Skocz do zawartości
Forum

Crazy Mums


Rekomendowane odpowiedzi

Majek piękne !!! Twoja Majka ślicznie wygląda, ale te ceny są tragiczne. Ktoś kto to robi powinien być chyba świadomy tego, że to tak na jedno wyjście :)
A przecież włóczka nie jest aż tak droga :)

A ja mam pytanko ostatnio przeczytałam skład Kubusia. I co myślicie, mozna już takiego Kubusia podać roczniakowi ? One nie zawierają ani cukru ani konserwantów

http://b2.lilypie.com/BYJdp1/.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamcie
Widzę że tu temat szczepień dziś na tapecie.
Moja mała ma już prawie wszystkie za sobą, jeszcze 2 przypominające zostały :(
Szczepienia miałyśmy skojarzone, a dodatkowo z nieobowiązkowych szczepiłyśmy pneumokoki. Żałuję że się zgapiłam i w odpowiednim czasie nie zaszczepołam rotawirusa, zwłaszcza że to podobno doustnie się podaje. No i mała zachorowała i dość ciężko przeszła tą chorobę, zwłaszcza że malutka jeszcze była. Teraz wciąż grożą jej nawroty, a tak to byłby spokój.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-28944.png

Odnośnik do komentarza

FamilyTree
Majek piękne !!! Twoja Majka ślicznie wygląda, ale te ceny są tragiczne. Ktoś kto to robi powinien być chyba świadomy tego, że to tak na jedno wyjście :)
A przecież włóczka nie jest aż tak droga :)

A ja mam pytanko ostatnio przeczytałam skład Kubusia. I co myślicie, mozna już takiego Kubusia podać roczniakowi ? One nie zawierają ani cukru ani konserwantów

Tree ja na allegro od tej JÓzefinki kupiłam za 100 bo tak to pewnie bym nie dała 260
ale dokupiłam u nich świece z taką samą kokardką i szatkę

tylko wiesz to ręcznie robione i trochę czasu zajmuje i dlatego takie ceny

co do kubusia to myślę że można ja swojej Julce po roku dawałam kubusie od czasu do czasu
a teraz sama robię z sokowirówy i nie kupuję żadnych soków tylko owoce i warzywka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...