Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

mika1
Mój cykl na straty spisuje bo to musiałyby być chyba cud przy takiej liczbie staranek.

Kochana, twoja liczba staranek jest imponująca :D nie zamartwuaj się. Tak naprawdę wystarczy raz. Zobacz mój trafiony cykl. Dramat po prostu, a zaskoczyło ❤️

monthly_2019_04/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74415.jpg

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u mnie wszystko dobrze, wczoraj miałam wizyte, szyjka już zgladzona, rozwarcie na 2,5cm więc można rodzic aczkolwiek moja gin wolałaby jakbym wytrzymała jeszcze chociaż 1 tydzień. Dziś mija 37 tydzień, więc po 1,5mc leżenia... donosilam :D
Tak a propos jeszcze starań to Wam napisze, że w 1 moja ciążę zaszłam gdy był JEDEN stosunek w ciągu 2 tyg w okresie płodnym więc ten jeden "złoty strzał" wystarczył :)

Odnośnik do komentarza

Cobra
mika1
Mój cykl na straty spisuje bo to musiałyby być chyba cud przy takiej liczbie staranek.

Kochana, twoja liczba staranek jest imponująca :D nie zamartwuaj się. Tak naprawdę wystarczy raz. Zobacz mój trafiony cykl. Dramat po prostu, a zaskoczyło ❤️

No czy imponująca to nie wiem mnie raczej irytuje ze tak mało :D
Poprawka w czwartek albo piątek a dzisiaj zrobię test owu i zobacYmy co pokaże.

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Bibs
Dziewczyny u mnie wszystko dobrze, wczoraj miałam wizyte, szyjka już zgladzona, rozwarcie na 2,5cm więc można rodzic aczkolwiek moja gin wolałaby jakbym wytrzymała jeszcze chociaż 1 tydzień. Dziś mija 37 tydzień, więc po 1,5mc leżenia... donosilam :D
Tak a propos jeszcze starań to Wam napisze, że w 1 moja ciążę zaszłam gdy był JEDEN stosunek w ciągu 2 tyg w okresie płodnym więc ten jeden "złoty strzał" wystarczył :)

Jak to jeden ? Akurat owu czy jak ?

Odpuściłas i się udało czy nie było kiedy się starać ?

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

U mnie jak widzisz wystarczył raz, 4 dni przed owu. I do tego chłopak, więc wszelkie teorie internetowe obalone. Bo niby na chłopca to przed owu. Ja obliczam kiedy mam owu bo mam nieregularne cykle i tylko tak mogłam wiedzieć, kiedy będzie @. No i wiedziałam też, kiedy testować. Ale mój mąż nie miał pojęcia kiedy mam owulacje. Nie obarczałam go tym. Seks był wtedy kiedy była na niego ochota.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

mika1
Bibs
Dziewczyny u mnie wszystko dobrze, wczoraj miałam wizyte, szyjka już zgladzona, rozwarcie na 2,5cm więc można rodzic aczkolwiek moja gin wolałaby jakbym wytrzymała jeszcze chociaż 1 tydzień. Dziś mija 37 tydzień, więc po 1,5mc leżenia... donosilam :D
Tak a propos jeszcze starań to Wam napisze, że w 1 moja ciążę zaszłam gdy był JEDEN stosunek w ciągu 2 tyg w okresie płodnym więc ten jeden "złoty strzał" wystarczył :)

Jak to jeden ? Akurat owu czy jak ?

Odpuściłas i się udało czy nie było kiedy się starać ?

To była pierwsza ciąża więc pewnie jeszcze takiej spiny nie było ;) poza tym trzeba pamiętać, że plemniki kilka dni "tam" urzedują ;)
Nawet potem przy następnych staraniach wzorowalam się na tym cyklu i doszłam do wniosku,że owulację mam wcześniej niż w 14dc przy cyklach 28dniowych.

Odnośnik do komentarza

Cobra
U mnie jak widzisz wystarczył raz, 4 dni przed owu. I do tego chłopak, więc wszelkie teorie internetowe obalone. Bo niby na chłopca to przed owu. Ja obliczam kiedy mam owu bo mam nieregularne cykle i tylko tak mogłam wiedzieć, kiedy będzie @. No i wiedziałam też, kiedy testować. Ale mój mąż nie miał pojęcia kiedy mam owulacje. Nie obarczałam go tym. Seks był wtedy kiedy była na niego ochota.

