Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

Ojejku Ann, ale kusisz :Śmiech: Niestety 2 tygodnie i folgowania sobie z fetą i różnymi innymi pysznymi serami przyniosło 1,5kg na plusie :Wściekły: Ale obiecuję, że jak tylko wykopię się góry prania i prasowania to się na pewno pojawię.

Zawijka mnie do głowy przychodzi tylko centrum mody w Nadarzynie, ale to dość daleko.

A. właśnie pojechał do Kutna po kota. Jak wrócą (nie wiem czy dziś czy jutro) to dam znać jak się ma :Oczko:

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Kat_ja powrót do rzeczywistości nieco bolesny zapewne,co?
my czekamy do października i jedziemy albo do egiptu albo ddo tunezji,będzie akurat w sam raz-ok 25 stopni,to dla mnie w sam raz
ale chyba nie pisałam-od niespełna tygodnia mamy pieska-słodki ,a Jadranka jest taka dumna....pes jest już nauczyony czystosci na szczęscie ,ma roczek,ale codziennie jak wracam z pracy,to mam niezly bajzel...choc nie niszfzy,a raczej roznosi różne rzeczy

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/18377.png

Odnośnik do komentarza

Hej::):

U nas z soboty na niedzielę Staszek wymiotował, ale wygląda to na jakąś niestrawność. Dziś już poszedł do przedszkola:great:

Poza tym rosnę sobie spokojnie i czekam na kolejne usg - jeszcze z 2 tygodnie:sarcastic:

Kat_ja bardzo się cieszę, że echo wyszło ok:yipi: Jak pierwszy dzień w przedszkolu? Jak kota?

Zawijka też mi przyszedł do głowy sklep polecany przez Renię (też o nim czytałam w GW) i Centrum Mody w Nadarzynie i Maximus.

Ann ale smakowitości:in_love2: A piknik dziękuję bardzo dobrze. Staszek się wyszalał:great:

Kluska a co za pieska macie? Pochwal się!!

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

KLUB KLUCHA
ul. Olesińska 6 lok.6
Kontakt:
tel.:(022) 499 50 86, 0 798 666 302
info@klucha.com.pl

CAFE Z DZIECKIEM – jesienne i zimowe dni nie muszą być ponure! Zapraszamy od 1.października do naszego Klubiku przy Olesińskiej 6 lok. 6. Opiekunowie spędzą miłe chwile przy rozgrzewającej kawie lub herbacie, a dzieci pobawią się z rówieśnikami w naszej sali zabaw.
Klub KLUCHA, Olesińska 6/6
wtorki i czwartki – 11.15-12.45
KOSZT: pobyt do 1,5 h (kawa lub herbata gratis) :
*z opiekunem – 5 zł/wejście
*bez opiekuna – 10 zł/wejście
Kontakt:
info@klucha.com.pl tel.:(022) 499 50 86, 0 798 666 302

RYTMIKA - celem zajęć RYTMIKI jest umuzykalnianie dzieci i rozwijanie ich zdolności muzyczno-ruchowych poprzez naturalny kontakt z muzyką w zabawie.
Na zajęciach dzieci uczą się m.in. reakcji na bodźce muzyczne (pauza, wysokość dźwięku, zmiana tempa), ćwiczymy prawidłowe odtwarzanie melodii głosem, kształtujemy poczucie rytmu, słuch muzyczny i orientację przestrzenną. Podczas zajęć ćwiczymy także koordynację ruchową oraz poszukujemy związków pomiędzy muzyką a ruchem ciała. Do zabaw wykorzystujemy własnoręcznie skonstruowane proste instrumenty perkusyjne.
Zajęcia dla dzieci w wieku 3-5 lat

Klub KLUCHA, Olesińska 6/6
poniedziałki – 13.00-13.45
środy – 15.00-15.45
KOSZT: pojedyncze zajęcia – 25 zł, karnet – 80 zł (4x kolejne spotkania)
Kontakt:
info@klucha.com.pl tel.:(022) 499 50 86, 0 798 666 302

TEATR TAŃCA - zajęcia dla dzieci, które zakończyły kurs rytmiki i są świadome możliwości własnego ciała. Wykorzystujemy umiejętności orientacji w przestrzeni, poczucie rytmu, prawidłową reakcję na zmiany w muzyce.
Podczas warsztatów z TEATRU TAŃCA łączymy style i wykorzystujemy techniki tańca klasycznego (balet), ludowego i nowoczesnego. Zapoznajemy dzieci z różnymi rodzajami muzyki i formami ekspresji (teatr, pantomima, taniec, śpiew). Z wielu technik wybieramy to, co najbardziej interesuje grupę i w efekcie finalnym tworzymy przedstawienie-niespodziankę dla rodziców.
Na cały proces tworzenia (choreografia, wybór muzyki, stroje, przygotowywanie zaproszeń i scenografii) mają wpływ dzieci, przez co wzrasta poziom zaangażowania i satysfakcja małych twórców.
Zajęcia dla dzieci w wieku 4-7 lat.

