ja pracuje w butiku z odzieżą dla Pań i jest ciężko. Ciagle Panie z brzuszkami albo stałe klientki przychodzą i mówią że w ciąży i potrzebują teraz całkiem co innego. Ehhh ja coś czuję że już dziś @przyjdzie. Nie chcę mi się nawet z nikim rozmawiać. Boję się że ze mną jest coś nie tak chociaż nigdy nie miałam problemów ze zdrowiem. Tzn w dzieciństwie anginy i antybiotyki i czasem zapalenie pęcherza się przypeletalo. No właśnie wczoraj był ostatni dzień z dupkiem. Teraz następny cykl też z końcówką już dupka i następny cykl bez i mam iść do kontroli ale pójdę wcześniej bo już rok i dalej nic. Dziś mam doła jak widać więc naprwno @przyjdzie.

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Scandi
Wszędzie widzę kobiety w ciąży. Oszaleje.
Co do lekarza dam mu jeszcze szansę.
Żałuję że nie mogę cofnąć czasu......

chyba zawsze tak jest, ze jak czegos bardzo chcemy to skupiamy sie na tym, a wtedy wszedzie ciezarowki

tez bym chciala cofnac czas, ale sie nie da... zdecydowanie wczesniej zabralabym sie za macierzynstwo, ale to tylko nasze gdybanie

scandi zobaczysz ze jeszcze z brzuszkiem bedziesz pomykac a wtedy inne kobiety beda myslaly to co Ty dzis

Odnośnik do komentarza

I ja uważam że obie sytuację są ciężkie. Czy to strata czy znowu przylazla a @. Trzeba się wyzalic i wyglądać w obu sytuacjach. Ja jestem przykładem. Ciężko ale trzeba znowu odbijać się od dna. Wczoraj usłyszałam tekst ze mimo że się topisz trzeba próbować wystawić na chwilę głowę i złapać powietrza. Wtedy się uda. Ja mam lajcik. Narazie pewnie póki owu nie ma.
Czarna o scandi trzymam jednak kciuki aby te @ nie przylazla.

Ja z córką od lekarza wyszłam zadowolona mimo że ta lekarka ma mało pacjentów. Okaże się czy dobrze zbadała. Niby osluchowo czysto. Zobaczymy.

Madziak pytałam cioci o ten koc. Mówila że cena może różnic się składem. Ona ma taki bambusowe gdzie jest 50% bambusa i 50% bawełny ale są tańsze które mają 30% bambusa. A muslinowego nie ma więc nie wiem czemu mi się s ko jarzylo. Dorzucam zdjęcie firmy tego kpcyka co ona ma.

monthly_2019_04/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74472.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Misia nie wiem jak to jest po lyzeczkowaniu bo mój organizm sam się oczyścil ale po 2 tygodniach krwawienia miałam normalnie owulacje tak że wszystko jest możliwe, nasze organizmy różne figle plataja...
Kaśka na pewno mieszka tam bobas :)
My już w domku po pogrzebie :) @ nie przyszła tak że nie towarzyszyła mi tym razem w podróży:P

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim
My dzisiaj na to wesele co wam kiecke pokazywałamz. Pogoda kiepska tak ponuro ze nie chce mi się totalnie.. ponoć jak się nie to fajnie będzie . Zobaczymy.

Wyślę wam foto efektu końcowego już po makijażu i fryzjerze

Wczoraj gości mieliśmy bo mój miał urodziny i wypiłam jedno piwko bo jakos nie miałam ochoty a dzisiaj z rana zwymiotowałam wiec się śmiałam do mojego ze kac ale po czym wiec mam nadzieje Ze nie jakaś jelitówka.

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Hej :)
Mika baw się dobrze :)
Misia ja odpowiedziałam Ci od razu, że wszystko jest możliwe. Ale skoro boisz się kolejnej ciazy tak szybko to czemu uprawiacie seks bez zabezpieczenia?
Patka, Pena trzymam kciuki :)
My dziś byliśmy u naszych przyjaciół, było super, młody niestety przymknal oko w aucie, no i teraz miko że jest śpiący że się przewraca to nie może zasnąć, leży w łóżeczku i gada. No ale może padnie niebawem

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...