Skocz do zawartości
Forum

Crazy Mums


Rekomendowane odpowiedzi

Hej mamcie!

Jak mnie tu dawno nie było ;)
Ja weekendzik majowy spędziłam u rodziców. Pojeździliśmy sobie trochę.
Byliśmy w wiosce Indian. Julce Pani wymalowała twarz, bawiła się tam w piaskownicy,
a wigwamami była zachwycona. Zwłaszcza namalowanymi w nich sarenkami i bykami :)
A innego dnia byliśmy na zamku w Gołuchowie, łaziliśmy po tamtejszym parku i oglądaliśmy
żubry. Ale zwierzątka, nie mylić z piwkiem :) I normalnie zaliczyłam takie zdziwko drugiego
dnia po wizycie w tym zamku, że szok. Idziemy i idzie sobie małżeństwo z dwójka już
dorosłych dzieci i pieskiem (coś pod yorka podchodzący) i mówię do mojej męża: widzisz, tu
można wejść z psem, szkoda, ze naszego Fado nie wzięliśmy. I zwróciłam uwagę tylko na
dziewczynę, co prowadziła tego psiaka. I dziś wchodzę na nk i przeglądam ostatnio dodane
foty i patrze: ta sama dziewczyna. Okazało się, że to córka mojej położnej, co mi poród
odbierała :D I ani ja jej nie poznałam, ani ona nas. Świat jest mały :)

Odnośnik do komentarza

Małgosiu jak tam malowanko?
Nusiakale fajowy weekend :) Ja spacerowałam z Gracjankiem po moich blokach, mąż cały weekend w pracy. Uczę Gigiego chodzić dobrze nam idzie :) i raczkować zaczyna Hurra.
Dzisiaj byliśmy u kardiologa. EKG ok. Szmer słychać ale raczej wyrośnie z tej wady serca, za 3 mieś. na USG serduszka to dowiemy się więcej. Więcej stania w kolejkach i stresu miż to wszystko warte. Tylko Gracjanek szczęśliwy bo po lekarzu na zakupy się wybraliśmy i obkupiliśmy się. Kupiłam super butki, sportowe Pumy fioletowe :) Boskie :) Dla Gracjanka zabawki w tym bębenek, na którym grał cały wieczór.
Dobranoc moje kochane :)

mamaOla&synekGracjanek
http://s2.pierwszezabki.pl/010/0104779a0.png?7709

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/7340.png

Odnośnik do komentarza

Olu to zapodaj foty zakupów :) Jak już wspomianłam uwielbiam oglądać zakupy dla dzieciaczków :)

Ja się też przyznaję bez bicia, że poszalałam na zakupach w weekend majowy.
Ale to za sprawą mojej mamy i męża, którzy dzielnie mi towarzyszyli. I tak kupiłam
spodnie (do kolana i na 3/4), bluzkę i żółta kamizelkę, sweterek taki cieniutki na latko.
Julce sandałki, dwie piżamki i czapeczki a mężuś dostał takie coś pomiędzy kamizelką a sweterkiem ;)
Hehe, tak jak teraz patrzę na tą listę to ja najlepiej wyszłam na tych zakupach ;)

Odnośnik do komentarza

Nusiak
Olu to zapodaj foty zakupów :) Jak już wspomianłam uwielbiam oglądać zakupy dla dzieciaczków :)

Ja się też przyznaję bez bicia, że poszalałam na zakupach w weekend majowy.
Ale to za sprawą mojej mamy i męża, którzy dzielnie mi towarzyszyli. I tak kupiłam
spodnie (do kolana i na 3/4), bluzkę i żółta kamizelkę, sweterek taki cieniutki na latko.
Julce sandałki, dwie piżamki i czapeczki a mężuś dostał takie coś pomiędzy kamizelką a sweterkiem ;)
Hehe, tak jak teraz patrzę na tą listę to ja najlepiej wyszłam na tych zakupach ;)

Nusiak- Ty mnie tak zaraziłaś tymi butami, ze chyba sobie kupie czarne ;)
ale poszaleliście- wow :o_master2: poproszę o fotki ;) tez lubię oglądać zakupy no i :brawo::brawo:za ilośc

Odnośnik do komentarza

Małgosiu powiem Ci, że buty wysokie ale wygodne. Ja je pierwszy raz założyłam na
wesele przyjaciółki i zero odcisków czy obtarć. Czułam się lepiej niż po własnym weselu w
mych arcyniewygodnych butach ;) Obcas jest bardzo stabilny.

A fotki machnę jutro... eee tzn dziś ;) jak mała zrobi sobie drzemkę.
Dobrej nocki kobietki :)

Odnośnik do komentarza

A my dziś byłyśmy na szczepieniu. No i na badaniu przed szczepieniem okazało się, że
Julka musi iść na badanie do okulisty (bo prawe oko jej ucieka). Ja w sumie też mając
tylko chyba 3 czy 4 lata musiałam nosić okulary, bo miałam strasznego zeza. Jedno oko na
Maroko a drugie na Kaukaz :36_6_5: I tak do 5 klasy podstawówki :( Dlatego w jej przypadku
w razie w chcę jak najszybciej działać.
Ponadto muszę jej zrobić badanie moczu. Coś nam córcia słabo przybiera na wadze.
Od lutego tylko 300g, czyli teraz kiedy na dniach rozpocznie 17 miesiąc waży 8600. Trochę
się już sama przeraziłam jak zobaczyłam wynik na wadze. No i stąd badanie moczu. Niby
rozwija się prawidłowo: mowa, chodzenie itp ale zarówno w przypadku wzrostu jak i
wagi jest na 3 centylu. No nic zobaczymy :) A wcina jak opętana, więc nie wiem gdzie ona
to gubi.