Wy to jesteście kochane i umiecie człowieka pocieszyć
Ja nie mówię ze codziennie ale zal mi każdej okazji żeby dołożyć wszelkich starań ale niestety nie zawsze jest jak

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Cobra to gratulacje a na Kaśki prenatalne czekamy równie niecierpliwie jak i ona :D

Ja się trochę wnerwilam. Z racji że przejeżdżalam koło przychodni to postanowiłam wstąpić dowiedzieć się czy są wyniki endo. Pani mówi że są i skseruje mi. Ale żeby nie robić sobie nerwów stwierdziłam że przeczytam wynik w domu na spokojnie. A tam... Wynik cytologii :D zatem muszę zadzwonić raz jeszcze i się dowiedzieć. A drugie to jest to że Pani w okienku obok mnie chciała zapisać się do mojej gin i powiedziała jej ze na czerwiec. A mnie jakaś Franca umowila przez tel na koniec lipca :D więc zapytałam czy ja też mogę i mam na 7 czerwca jeszcze. Tej drugiej daty nie odwolywalam bo może się przyda.
No i moja core znowu jakieś chilerstwo bierze. Wczoraj znowu wiało i chyba to przyczyna. Temperature ma 37 i ciągle mówi że jej zimno. Ziewa i zbytnio nie chce się bawić. Ale byliśmy w sklepie zavawkowym to wybrała sobie chociaż klocki ze zwierzętami to trochę się uśmiechnęła. Ach te szkraby zwykłym uśmiechem potrafią pocieszyć... :)
Miłego dzionka ja idę kasze przemieszac i mięsko.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magdalena oh, znam ten ból takich pomyłek. Ja ostatnio musiałam iść zaniesc papiery do ZUSu, przybyłam przed otwarciem, przede mną 4 osoby - myślę, elegancko. Wchodzę, a miła pani mówi, że wszystko fajnie, ale nie ma pieczatki z adresem jednej na papierku i ona nie podbije mi przez to reszty. Przez to musiałam się wracać na drugi koniec Wrocławia, niestety juz po południu. Wtedy przyszłam a przede mną było tylko 35 osób ;) milusio.

https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmd2nhzef3.png

Odnośnik do komentarza

Kasia ja mam szczęście że mały oddział zusu mam w swoim małym miasteczku więc tam w szczycie gdzie dużo osób jest to byłam 15nasta. :D a co za tym idzie wszyscy że wszystkimi się znają. :)
Moja cora walczy. Z zaśnięciem. Z racji że jej ciągle zimno to włączyłam jej baje i leży na łóżku pod kocem. Więc przyniosłam obiad a ona przysypian i budzi się. Czekam aż się wybudzi i siedzę cicho. Może się chwilę zdrzemnie ale walczy :) cudny widok jak te małe oczka się tak kleja :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję pomocy. W sprawie mrówek w foli. Koło rzodkiewek mi się kręcą ale nie zauważyłam aby podgryzaly je tylko chodzą obok. I nie wiem czy je tepic czy narazie obserwować?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Byłam dzisiaj w ogrodniczym ale córce było zimno więc poszłam z nią do auta i nic nie kupiłam. Ale zaraz poszukam w necie info na temat tego pudełka.
Pena chyba że masz jakieś sprawdzone?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Moja to i tak nic nie rusza a tym bardziej że to w foli są to nie chodzi tam sama. A granulki to i my sypie y ale na żadnych nie mamy informacji czy nie zaszkodzi to roślinie. Bo jak mam popalić albo ma mi zgnic warzywo to niech chodzą póki szkody nie robią. Narazie postawiła nakrętki z wodą i cukrem. Najwyżej kupię lepy na muchy :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Patka o widzisz a u nas znikly.
Kurde od dwóch dni mnie dusi i zachodze w głowę od czego, a tymczasem w 4 dni wypiłam 21 torebek czarnej herbaty! Kiedyś już tak miałam i przeszłam na owocowe piramidki z liptona i było ok, a ostatnio mnie naszło na czarna, ale nie sądziłam że tyle tego wypiłam, a otworzyłam pudełko i 4 sztuki zostały z 25!!

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...