Skocz do zawartości
Forum

Crazy Mums


Rekomendowane odpowiedzi

diabelecke
żabka jak .chce sie zmieniac swiat to trzeba by by,lo zaczac od siebie, tylko, z eistniej tacy (jak chocby moja siostra) ktorzy mowia "dobrze mi ze soba takim jakim jestem reszcie byc nie musi" niby nie, ale ile osob przy tym mozna skrzywdzic to taka osoba sobie sprawy nie zdaje, a ja nie jestem od uswiadamiania. Ja tylko moge znalezc w tym swiecie dla siebie takie miejsce by mi odpowiadalo

smutne jest to co napisałaś...:36_2_58:

MARCELEK 29.06.2008, godz. 2.15 http://s2.pierwszezabki.pl/010/010411940.png?9964

Odnośnik do komentarza

FamilyTree
Arielko a ja chciałam Ci powiedzieć, że masz piękny kolor włosów. Kurcze sama bym taki chciała ale czy mi by pasował? Hmmm.... jaki to kolor ?

Sama nie wiem, bo juz nawet nie pamiętam. To jakiś szampon koloryzujący był, zmywalny po kilku myciach. I juz go nie mam niestety, bo ściełam włosy i przestałam się na nich znęcać kolorystycznie, żeby sobie odpoczeły. I teraz mam swoje sraczkowato-popielate :leeee:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-28944.png

Odnośnik do komentarza

FamilyTree

Nusiaczku a ja tom mam problem z Julkiem po wszystkie rzeczy mają za krótkie rękawy.
Mówię Ci... ma takie długie jak u szympansa (no i u jego taty)
Kurde....

Szczerość do bólu :hahaha:
Ja mam odwrotny problem ;)
A do tego większość ciuchów jak dobre na długość
to mogę małą owinąć dwa razy w pasie.

Odnośnik do komentarza

Prosiaczek
ja od zawsze kłamię, że mam 168 ale jak się ostatnio mierzyłam, to miałam 164 a trochę stałam na palcach. U mnie to jak z wagą- jak ktoś mnie pyta ile ważę to szczerze odpowiadam, że jak się ostatnio ważyłam to miałam 50 (a że to było w podstawówce to pomijam...) .

he he! to jest dobre!
tez tak bedę gadać!

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

diabelecke
żabka ja juz przyzwycajona jestem, a kiedys faktrycznie bylo smutne. Teraz jak ktos cos mowi to zawsze jest "prosze mowic wyraznie, bo ja nie slysze" a;lbo "jestem osoba nieslyszaca wiec pani/pana nie slysze prosze dostosowac swoja mowe do mnie ejzeli chce pan/pani z emna porozmawiac" przewaznie daja se spokoj, ale czasami gadaj ;)

ja bym chętnie pogadała:smile_jump:

MARCELEK 29.06.2008, godz. 2.15 http://s2.pierwszezabki.pl/010/010411940.png?9964

Odnośnik do komentarza

froch
Nusiak

Ja mam odwrotny problem ;)
A do tego większość ciuchów jak dobre na długość
to mogę małą owinąć dwa razy w pasie.

Nusiaczku z racji że ja Frosia-dobra rada:hahaha:

proponuje z każdej strony zszywaczem po 1cm zmnijeszyc....i będzie glanuś cycuś:36_6_5:

Tak, a najlepiej to spinaczami tylko zepnę, bo jak przytyje to zawsze mogę odpiąc ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...