Odnośnik do komentarza

Nusiak, dobrze ze badania moczu, szybko będą wyniki i w razie czego będzie wiadomo co i jak.
A z okulistą to rzeczywiście lepiej szybciej, ja tez jako dziecko nosiłam okulary, ale dlatego, że oparzyłam się w oko...żelazkiem.
Traumę z dziecinstwa mam przez okulary a teraz???
piekne są okulary dla dzieci i jeszcze ładniejsze aparaty na zęby :yuppi::yuppi::yuppi:

A może to też jej urok, ze szczuplutka jest- daj znać koniecznie jak zrobicie badania

Odnośnik do komentarza

No Pani doktor jakoś specjalnie nie panikowała z tą wagą. Ja chyba bardziej. Ona mówiła,
że mieści się w 3 centylu ale lepiej dmuchać na zimne. Bo ona spadła chyba z 10 i nie
wiązało się to z rozpoczęciem raczkowania ani chodzenia. Dlatego woli sprawdzić.
Fajna ta lekarka :) Jedyne co to czasami za bardzo ufa homeopatii, za czym ja nie bardzo
jestem. Ale o tym już wie, także szanuje moje zdanie ;)
Ze szczepieniami też doradzi, przez co odeszła mi chęć szczepienia na KZM.

Odnośnik do komentarza

Tak kleszczowe zapalenie opon mózgowych. Myślałam, że ta szczepionka chroni też
przed boreliozą. Co dla mnie nawet ważniejsze było. Ale okazało się, że to ściema.
A nawet w DDTVN mówili, że tak, że chroni przed boreliozą. I tak tu wierzyć TV.
Ponadto trzeba dać trzy dawki i potem przypominać.
Lekarka nam poradziła, żebyśmy jak zawsze wrócimy ze spacerów po lesie czy z łąki, to
dokładnie ją obejrzeć czy nic nie wlazło albo czy nie pojawił się rumień. Jak pojawi się
rumień to jest znak, że trzeba podać dziecku antybiotyk. A tak to do lasu zawsze z czapką,
jakieś dłuższe spodnie i koniec. Nie ma co szaleć.

A mnie się dziś tak chce strasznie spać. Matko. Julka wstała przed 7 a zawsze wstaje przed 8.
I mi się rozregulowało. A jeszcze poszłam bardzo późno spać. I teraz padam. Julka
zresztą też. Siedzi sobie na kanapie i ogląda swoje palce. I przysnęła, ale jak ją
przeniosłam do łóżeczka to się małpeczka obudziła ;)

U nas fatalna pogoda. Leje, więc po południu pewnie pójdziemy do bliźniaczek z dołu,
żeby się Julce nie nudziło. To są zalety mieszkania w bloku ;)

Odnośnik do komentarza

Nusiak i ja słyszałam to samo własnie
lepiej chronic ubraniem a potem dokładnie oglądać.
Bez sensu szczepić....ale bądź tu mądry jak dookoła takie informacje.
nie lubię tematu szczepien bo robi mi się z mózgu woda :36_19_1:
;)

a i ja mam dzisiaj taki dzień, że jakbym polożyła głowę do poduszki....
a jeszcze tyle pracy przede mną

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem, największą skuteczność ta szczepionka ma u kobiet, które jeszcze nie
współżyły. I dla tych kobiet to szczepienie jest zalecane.
Także u nas już coraz mniejsza skuteczność szczepionki.
Ale też muszę jeszcze o tym z lekarzem pogadać. Zresztą muszę się wybrać w przyszłym
tygodniu na cytologię i taki ogólny roczny przegląd ;)
Teraz w ogóle mam miesiąc lekarzy: ginekolog i jeszcze endokrynologa by się przydało
odwiedzić.

Odnośnik do komentarza

o mój ulubiony temat szczepień
oczywiście go nie znoszę ;)
bo wiadomo są 2 strony medalu
:glass:
na rota wirusa bym zaszczepiła tylko dodatkowo
żadne kleszcze, żadne raki .
Ja słyszałam tyle, ze ta szczepionka tez przynosi wiele złego
trzeba byc totalnie przebadanym aby się zaczepieć, ale Mama Monika- daj znac co Ci powiedzą jak wrócisz od lekarza

Nisiak- buty zamówiłam :36_19_3:

u nas zapalenie płuc :comp_ihate:

także weekend ciekawy

Odnośnik do komentarza

Małgosiu a jaki kolor zamówiłaś? :) Ja jestem z nich bardzo zadowolona, bo pasują do
eleganckiej sukienki ale też do dżinsów z jakąś fajną bluzeczką lub tuniką. Na pewno nie są
to buty na jedną okazję. Jak już je będziesz miała to zrób fotkę.

A my spędzamy weekend u rodziców. Mam trochę spokoju :) Wczoraj byliśmy w kinie na
"Anioły i Demony". Dziś zrobiłam sobie maseczkę na facjatkę, depilację nóg. Odpoczywam
jednym słowem.

A kto u Ciebie się załapał na zapalenie płuc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...