Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Magdalena Boczek

Szpital im. Jędrzeja - Oddział Hematologii, Nowy Sącz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena Boczek

Chcialam wam odpowiedziec historję mojej mamy.Trafila na hematologie w Nowym Saczu 2 tygodnie temu.Trzymajcie sie z daleka lagier.Js pracuje w służbie zdrowia wloskiej 20 lat jeszcze z takim okropienstwem sie nie spotkalam ale ja to wszystko zalatwie sadownie zaczynajac od pielegniarek ktore traktoja mame jak psa kazuja rodzinie kupowac i zmieniac pampersy bo nie ma kto.Mama jest w bardzo ciezkim stanie ma raka szpiczaka.Pani Ordynator powiedziala jej w twarz be delikatnosci ze ma najgorszego raka.Chciala mi ja wypisac do domu w stanie krytycznym a teraz jak zalatwilam hospicjum na gwalt to mi jej nie chce przwiesc mowiac ze moze umrzec w drodze?Cos nie tak do domu bez opieki tak a do hospicjum nie?Trzymajcie sie z daleka okropny szpital w ktorym nie ma opieki i trakrowanie okropne.Ja sie tym zajme osobiscie mam meza adwokata i wszystkie nagrania telefoniczne wszystko zrobie co w mojej mocy zdby ten oddzial odpowiedzial za znecanie sie nad pacjentami!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anusia 66

Tak było wczesniej. Teraz po zmianię ordynatora zrobił się super oddzial. Nowy Ordynator jest wspaniałym człowiekiem w każdej chwili gotowy do pomocy tak dla pacjenta jak i dla rodziny!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalena Boczek

Tak masz rację od paru dni jest nowy Ordynator który jest zawsze gotowy wytłomaczyć wszystko i pomóc w każdej potrzebie!Wreszcie trafiłam na ludzką oslobę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...