Klub KLUCHA, Olesińska 6/6
środy – 16.00-16.45
KOSZT: pojedyncze zajęcia – 25 zł, karnet – 80 zł (4x kolejne spotkania)
Kontakt:
info@klucha.com.pl tel.:(022) 499 50 86, 0 798 666 302

WESOŁA GIMNASTYKA JĘZYKA - spotkania poświęcone głównie doskonaleniu mowy i języka. Na zajęciach przedszkolaki w atrakcyjny sposób usprawniają swoją buzię, ćwiczą mięśnie języka i wargi, zwiększają precyzję ich ruchów, uczą się wyraźnej dykcji, poprawnej intonacji, a także poszerzają zakres słownictwa. Ćwiczenia, zabawy, gry i wierszyki logopedyczne dają ogromne możliwości rozwoju językowego dziecka w radosny i ciekawy sposób. Ponadto nasze zajęcia dbają o kompleksowy rozwój mowy dzieci i często w jednej zabawie łączą ćwiczenia oddechowe, fonacyjne, logorytmiczne, słuchowe i ruchowe.
Zajęcia dla dzieci w wieku 4 – 5 lat

Klub KLUCHA, Olesińska 6/6
wtorki– 16.00-16.45
KOSZT: pojedyncze zajęcia – 25 zł, karnet – 80 zł (4x kolejne spotkania)
Kontakt:
info@klucha.com.pl tel.:(022) 499 50 86, 0 798 666 302

Nie zapomnieliśmy również o maluchach! Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalnie dobrane ćwiczenia , gdyż mowa najintensywniej kształtuje się w najwcześniejszym okresie dzieciństwa. Wczesne rozpoczęcie ćwiczeń pozawala zapobiec wielu wadom wymowy. Aktywne gry i zabawy doskonalą rozwój i koordynację wszystkich narządów mowy. Dzięki zabawowej formie nauka przebiega bezstresowo i w atmosferze śmiechu.
Zajęcia dla dzieci w wieku 3 - 4 lat.

Klub KLUCHA, Olesińska 6/6
czwartki – 16.00-16.45
KOSZT: pojedyncze zajęcia – 25 zł, karnet – 80 zł (4x kolejne spotkania)
Kontakt:
info@klucha.com.pl tel.:(022) 499 50 86, 0 798 666 302

Klub Przedszkolaka KLUCHA, Olesińska 6/6

Zajęcia przygotowujące do startu przedszkolnego dzieci w wieku 3 – 5 lat . Spotykamy się 3 x w tygodniu na 3h. W zajęciach maluchy uczestniczą samodzielnie, bez opiekunów. Program składa się z części ruchowo – rytmicznej, z części plastycznej oraz swobodnych zabaw.

Pierwsza część zajęć poświęcona jest zabawom i ćwiczeniom sprawnościowym oraz muzyczno-rytmicznym. Dzieci poprzez zabawę nie tylko rozwijają swą sprawność fizyczną i umiejętności psychoruchowe oraz zainteresowania muzyczne, ale także uczą się wykonywania poleceń nauczyciela oraz współpracy z grupą.
W połowie zajęć (około godz. 10.30/10.45) maluchy spożywają wspólnie drugie śniadanko ucząc się przy tym poprawnego zachowania przy stole.

Druga część zajęć to zajęcia edukacyjno-plastyczne. Dzieci słuchają opowiadań/bajek czytanych przez nauczycielkę, a następnie omawiają (w formie zabawy) dany temat. Podsumowaniem tej części zajęć jest wykonanie pracy plastycznej związanej z wybranym zagadnieniem.

