Skocz do zawartości
Forum

Crazy Mums


Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry dziwuszki:36_2_53: wstawać bo stawiam kawkę, skoro jestem pierwsza.
Ale miałam noc masakra. Majeczka zwymiotowała mi całą kolację i dostała temperatury. Nie spała ze 3 godziny. Obudziła się o 6 i znów gorączka. Innych objawów nie ma, tylko czerwone, bolące dziąsła. Już widać białe plamki. Nie wiem czy łączyć te objawy z ząbkowaniem. Nigdy tak nie miała.
a co u Was? jak nocka?

http://s8.suwaczek.com/200804274965.png
http://s7.suwaczek.com/201109151762.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewuszki

Ja jakoś wczoraj nie w sosie byłam i tylko Was podczytywałam.
Nusiak cudny ten rowerek (ma on jakąś nazwę bo to disney chyba skoro są księżniczki)

Pinki a Ty jakiej pracy szukasz??? Ja chyba też bym poszła do pracy ale szkoda mi Majki to jeszcze troche sobie daruję choć brakuje mi "biurka" :komputery:

Rachotka to pewnie zęby skoro widać kreseczki

a u nas zima pada śnieg a czasem deszcz
do bani z taką pogodą

Odnośnik do komentarza

hej laseczki moje!
mjajula ja jakiejkolwiek pracy szukam.
wiesz, ja z wykształcenia biurowy pracownik jestem ale pracowałam rok w biurze
i stwierdziłam że nie cierpię w papierach siedzieć. chcę do sklepu w jakiejś galerii.
ale żadna spozywka i restauracja typu MC Donald nie wchodza w grę.
więc skłądam podania. zobaczymy co z tego wyjdzie.
musze iść już do ludzi, a i kasa by sie przydała.
Diabełek jak glukoza?

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

hey Laseczki..

Djab daj znać jakie wyniki Ci wyszły..
Rachotka możliwe że od zębów ma wymioty.jak nie ma innych objawów,tylko samą temp. to jak pójdziesz do lekarza to nie powie Ci nic nowego czego byś nie wiedziala..:/
Coś na zbicie gorączki...(ja dawałam czopki Calpol,bo inne nie pomagały)

Pinki pewnie w solarium bys chciała znaleśc pracę:P

cześć Majek i Edys

a ja dziś o 17h mam dentyste..a potem skoczę na solar :solara:
ostatnio jak byłam to sie z deka przypiekłam :/

Odnośnik do komentarza

Hej mamcie!

A ja sobie czekam na gości, którzy będą robili odbiór techniczny mieszkania. Dzwoniła dziś właścicielka mieszkania, że dziś do niej zadzwonili o 8.30 ze będą koło 10. Ręce opadają...
A i że mamy ściągnąć antenę od n, bo nie może być nic przymocowane na balkonie. Myślałam, że umrę ze śmiechu. Jestem sama z Julką i będę skakać po balkonie i ściagac antene na 5 minut :P A jeszcze, żeby ją ustawić, musiał przyjechać jakiś gość, bo na tym naszym blokowisku to jest tylko jakieś jedno miejsce, gdzie jakikolwiek sygnał jest. Ale mamy
spoko właścicielke (koleżanka mojego meża) i powiedziała, że mam to olać. Nigdzie nie było
wcześniej napisane, że nie może być anten.
Ale już 10.30 i ich nie ma... wiec olewam sprawę.

W ogóle ta administracja budynku mnie dobija. Przeciekał nam grzejnik i chciałam się z
gościem umówić na konkretną godzinę, a on do mnie: przecież pani siedzi w domu z
dzieckiem to chyba pani obojętne o której przyjdą naprawiać :15_9_26: Tak bo ja siedzę
cały dzień w domu i czekam aż ktoś przyjdzie. A zakupy, spacer, drzemka jUlki to sama
się zrobi.
Widać myślenie boli :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...