Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe mamy 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam za tydzien wizyte. Stresuje sie bo zaczelam tydzien w ktorym moja ostatnia ciaza sie zatrzymala... (11t4d) Martwi mnie twardniejacy brzuch ktory mi sie mocno zaokraglil. Pocieszajace ze poprzednio takiego nie mialam wiec wmawiam sobie ze marchewka rosnie.
Dziewczyny bardzo nas tu malo i ja tylko czekam do ponierzialkowej wizyty i zmykam na to forum z belly tam jest duzo kobitek aktywnych. Moze przeniesiemy sie tam ? Tutaj bardzo duzo kobitek przenioslo sie na fb, ja na takie grono nie jestem jednak gotowa... Gomerka, Roza , pajka? Bo nie chcialabym z Wami tracic kontaktu . Wkleje jeszcze raz link https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/wrzesien-2019,17269,284.html

Odnośnik do komentarza

Ja tez:) ale tam jest wiecej babeczek. Tez mam zamiar jak przejde ten tydzien. Wszystko zalezy od przyszlego... Mam zapisane 2x prenatalne. Na 6 i na 9 wiec chyba skorzystam z obu o ile bedzie dobrze, a tego dowiem sie w pn. Eh te nerwy. Juz mi sie glupoty snia, a to dopiero wtorek.

Odnośnik do komentarza
Gość Róża84

Czytam sobie od wczoraj te forum. Cofnęłam się o kilka dni żeby zobaczyć co w trawie piszczy i nie mogę dogonić wątku :) trzeba by bylo tylko siedzieć i czytać na bieżąco :) ale nie wykluczam przeskoczenia na te forum, bo faktycznie ciekawe

Odnośnik do komentarza

Mam we wtorek, o 7 rano, żeby mąż mógł ze mną wejść, sama się boję. Ciężko to znoszę, bo wiesz, ostatnio od prenatalnych zaczął się koszmar... Mam nadzieję, że we wtorek odetchnę. Tym razem oprócz rodziców, teściów, 1 przyjaciółki i szefa nikt nie wie, że jestem w ciąży, więc nawet nie bardzo mam się z kim podzielić tym stresem.

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

Odnośnik do komentarza

Da sie odnalezc ;) a tutaj jestesmy we 4 hihi. Reszta sie przeniosla na fb. Tam dziewczyny pisza o wszystkim. Faktycznie jest tego sporo ale ja akurat nie mam co robic wiec sobie podczytuje. Tak tak zmieszcze sie, ale z dzisiejszych pomiaroow mamy 4 dni do przodu.strasznie sie ciesze z tego powodu :) no i bylo to spore zaskoczenie, wiecie to tez jest dla mnie nowosc ze cos idzie szybciej ;) nie wiem tez jak sobie ustawic aplikacje uzywam flo. Czy zostawic jak jest czy zmienic..
No wlasnie ja caly czas mysle nad tym detektorem maz mowi czy to nie za duzo, ale oczywiście nie broni kupowac :)

Odnośnik do komentarza

Gomerka
Dziewczyny, dzięki za kciuki. Wszystko super, ryzyko niskie, wszystkie narządy prawidłowe, nawet palce widziałam- prawdziwa ulga,bo ostatnio przez taśmy nie wszystkie były :( ulga niesamowita... no i podobno dziewczynka,ale jeszcze na tym etapie to się może zmienić.

Cudnie :) u mnie też chyba dziewczynka. To teraz która ma następna prenatalne Róża?
Fajnie że wszystko dobrze po waszych wizytach :) ja dopiero 19 marca idę i to już będzie 17 tydzień :)

Do detektoru mój mąż też był średnio przekonany, ale jak długo nie używam to sam mi przynosi żeby sprawdzić czy ok :D wiadomo że wpływu na nic nie mamy, ale jak mogę się dzięki temu uspokoić to dlaczego nie. Na pewno nie szkodzi a pomaga na nerwy :D

Odnośnik do komentarza
Gość Róża84

Pajka
Gomerka
Dziewczyny, dzięki za kciuki. Wszystko super, ryzyko niskie, wszystkie narządy prawidłowe, nawet palce widziałam- prawdziwa ulga,bo ostatnio przez taśmy nie wszystkie były :( ulga niesamowita... no i podobno dziewczynka,ale jeszcze na tym etapie to się może zmienić.

Ja mam prenatalne dopiero 19 marca, jestem na szarym końcu peletonu ;)

Cudnie :) u mnie też chyba dziewczynka. To teraz która ma następna prenatalne Róża?
Fajnie że wszystko dobrze po waszych wizytach :) ja dopiero 19 marca idę i to już będzie 17 tydzień :)

Do detektoru mój mąż też był średnio przekonany, ale jak długo nie używam to sam mi przynosi żeby sprawdzić czy ok :D wiadomo że wpływu na nic nie mamy, ale jak mogę się dzięki temu uspokoić to dlaczego nie. Na pewno nie szkodzi a pomaga na nerwy :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...