KLUCHA ul. Olesińska 6/6
poniedziałki, środy, piątki godz. 9.30 – 12.30
Koszt: 330, zł - karnet ( 12 kolejnych spotkań)
Zajęcia pojedyncze – 45,- zł
Kontakt:
info@klucha.com.pl tel.:(022) 499 50 86, 0 798 666 302

KLUCHOWE SOBÓTKI Z TATĄ
Czekamy na dzieci w wieku 1,5-3 lat . Sobotnie zajęcia prowadzimy pod hasłem „Kluchowe sobótki z tatą”, ponieważ chcemy w ten sposób zachęcić i ośmielić naszych wspaniałych tatusiów, do uczestniczenia w zorganizowanych spotkaniach. Oczywiście jeśli tata będzie w sobotę zajęty zapraszamy mamusię, babcię, dziadka lub innego członka rodziny!
Spotkania trwają 90 minut. Przewodnim celem spotkań weekendowych jest wprowadzenie dzieci w środowisko rówieśników, ale także wzmacnianie więzi rodzinnych. Poprzez wspólną zabawę na neutralnym gruncie, maluszki i ich opiekunowie będą mieli okazję poznać się od zupełnie innej strony. W czasie spotkań uczymy się wierszyków pokazywanek, masażyków, wykonujemy razem ćwiczenia sprawnościowe, a na koniec zajęć próbujemy wykonać oryginalne dzieła plastyczne. Obecność instruktora oraz pozostałych uczestników zajęć wpływa mobilizująco na wszystkich.

Rodzice łatwiej koncentrują się na wykonywaniu z dzieckiem zadań i ćwiczeń. Wykazują dużą cierpliwość w czasie zabawy i bardzo łatwo zapominają o swojej dorosłości. Naszym celem jest właśnie stworzenie w czasie zajęć takiej atmosfery, żebyśmy my rodzice poprzez obcowanie i zabawę z naszymi pociechami przez chwilę stali się znowu dziećmi. Zapraszamy serdecznie!!!

Klub KLUCHA ul. Olesińska 6 lok. 6 (wjazd od Puławskiej).
Soboty - 10.00 – 11.30
UWAGA! W zajęciach można uczestniczyć po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym bądź smsowym (w sms-ie proszę wpisać hasło „sobótka, imię i wiek dziecka, imię opiekuna”). Każde sms-owe zgłoszenie zostanie przez nas potwierdzone wiadomością zwrotną.
Kontakt:
info@klucha.com.pl tel.:(022) 499 50 86, 0 798 666 302

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie
Dawno mnie nie było. Czas to naprawić.
Na początek co u nas.
Jak pisałam kiedyś Majcia w 6 dni po szczepieniu dostała wysokiej gorączki.
Po 3 dniach gorączki Majci dostał Mikołaj gorączki w poniedziałek wieczorem. We wtorek doszedł dziwny kaszel, taki krtaniowy. Spanikowana wysłałam go z S do lekarza na dyżur nocny do luxmedu. Tam Pani dr uznała, że ostra infekcja wirusowa górnych dróg oddechowych. W środę zaczął fatalnie kaszleć, gorączka nie spadała, cały czas 39-40 stopni, więc wysłałam go do luxmedu w AL. KEN. Niestety nasz Pani dr miała odległe terminy, więc zbadała go inna. Dostał antybiotyk. Zapalenie oskrzeli i krtani i gardła. Po dwóch dniach podawania antybiotyku dalej gorączka 40 stopni. W sobotę pojechałam już sama do lekarza. Lekarka dołożyła drugi antybiotyk. Tak by wyczyścić mu florę dokładnie i na amen. Dopiero w sobotę około 22 jak mu spadła temperatura tak się nie pojawiła. Za to z soboty na niedzielę Majcia dostała 40 stopni gorączki i tak się bujam do dziś. Od 15 dni śpię po kilka zaledwie godzin. Miałam w piątek zaburzenia błędnika, było mi niedobrze, ale ile można. Ciągle niedospana i w stresie. Jutro idę na kontrolę z Mikim. Przy okazji zbadam Majcię i daj Boże żeby jej szybko przeszło bo mój organizm tego nie wytrzyma.

Teraz odpisuję

Eli jak Miłosz i jego zdrówko?
Asiu nauka literek w toku. Często przez zabawę by łatwiej wchodziło. Co do rysowania to wciąż brak mu precyzji w utrzymaniu kredki i pewnie stąd kłopoty. Ale DR :lol:
Brawa dla malującego Staszka no i trzymam kciuki by dalej był pozytywnie nastawiony na przyjście braciszka ::):
Anya współczuję zapalenia oskrzeli i przesunięcia terminu operacji. Zdrówka dla Damianka! Dla Weroniki brawa za rewelacyjny rozwój :brawo:
Kat_ja :lol: świetnie że wróciliście cali i zdrowi. Cieszę się że echo w porządku a Panna Gosia w świetnej formie. Jak w przedszkolu?
Kluska fajnie, że piesek w domu choc wiem że to duży obowiązek. Jak sobie dajecie radę?
Reniu hop hop! Jak dziewczynki? Co u Ciebie?

