Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Kobietki,

jestem tu nowa i nowością jest dla mnie "wspomaganie" zajścia w ciążę. Poruszyły mnie Wasze historie, czytam i dopinguje Was wszystkie. Dzięki Wam wiele się dowiedziałam. Chciałam przyłączyć się do rozmowy i opowiedzieć jak to jest u mnie.

Mam 31 lat. Cykle mam regularne ok 30 dni. Czasami dzien lub dwa różnicy, sporadycznie. Od roku staraliśmy się naturalnie. Niestety nic z tego nie wyszło. Postanowiłam skorzystać z pomocy lekarza. Mój Miły ma wyniki okej. Na początku kwietnia zaczelam swój pierwszy cykl z CLO . Od 3 do 11 dc brałam CLO. Na początku pół tabletki, a 10 i 11 dc po całej.

W piątek byłam na kontroli i okazało się że są dwa pęcherzyki o wielkości 1.9 i 2.3. Endometrium mam podobno "piękne" cokolwiek to znaczy. Dostałam zastrzyk w brzuch na pęknięcie pęcherzyka, nie pamietam nazwy coś na O...

Bolał mnie brzuch, bardzo mocno z prawej strony, przeszło po kilku godzinach.

Zgodnie z zaleceniem mojej ginekolog byly przytulanki w wyznaczone dni. Ciężko było tego dnia kiedy bolał brzuch, ale czego sie nie robi...

Wczoraj (środa) byłam na kontroli czy pęcherzyki pękły i ku mojemu zaskoczeniu -oba! Czyli jest szansa... Od wczoraj biorę Luteine pod język dwa razy dziennie. Mam za 10 dni od dziś zrobić hcg. Wypada w majówkę więc polecę dopiero 4 maja do labolatorium - o ile wcześniej nie oszaleje i wytrzymam w niewiedzy. Jakoś ok 2 maja normalnie dostałabym okresu. Czy jest sens kupić czuły test i zrobić go tego 2 maja czyli 30 dnia cyklu ? Czy moze nic nie wykazac i lepiej czekac na badanie hcg?

Podchodzilam do tego bardzo na luzie i praktycznie w ogole nie myślałam. Aż do wczoraj. Od wczoraj tak mnie wzięło, że nie mogę przestać o tym myśleć... 

Z tego co czytalam tu na forum, zazwyczaj udaje się zajść w ciążę nie w pierwszym cyklu tylko w kolejnych. Chociaż i takie przypadki sie zdarzały.

Trzymam kciuki za Was, jestem wzruszona Waszymy historiami. Chciałabym przekazać Wam masę dobrej energii.

Dopiero teraz wiem jak to jest czekac pelna nadziei i obaw. 10 dni to wydaje się tak niewiele, tylko te wskazówki na zegarze jakoś wolniej się poruszają...

Odnośnik do komentarza

Cześć kornik także zaczęłam od początku kwietnia brac clo to mój pierwszy cykl tez byłam w połowie kwietnia na wizycie lekarz stwierdził ze była owulacja 1 maja mam dostać okres test chce wykonać 29 kwietnia myślę że powinien już wykazać 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Beti napisał:

Cześć kornik także zaczęłam od początku kwietnia brac clo to mój pierwszy cykl tez byłam w połowie kwietnia na wizycie lekarz stwierdził ze była owulacja 1 maja mam dostać okres test chce wykonać 29 kwietnia myślę że powinien już wykazać 

Beti ale nam się złożyło, prawie w tym samym dniu 🙃 też bierzesz luteine?

W takim razie też zrobie wcześniej, przecież nie wytrzymam 🙈 29 spróbuję, tak jak Ty, jak nie wyjdzie to moze bedzie jeszcze jakas nadzieja ze hcg w poniedziałek pokaże

Monika koniecznie zrób test i daj znać

Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Kornik nie biorę luteiny chce właśnie zrobić wcześniej test bo jeśli się uda w czwartek udam się do lekarza po tabletki na podtrzymanie bo w styczniu poronilam myślę że w środę już powinno coś pokazać choćby test 10 tez mi się te dni teraz ciągną A jak się czujesz?

