Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Ula 36 zawsze 10 dni przed okresem bolały mnie strasznie ale to strasznie piersi. W tym miesiącu nic nie bolało... Od 2 lat. Aż sama byłam w szoku. Dzisiaj mam termin miesiączki i wstalam z strasznym bólem piersi a takto żadnych objawów. Zawsze miałam reguralne cykle. Widocznie teraz mi się bardzo spóźni. W piątek pójdę jeszcze zrobić betę tak dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Ula36 przepraszam, nie chciałam Cię urazić. W zeszłym tygodniu dokładnie tam samo wzbudzam w sobie nadzieje, a bardziej nawet oczekiwania i potwornie zabolało, bardziej niż zwykle.

Mariola00 gratulacje!!!

Ewcia 8 tak mi przykro... :( trzymaj sie.

„Bedzie dobrze”, „nie myśl o tym” z ust osoby ktora totalnie nie wie jak to jest to sa najbardziej puste słowa... Zdecydowanie nie pomagają.

Szukam sposobu zeby nabrać trochę obojętności zeby jednak nie wzbudzać tak silnej nadziei. Tzn mam ja i bede miała, bo leczenia nie zamierzam przerwać. Ale chce przestać poświęcać na to tyle czasu... chętnie posłucham Waszych rad bo mi pomysłów juz brakuje... a moze ktos jeszcze na nich skorzysta. Chce sobie pomoc bo stres jak wiemy nie pomaga a obawiam sie ze jestesmy w takim błędnym kole :(
Gdyby ktos z Was chciał skorzystać z moich sposobów radzenia sobie:
- co drugi dzien wieczorami spaceruję bez celu po okolicy
- robię porządki
- planuje/ kupuje prezenty na święta :)
- słucham ulubionej muzyki, śpiewam
Dla mnie najgorszy jest czas przed zaśnięciem i w nocy bo wtedy nachodzą natrętne myśli... staram sie odciągnąć myśli od tego i zaczynam marzyć o podróżach, domu, o tym jak tam bedzie.

I tyle z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza

Hopefull
Nie gniewam się, ja jestem w tej samej sytuacji co Ewcia 8, jeżeli nie takiej samej ale bardzo podobnej, wszystkie na tym forum pragniemy zajść w ciążę i cieszyć się ze zdrowego maleństwa i niestety nam nie wychodzi. Moje pierwsze miesiące wyglądały bardzo źle, mój mąż czasem miał dość kochać się z "zegarkiem w ręku", zawsze wtedy kiedy trzeba, a i tak nic z tego nie wychodziło, były płacze i myśli tylko o ciąży (doszukiwanie się objawów), myślę że na tym forum nie ma osoby , której łatwo się o tym mówi, bo każda z nas tego pragnie, jedne przyjmują to na przysłowiową klatę, inne bardziej to przeżywają, każda z nas jest inna. Powiem szczerze, że z nikim z rodziny o tych problemach nie rozmawiam, nie zwierzam się dlatego cieszę się że trafiłam na to forum, i mogę poczytać o waszych problemach, wesprzeć was a jednocześnie wy wspieracie mnie. Każda z nas ma też inny problem zdrowotny, ktory wpływa na to że się nie udaje. Trzymajcie się ciepło❤

Odnośnik do komentarza

Ja bólu nie czułam przy braniu clo. A śluz miałam przy poprzednim cyklu mocno, a w tym dużo mniej a pęcherzyk był i pękł samoistnie :) także idź Clo i nie zamartwiaj się aż tak. Jak pęcherzyk nie będzie jeszcze aż tak duży to na to też są sposoby - albo po prostu każe ci gin poczekać i przyjść za kilka dni znowu na monitoring czy urósł albo wiem że dziewczyny dostają jeszcze dodatkowo jakieś zastrzyki na „podrasowanie” pęcherzyków (i nie chodzi tu o Ovi bo ono tylko powoduje pęknięcie)

Odnośnik do komentarza
Gość Staraczka.

Hejka dziewczyny. Dokładnie każda z nas ma inaczej i inaczej wszystko przechodzi. Moja koleżanka we wtorek poszła już na zwolnienie bo 5 Tc. A w zeszłym tygodniu miała w pracy taka biegunkę że ledwo chodziła nalykala się od groma leków. Ale wiecie co jest najlepsze zaszła w ciążę po 12 latach starań. Smucilam się ale zarazem cieszyła jej szczęściem. Może i do nas sie szczęście uśmiechnie dziewczyny

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie jestem w trakcie cyklu, w ktorym przyjmowałam 2tab. W 17 dc były dwa pęcherzyki po 18/19 mm i jeden miał wzgórek jajonosny i lekarz mówił, że pęknie do 24h. Zrobiłam test owo i wyszedł pozytywnie. Czekałam na śluz a jego prawie wogole nie było...
Przed stymulacja nie miałam takiego problemu. Zawsze dało się zauważyć dni płodne właśnie po śluzie. A teraz jakby nie monitoring to nic bym nie wiedziała.

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandras1991

Hej :) miałyście może badanie śluzu ? Będę miała w poniedziałek i boje się ze wyjdzie negatywny ;( do tego trochę dziwnie się czuje ze po stosunku z partnerem i nie umyciu się będę musiała iść do ginekologa

Odnośnik do komentarza

~kasiaaa23
ja jestem na clo drugi cykl. 2x1tabletka dziennie. Pierwszy cykl owulacja była, ale nic z tego pomimo codziennego przytulanka w okresie owulacji. Zobaczymy w tym cyklu, obecnie 4 dzień. To już rok staran :/

Hej. Ja mam podobnie. Pierwszy cykl z cło pęcherzyk był, zastrzyk w 12dc i nic. Jestem w trakcie drugiego cyklu z cło, ale już wiem że pęcherzyka nie ma wogóle. Teraz muszę czekać kolejny miesiąc. Czasami tracę już nadzieję.
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie Panie.
U mnie wygląda to tak. W 2006r urodziłam synka. Staraliśmy się pół roku i wkońcu się udało. Ciąża książkowa. I to tyle z dobrych informacji. 2,5 roku później puste jajo płodowe, potem kolejne trzy poronienia max 12tc. Wykryto u mnie w badaniach genetycznych trombofilię. Po wykonaniu laporoskopii okazało się, że mam macicę jednorożną. Od października ubiegłego roku się staramy i nic. Byliśmy już w sierpniu w klinice leczenia bezpłodność na konsultacji- wdrożono leki po wykryciu owulacji ( clexane 1x1, duphaston 2x1, luteina 3x2. I tak przez trzy miesiące starań i nic. W zeszłym miesiącu pierwszy raz przyjmowałam cło 2x1, pęcherzyk był ale mimo podania pregnylu chyba nie pękł bo nic nie wyszło. W tym miesiącu przyjmowałam cło 2x1- pęcherzyka brak. W przyszłym miesiącu mam brać cło 3x1. Jestem już trochę podłamana. Czas mnie goni bo w przyszłym roku 40. Lekarz nie skreśla mnie ze względu na wiek. Może gdybym trafiła na tego gina 10 lat temu byłoby inaczej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...