Odnośnik do komentarza

Anulka współczuję Tobie baaardzo z powodu chorób dzieciaczków. Zdrówka Wam życzę :Kiss of love:
A jeśli mogę spytać to do jakiego lekarza w Luxmedzie chodzicie? Bo ja mam naprawdę godną polecenia lekarkę-ale podejrzewam, ze to ta sama skoro terminy są odległe :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anulka
anya
Anulka współczuję Tobie baaardzo z powodu chorób dzieciaczków. Zdrówka Wam życzę :Kiss of love:
A jeśli mogę spytać to do jakiego lekarza w Luxmedzie chodzicie? Bo ja mam naprawdę godną polecenia lekarkę-ale podejrzewam, ze to ta sama skoro terminy są odległe :Oczko:

Kamila Hołocińska - Kwiatkowska

no to jednak nie myliłam się :Śmiech: my też chodzimy do Hołocinskiej-z Damiankiem i z Weroniką. Własnie ostatnio z zapaleniem oskrzeli Damianka tez byliśmy u niej i obylo sie bez antybiotyku.
Jest też dr Anita Rajchel-Robinet, która również jest dobrym lekarzem-ostatnio w nadmiarze pacjentów dr Holocińska nam ją poleciła-bylismy i nie mam zastrzeżeń.

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anulka
my jutro własnie do Hołocińskiej a w piatek Maja do Rajchel ::):
Wiem Kochana, że to najlepsze lekarki luxmedu ::):

:Śmiech:

w tym całym NIESZCZĘŚCIU chorób poznajemy lekarzy i na SZCZĘŚCIE wiemy którzy sa godni swego fachu a których lepiej omijać....

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

anya
Anulka
my jutro własnie do Hołocińskiej a w piatek Maja do Rajchel ::):
Wiem Kochana, że to najlepsze lekarki luxmedu ::):

:Śmiech:

w tym całym NIESZCZĘŚCIU chorób poznajemy lekarzy i na SZCZĘŚCIE wiemy którzy sa godni swego fachu a których lepiej omijać....
tam większość trzeba omijać :Oczko:
u Hołocińskiej leczymy się wziewami, a wszyscy inni od razu antybiotyk solą

Odnośnik do komentarza

no wlasnie ostatnie zapalenie oskrzeli wyleczylismy w ciągu kilku dni wziewami za radą Holocińskiej. Dala nam też skierowanie do alergologa-Janowicza-który dał nam zalecenia czym mamy się leczyć w razie infekcji. Mam nadzieję, że dzięki temu ten sezon jesienno-zimowy obejdzie sie bez antybiotyku.

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

anya
no wlasnie ostatnie zapalenie oskrzeli wyleczylismy w ciągu kilku dni wziewami za radą Holocińskiej. Dala nam też skierowanie do alergologa-Janowicza-który dał nam zalecenia czym mamy się leczyć w razie infekcji. Mam nadzieję, że dzięki temu ten sezon jesienno-zimowy obejdzie sie bez antybiotyku.

nam leki od Janowicza nie pomogły, infekcje były, ale fakt, że dzięki Hołocińskiej obyło się bez antybiotyku. Niestety trzy razy nie mogła nas przyjąć bo miała za duże obłożenie i Miki dostał antybiotyk od innych...

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Dziś dzień trzeci w przedszkolu. Na razie OK, nie licząc lekkiego gilka, którego Gocha załapała najprawdopodobniej od mojej przyszłej bratowej, która ją w całej swojej głupocie obcałowała w weekend :Wściekły: Posłałam ją dzisiaj, bo tak strasznie mnie prosiła, a ja nie miałam większych zastrzeżeń, bo oprócz paru smarknięć nic jej nie było.

Dziewczyny mam pytanie: czy korzystałyście kiedyś z uslug szpitala lub przychodni Damiana na Wałbrzyskiej? Zastanawiamy się nad wybraniem tej placówki przy wycinaniu 3 migdała Gochy. Oczywiście zabieg taki jest płatny, ale w porównaniu do Kajetan to cena konkurencyjna i terminy nie tak odległe. Jeśli macie jakieś doświadczenia u nich proszę napiszcie.