Odnośnik do komentarza

Kornik to trzymam kciuki 🙂 

powiem Wam, że ja tez miałam takie nadzieje w pierwszym cyklu ale prysły niestety z przyjściem miesiączki teraz tez jakoś nie chce mi się wierzyć, że się uda:( znając moje szczęście to dzisiaj, jutro dostanę @

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Gość Beti napisał:

Kornik nie biorę luteiny chce właśnie zrobić wcześniej test bo jeśli się uda w czwartek udam się do lekarza po tabletki na podtrzymanie bo w styczniu poronilam myślę że w środę już powinno coś pokazać choćby test 10 tez mi się te dni teraz ciągną A jak się czujesz?

Jejku współczuję, to musiało być tragiczne doświadczenie. Dobrze, że się nie poddałaś i działasz z Clo, na pewno to się opłaci. Ja jestem dobrej mysli ze od pierwszego cyklu sie uda 🙂

Czuje sie calkowicie normalnie, póki co nie mam żadnych objawów, ale jest jeszcze chyba za wcześnie. Z resztą każda kobieta odczuwa inaczej. Masz już jakieś objawy które mogłyby sugerować ciążę ?

Co lekarz to inaczej wszystko wyglada, oby tylko efektywnie

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Monika napisał:
25 minut temu, Gość Kornik napisał:

Jejku współczuję, to musiało być tragiczne doświadczenie. Dobrze, że się nie poddałaś i działasz z Clo, na pewno to się opłaci. Ja jestem dobrej mysli ze od pierwszego cyklu sie uda 🙂

Czuje sie calkowicie normalnie, póki co nie mam żadnych objawów, ale jest jeszcze chyba za wcześnie. Z resztą każda kobieta odczuwa inaczej. Masz już jakieś objawy które mogłyby sugerować ciążę ?

Co lekarz to inaczej wszystko wyglada, oby tylko efektywnie

 

Do dziś nie mogę sie z tym pogodzić 😔to 3 poronienie tamte w 5 tyg A teraz w grudniu widziałam już serduszko A w styczniu poronienie u mnie chyba problem z chłopcami teraz dałam do badnia płci i faktycznie chłopiec ale mam już 3 zdrowych dzieci 😊szczerze to był szok jak się dowiedziałam o ciąży bo wtedy nie planowałam miałam wtedy objawy bardzo bolace piersi i 2 dni przed okresem plamienie implantacyjne ogólnie zawsze mnie bola tydz przed okresem ale wtedy dużo mocniej i az sie dziwie ze teraz nawet nie bolą na okres mierze temperature to zawsze powyżej 37,4 37,8

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Gość Beti napisał:

Do dziś nie mogę sie z tym pogodzić 😔to 3 poronienie tamte w 5 tyg A teraz w grudniu widziałam już serduszko A w styczniu poronienie u mnie chyba problem z chłopcami teraz dałam do badnia płci i faktycznie chłopiec ale mam już 3 zdrowych dzieci 😊szczerze to był szok jak się dowiedziałam o ciąży bo wtedy nie planowałam miałam wtedy objawy bardzo bolace piersi i 2 dni przed okresem plamienie implantacyjne ogólnie zawsze mnie bola tydz przed okresem ale wtedy dużo mocniej i az sie dziwie ze teraz nawet nie bolą na okres mierze temperature to zawsze powyżej 37,4 37,8

Beti przykro mi strasznie 😞 dużo kobiet w moim otoczeniu ma problemy z utrzymaniem chłopców nie wiem czym to jest spowodowane 😞 a czy bolały Cię jajniki jak na miesiączkę czy tylko piersi i plamienie ?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Monika napisał:
55 minut temu, Gość Kornik napisał:

Jejku współczuję, to musiało być tragiczne doświadczenie. Dobrze, że się nie poddałaś i działasz z Clo, na pewno to się opłaci. Ja jestem dobrej mysli ze od pierwszego cyklu sie uda 🙂

Czuje sie calkowicie normalnie, póki co nie mam żadnych objawów, ale jest jeszcze chyba za wcześnie. Z resztą każda kobieta odczuwa inaczej. Masz już jakieś objawy które mogłyby sugerować ciążę ?

