Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marysienka17
3 godziny temu, Gość Justyna napisał:

Hej Marysienka17 trzymam kciuki za Ciebie 😉. Miałaś jakieś objawy przed @?

Tak naprawdę to 3 dni przed planowanym okresem zaczęło mnie kuc w podbrzuszu. No i tydzień mnie piersi bolą. A tak żadnych innych objawów jak na razie. Test po 2 tyg owulacji zrobiłam i nie myślałam że coś pokaże. 

Odnośnik do komentarza

Beti, Mi właśnie  z clo udało się zajść w ciąże za czwartym cyklem , jutro zaczynam 8 tydzień i póki co moja Gin kazała mi brać duphaston a w 10 tyg mam kontrolna wizytę, ciekawe co mi powie i do kiedy można brać te tabletki 🙂  

Marysienka17 mnie dodatkowo bolały bardzo jajniki i okolice macice w sumie tez myślałam ze na okres a tu taka miła niespodzianka, piersi jakoś mega nie były wrażliwe a test zrobiłam 6 dni po okresie następnie betę 🙂 

Odnośnik do komentarza

Beti, Ciężko powiedzieć bo bardziej szykowałam się na okres,piersi bolały jak zawsze ale oba jajniki dały mi w kość bo na przemian bolały i to dość mocno. I jak zawsze dobry tydzień przed miesiączka miałam objawy tak teraz dosłownie 3 dni przed, coś mi nie grało ale nie przypuszczałam i dopiero 6 dni jak zaczął mi się spóźniać okes zrobiłam test i tu proszę , zaskoczyło mnie 😜😁 Ja mam regularne cykle co 26 dni zawsze wiec przypuszczałam ciąża lub torbiel heh bo co mogłoby zahamować 😜a Ty jak się czujesz?

Odnośnik do komentarza

Martuu jak zaszlam w ciążę w listopadzie która straciłam w styczniu  w sumie miałam straszny ból piersi I 3 dni przed terminem miesiączki delikatne plamienie wtedy ciąża była nie planowana więc do głowy mi nie przyszło no w tym mc zaczęłam brać tabletki clo między 10-17 dc lekarza kazal współzyc dziś mam 13 dc więc zobaczymy bo ostanio miałam bardzo rozregulowane cykle prawie co 2 tyg krwawienia i brak owulacji 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, chciałam podzielić się moją historią. Mam jedno dziecko, bez problemu zaszłam w pierwszą ciążę. Córka urodziła się zdrowa. Po niecałych dwóch latach postanowiliśmy z mężem powiększyć rodzinkę. Z zajściem w ciążę też nie było większego problemu. Niestety poroniłam w 9 tyg. Ciężko było mi się po tym wszystkim pozbierać i długo broniłam się przed kolejnymi próbami.  W styczniu tego roku zaczęłam kurację z Clo, brałam od 5 dnia cyklu oraz Duphaston od 16 dnia cyklu przez 10 dni. Wytrwałam w tym wszystkim trzy cykle i dałam spokój. Miałam już dosyć pilnowania dni, robienia testów, wizyt u lekarza i tego rozczarowania gdy przychodzila miesiączka... dzis mija rok od poronienia. W tym miesiacu nie brałam nic, odstawiłam wszystkie leki, głowa odpoczęła i okazało sie, że poskutkowało bo właśnie dowiedziałam się, że udało się i jestem w ciąży! Także można ☺️ 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Anna napisał:

Hej. A u mnie dziś 31 dzien cyklu. Zawsze trwały 28-29 dni. Zrobiłam test ale tylko 1 kreska. 

Wedz sobie tu i zobacz jakie dziewvzyny miale blade kreski i to czasami 7 dni po okresie. Jesli okresu niema to jest nadzieja

Odnośnik do komentarza

No i niestety dostałam @. Ale bylam prawie na 100% pewna, że się udało. Brak jakichkolwiek jak, że bedzie @. Tylko odczuwalna jajnik i jak nigdy. Ale niestety. Czwarty cykl z CLO i chyba narazie zrobię przerwę jeden miesiąc, co sądzicie? Nalezy przerywać branie leków. 

Odnośnik do komentarza

Anna - O tą kwestie powinnaś zapytać swojego gin 🙂 ja swoja serie z clo miałam przeznaczona na 5 cykli i na szczescie za 4 cyklem sie udalo 🙂 Bo tak czy inaczej po którymś cyklu chyba 5 musi byc przerwa, ale to lekarz może ocenić jak Ci robił badania  🙂 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość Anna napisał:

A brałaś też duphaston, czy tylko CLO. Lekarz mówił o 5 cyklach. Ja sama się zastanawiam, czy nie należy zrobić przerwy. 

Duphaston biorę teraz w ciąży a podczas brania clo to tylko to i uważam zrób ten jeszcze jeden cykl i będziesz miała przerwę , nie po to się męczysz i bierzesz to kilka miesięcy 😉

Odnośnik do komentarza

Piszę, że się zastanawiam dlatego, że tak na tydzien przed okresem bardzo jestem opuchnięte. I tym razem myślałam, że się udało. Nie miałam żadnych objawów nadchodzącej miesiączki -  Jak nigdy. A tu niestety i jakoś tak mi ciężko. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...