Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz gratuluję dla dziewczyn, którym się udało!

Cześć nadzieja6. Czytając Twoja historia to faktycznie widać, że przeszłaś wiele. Dlatego też, podziwiam za nastawienie. Ale my kobiety akurat musimy być silne i walczyć do końca. Najgorsze jest jak pisały dziewczyny, że niby wszystko jest ok, hormony w normie, cykle regularne wszystko książkowo a ciąży brak. Wtedy to już nawet lekarz rozkłada ręce. 

U mnie problemem były długie cykle, brak owulacji. Jak udało się dobrać odpowiednią dawkę CLO (2tab.dziennie) to udało się za pierwszym razem, ale niestety nie trwało długo... Po CLO nie miałam bolesnych owulacji. Bardziej bolały mnie jajniki już po ale lekarka mówiła, że tak ma być. Najgorsze były te napady gorąca w nocy. Byłam zlana potem po tych lekach w każdą noc.

Ale dla dziecka wszystko można znieść więc się nie przerażam. Mam tylko nadzieję, że po poronieniu organizmu dalej tak dobrze zareaguje na CLO jak poprzednio. Oby! Czekam tylko kiedy lekarz da zielone światło. 

Odnośnik do komentarza

Od kilku miesięcy przed ciążą przyjmowałam Inofem, witaminę D, witaminy B, magnez. Do tego wiesiołka od miesiączki do owu na śluz. A na endometrium jadłam migdaly, suszone morele i awokado. 

Teraz wracam do tego zestawu, bo wiem że u mnie się sprawdził 😉

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Nadzieja6 napisał:

Coś czytałam na temat kortyzolu ale nie badalam nigdy A czemu pytasz Ame90 

Byłam wczoraj u lekarza i kazał mi zbadać ten hormon, ponieważ dość rzadko, ale ten hormon również może blokować zajście w ciążę i zastanawiam się czy któraś z Was miała badany ten hormon

Nadzieja6 A tak wogole to witaj 😊

Odnośnik do komentarza

Lena tak to było wszystko bez recepty. Te witaminy B to są Vitaminum B Complex, chyba 4 zł za 60 sztuk. Będę jeszcze konsultować z moją lekarka czy teraz w mojej sytuacji powinnam jakieś inne przyjmować.

A co do CLO dziewczyny to ja zamawiam przez internet na stronie apteki doz i odbieram z recepta. Cena 19.99. jak u Was w mieście jest taka apteka to śmiało można dużo taniej leki kupić.

Odnośnik do komentarza

 😉 Babelek92 no ja wczoraj rozmawiałam z moją gin. Kazała mi brać pregna plus i szybko w sobotę na kontrolę mam do niej przyjechać. Widzisz co lekarz to inne zdanie i opinie. Ale ja w sumie się cieszę, że kazała mi tak szybko. Babelek a jak się czujesz ? Mnie cały czas brzuch boli nawet lekko kłuje czasami, sikam co chwilkę, nawet w nocy koło 4 ej pęcherz mnie obudzi. A o piersiach nie wspomnę 🙈🙈

Odnośnik do komentarza
Gość Babelek92

Karola mnie tez brzuch boli, a może bardziej kłuje. Piersi mam tak wrażliwe i mam wrażenie że zaraz wybuchną. Dziś czekam na kolejny wynik bety żeby sprawdzić przyrost. Też mam wrażenie że dużo częściej korzystam z toalety. :) 

Odnośnik do komentarza

 😉 Babelek93 na początku bałam się troszkę tego kłucia brzucha. Ale jak popytalam to jest to normalne. Ciekawi mnie tylko jak długo. Bo nie zbyt komfortowe to jest. Na szczęście mam lekką pracę siedzącą przy biurku. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...