Co lekarz to inaczej wszystko wyglada, oby tylko 

1 minutę temu, Gość Monika napisał:

Beti przykro mi strasznie 😞 dużo kobiet w moim otoczeniu ma problemy z utrzymaniem chłopców nie wiem czym to jest spowodowane 😞 a czy bolały Cię jajniki jak na miesiączkę czy tylko piersi i plamienie ?

 

 

No ostanio jak rodzilam córkę 6 lat temu to przed nia miałam 2 poronienia jedno październik 2013 drugie luty 2014 A w marcu byłam już w ciazy z córką, syna mam 14 letniego z 1 małżeństwa i bez problemów A z drugim mężem 2 córki no i te 3 poronienia za sobą wiesz co Monika?jak byłam w szpitalu jest mnóstwo poronien ale skąd to się bierze kiedyś tego nie było jajniki mało co mnie bolało może więcej w ten dzień co plamienie 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Monika napisał:

Ja około 3 h temu miałam plamienie dosłownie 3 plamki i od tego momentu nic więcej. Ciekawa jestem czy się rozbuja okres czy może to było plamienie implantacjne. Ale nawet nie tyle jajniki mnie bola to plecy strasznie 😞

No też może być plamienie implantacyjne I może dlatego test ci jeszcze nie pokazał a i jeszcze wtedy często do toalety chodziłam teraz też z 8razy dziennie chodzę i tez coś  teraz mnie placu bolą jak nigdy 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość BETI napisał:

No też może być plamienie implantacyjne I może dlatego test ci jeszcze nie pokazał a i jeszcze wtedy często do toalety chodziłam teraz też z 8razy dziennie chodzę i tez coś  teraz mnie placu bolą jak nigdy 

Ja do toalety chodzę bardzoooo często no nic zobaczymy co z tego będzie. Ja na plecy ledwo wyrabiam na prawde nigdy mnie tak przy okresie nie bolały 😞 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Gość Monika napisał:

Ja do toalety chodzę bardzoooo często no nic zobaczymy co z tego będzie. Ja na plecy ledwo wyrabiam na prawde nigdy mnie tak przy okresie nie bolały 😞 

A może zrób bete? będziesz już na 100%pewna 

Odnośnik do komentarza

Kornik, Monika , Beti - Ja kupiłam w rossmanie super czuły test , kilka sekund i już mi pokazał dwie kreski wiec bardzo go polecam napewno było napisane super coś tam.. wersja ze się susialo do pojemnika i pipetką nakładało a tydzień później zrobiłam betę żeby sprawdzić przyrost i który tydzień 🙂 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Martuu napisał:

Kornik, Monika , Beti - Ja kupiłam w rossmanie super czuły test , kilka sekund i już mi pokazał dwie kreski wiec bardzo go polecam napewno było napisane super coś tam.. wersja ze się susialo do pojemnika i pipetką nakładało a tydzień później zrobiłam betę żeby sprawdzić przyrost i który tydzień 🙂 

Test robiłaś przed okresem?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Martuu napisał:

Kornik, Monika , Beti - Ja kupiłam w rossmanie super czuły test , kilka sekund i już mi pokazał dwie kreski wiec bardzo go polecam napewno było napisane super coś tam.. wersja ze się susialo do pojemnika i pipetką nakładało a tydzień później zrobiłam betę żeby sprawdzić przyrost i który tydzień 🙂 

Martuu Ja kupiłam testy clearblue a wczoraj tez zamowilam testy owulacyjne od nich. Słyszałam, że są najlepsze jesli chodzi o testy ciążowe i owu. Zobaczymy 😜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...