Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mamulaa

Biustonosz do karmienia - jaki polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamulaa

Kilka tygodni temu urodziłam i stwierdziłam, że przy karmieniu piersią, to najlepiej sprawdzą się biustonosze do karmienia:/ mam już dość tych zwykłych biustonoszy i szukam jakiegoś dobrego modelu... co możecie mi polecić? jakie biustonosze do karmienia najczęściej wybieracie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do karmienia staniki najlepiej to takie z odpinanymi miseczkami :). Chyba w każdym sklepie z biustonoszami można kupić. Musi leżeć idealnie, żeby piersi ładnie wyglądały.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz sama zdecydować czy chcesz z fiszbinami czy nie. Fiszbiny dobrze osadzone w dobrze dopasowanym staniku nie uciskają. Stanik obowiązkowo przymierz, żebyś widziała czy dobrze leży. Źle dobrany zemści się po okresie karmienia. Ja czasem przymierzam 10 i żadnego nie mogę kupić, bo każdy coś ma nie tak :/

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość znamsienatym

Racja, przed zakupem warto przymierzyć biustonosz do karmienia:)kiedyś kupiłam w ciemno, bo wyglądał cudownie, a okazało się, że nie ten model, rozmiar i itd. A powiedz mi, jak często karmisz piersią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pieknydzien

Wiem ze swojego doświadczenia, że jak często się karmi piersią, to wart wybrać biustonosz na zakładkę - nie przeszkadza, jak to jest w przypadku guziczków. Ale niestety, teraz zaczęły mi się problemy z laktacją, więc nie wiem, kiedy zacznę korzystać z tych biustonoszy:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziewczyny a miałyście okazję korzystać z produktów mamy ginekolog? Wszystko wydaje się bardzo dobre i przemyślane, a przede wszytkim cenowo dostępne. Jestem ciekawa waszych doświadczeń i przemyśleń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość znamsienatym

pieknydzien i jak tam z Twoją laktacją? udało się pokonać problemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pieknydzien

znamsienatym próbuję różnymi sposobami, ale jakoś nie wychodzi..... a może znasz jakiś sprawdzony sposób? bo mi aż ręce już opadają:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość znamsienatym

pieknydzien moja położna kiedyś mi doradziła, abym zaczęła brać dobre środki na laktację, zawierające słód jęczmienny. Niektóre mamy polecają piwa bezalkoholowe ze względu na słód, ale dla mnie to już przesada:/wybierz się do apteki, na pewno znajdziesz tam dobre saszetki na laktację:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pieknydzien

zbansienatym dziękuję za poradę:)byłam w aptece i masz rację jest dużo tych środków..... ale farmaceutka poleciła mi ten prolaktan i cóż, też jest tani, więc zobaczymy......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ceniewygode

drogie dziewczyny, jak sądzicie, wybrać biustonosz o szerokich, czy wąskich ramiączkach?? obecnie bardzo często karmię piersią i zależy mi na wygodnej bieliźnie.... (a propo prolaktanu, brałam go i potwierdzam, to dobry środek na laktację:)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ferine

Dla mnie najważniejszy jest krój stanika, zazwyczaj nosze soft i tym się właśnie kierowałam przy wyborze. Tu można na przykład zobaczyć konstrukcje biustonoszy gaia. Najważniejsze aby było wygodny i pmial odpowiednio dobrany rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Doris

Ja ostatnio przyjaciółce kupiłam rękawicę do samobadania się w domu, żeby pomyślała o swoim zdrowiu, a staniki wybiera sobie sama 😜 chyba z h&m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...