Tymczasem wszystkim zdrówka, uśmiechu i więcej kresek na termometrze :Śmiech:

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

kat_ja
Dzień dobry. Dziś dzień trzeci w przedszkolu. Na razie OK, nie licząc lekkiego gilka, którego Gocha załapała najprawdopodobniej od mojej przyszłej bratowej, która ją w całej swojej głupocie obcałowała w weekend :Wściekły: Posłałam ją dzisiaj, bo tak strasznie mnie prosiła, a ja nie miałam większych zastrzeżeń, bo oprócz paru smarknięć nic jej nie było.

Dziewczyny mam pytanie: czy korzystałyście kiedyś z uslug szpitala lub przychodni Damiana na Wałbrzyskiej? Zastanawiamy się nad wybraniem tej placówki przy wycinaniu 3 migdała Gochy. Oczywiście zabieg taki jest płatny, ale w porównaniu do Kajetan to cena konkurencyjna i terminy nie tak odległe. Jeśli macie jakieś doświadczenia u nich proszę napiszcie.

Tymczasem wszystkim zdrówka, uśmiechu i więcej kresek na termometrze :Śmiech:
Kat_ja my tam będziemy operować Damianka ale to dopiero 30 października-mam nadzieję, że nie rozchoruje się jak ostatnio..... tak więc w razie czego dam znać :D

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Hej::):

Wreszcie jakiś ruch tu nastał:yipi:

Ja dziś po kontroli u gina. Wszystko ok. Za 3 tygodnie idę na usg. Trzymajcie kciuki, żeby miedniczka nie wyszła bardziej powiększona:o_master2:

Anulka koniecznie daj znać po wizytach kontrolnych. Mocno zaciskam kciuki:Całus:

Renia a jak Tosi się podoba w przedszkolu? Dobrze, że tylko takie drobne chorowanie mieliście po drodze. A szkołę będziesz miała co weekend?

Kat_ja drobny gilek to ma chyba większość dzieci w przedszkolach:Oczko: A jak kota? Szczęśliwa w domu? Ja nie miałam do czynienia z Damianem, więc nic nie podpowiem:sarcastic:

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

hej

juz po lekarzu
u Majki póki co doraźnie nurofen i groprinosin (nie znam, nie wiem co to, wiem tylko tyle że to lek p/wirusowy), płukanie nosa i nasivin na noc
Miki jest według lekarki po ciężkiej infekcji i słusznie miał podany antybiotyk. Został mu tylko mokry kaszel. Dostalismy mucosolvan wziewnie lek p/wirusowy ten co Majcia, zyrtec i oklepywanie 6 razy dziennie po 40 sekund.
Za tydzień kontrola - w poniedziałek jak sie nie pogorszy - przedszkole.

Kat_ja nie znam Damiana, oprócz opinii porodówki i cesarskich cieć na życzenie. koleżanki chwaliły opiekę i fachowość. Nie wiem jak na chirurgii dziecięcej jest.
Asiu trzymam kciuki za USG. U moich szwagrów też chłopiec i też nerka powiększona. Za 3 tygodnie maja kontrolę tak jak TY. Oby to była chwilowa chłopięca przypadłość :Całus:
Anya Kochana Hołocińska zbadała na szybko Majcię. To jest naprawdę super lekarz. Trzymam kciuki niezmiennie za termin operacji Damianka.

Odnośnik do komentarza

AsJa kciuki mocno zaciśnięte!!!!! Będzie dobrze :Całus:

Anulka super, że zbadała razem Maję i że Mikołaj wraca do zdrowia :Śmiech: ja też zawsze jak jestem z Damiankiem u Hołocińskiej to pyta mnie o Weronikę (zabieram ją ze sobą jak mąż w pracy)-czy wszystko w porządku, czy może coś mnie niepokoi i w razie czego od razu pomoże. Jest nieoceniona!!!!

idę smażyć naleśniki :D

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anulka
Anya nie uwierzysz, ale własnie skończylismy jeść naleśniki ::):
A co do Hołocińskiej to brak mi słów. To Anioł nie lekarz. Za każdym razem mówię jej, żeby prywatną praktykę otworzyła ::):

:Śmiech: za mną nalesniki chyba już od miesiąca chodzą i zebrać się nie mogłam az wreszcie nastał ten dzień :D
w ogóle ostatnio mam różne zachcianki-chyba w ciązy jestem (żart) :Oczko: albo @ mi sie zbliża.
A co do Hołocińskiej to świeta racja i z tą prywatna praktyką również!!!!

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...