Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna a zastanawiałyście się Jk to będzie jak okaże się ciąża? Od razu l4 czy chodzenie do pracy póki można? Jednak dużo dziewczyn pisze o poronieniach do 7tc. Więc może lepiej siedzieć w domu....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimi94.W moim przypadku jeśli bym była w ciąży od razu idę na L4.Ponieważ mam ciężką pracę w sklepie mięsnym wysokoobrotowym gdzie pojemniki ważą po 20 kg.Lekarz mi doradził żebym zmieniła pracę na lżejszą jeśli teraz staram się o dzidziolka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Staraczka.

Ewcia walczymy dalej. Powiem wam że w mojej firmie od razu sami wysyłają na l4 bo jest ciężko i niebezpiecznie.. Powodzenia dziewczynki u mnie się rozkręca ale slabiutko zresztą i tak nie są już takie @jak kiedyś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula1671

Ja chciałabym pójść szybko na L4 pracuje w sklepie, jestem sama przez 12h i nie mam u siebie toalety tylko muszę zamknąć i wyjść i 'czaic sie' bo jeśli są ludzie to nie mogę ich wygonic. Oprócz tego dostawy przychodzą do mnie na paletach, które są zostawiane poza sklepem i muszę to wszystko przynosić sama. Ale boję się że lekarz nie bd chcial mi dać zwolnienia bo praca wydaje się lekka i koleżance która była w ciąży nie chciała dać do 12tc ponieważ do tego tygodnia wg gin ciąża jest niepewna i zwolnienie nie jest potrzebne. Dla mnie takie podejście jest bardzo dziwne bo właśnie w tym czasie 'niepwenym' należy na siebie uważać...
Dziś mam 18dc i bardzo wodnisty sluz zastanawiam się czy może jest to jakiś objaw że mogło się udać, czy sobie wkrecam. Nigdy wcześniej tak nie miałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mila 123 to by było coś super spotkać się razem,każda z nas się rozumie i wie jakie to ciężkie.Jedynym sposobem by było,aby przeliczyć kilometry aby każda miała tyle samo i obrać jedno miasto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

Ja obecnie już jestem na L4 przez to kolano...wiec jeśli się uda to i tak póki co siedzę w domu. Prace mam bardzo stresującą i obciążająca psychicznie więc jakby co to myślę, że lekarz od razu wystawiłby zwolnienie. Poza tym codziennie dojeżdżam sporo km, niezbyt fajną trasą i choćby przez to nie chciałabym narazić się na niepotrzebny stres, nie daj Boże jakieś zdarzenie drogowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_92

Mój mąż łyka Navitin. Urolog mu przepisał. Zwykłe ziołowe tabletki tak wspomagająco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

ja swojemu kupiłam wyciąg z traganka, wiesiołka też łyka, Wit d, kwas foliowy. Rok temu jak były problemy z nasieniem brał cynk z selenem i jakiś lek na obniżenie prolaktyny i pomogło bardzo. Teraz też mu kupuje czasem ten cynk i selen jak mi się przypomni w aptece ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

Pamiętam jak byliśmy u androloga, to ten od razu mu zalecił stosowanie najdroższego chyba suplementu, nazwy nie pamiętam (około 180 zł kuracja na miesiąc!) a pani w aptece odradziła i kupiliśmy tabletki za 15 zł hehe i też pomogły ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jeśli są 2 pęcherzyki dominujące jednym jajniku to uwalniają się one jednocześnie czy w odstąpię ?? Bo czułam jajnik wczoraj o 24 jak szłam spać i dzisiaj koło 19. Dokładnie to samo uczucie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Staraczka.

Oj Ewcia czyli działam dalej.. A u mnie kochane @ jest a jak by jej nie było. Zero skrzepow, i nawet jak chce urzyc tampo to nie mogę go wogole zaaplikowac jest tak ciasno że aż boleśnie. No cóż trudno się mówi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_92

Ja tą @ mam zupełnie inną niż zwykłe. Krzyż i brzuch tak bolą, jakby mnie ktoś skopał i ciągle rwie. Wydzielina też nie jest typowa. Ta krew jest jak glut. Dziwne to wszystko. Nigdy tak nie miałam wiec obstawiam, ze to po Clo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...