Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Alex1990

Dla tych co znają płeć :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, jestem ciekawa czy te teorie odnośnie planowania płci faktycznie działają/ zwiększają szanse na daną płeć? Czy też jest to loteria? Słyszałam o ich skuteczności od wielu osob, mimo to nie zastosowałam się, jakoś ciężko było mi uwierzyć w to. No i choć marzyłam o dziewczynce, będę miała chłopca.
Chciałabym zapytać Was o dwie teorie..
1) Słynny już chiński kalendarz płci- czy faktycznie macie to, co Wam wychodziło? Załączam ten, z którego korzystałam.
2) Czy sprawdziła się u Was teoria, że im bliżej owulacji, tym większa szansa na chłopca, a im dłużej plemniki ;"poczekają" tym większa szansa na dziewczynkę?

U mnie jest zgodnie z chińskim+ współżyliśmy w owulację, spodziewamy się chłopca.

monthly_2018_12/dla-tych-co-znaja-plec_70757.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Doratom

U mnie przy pierwszym dziecku się sprawdziło - celowaliśmy w chłopca i mamy syna tak jak pokazuje ten kalendarz. Teraz ma być dziewczynka i ciężko powiedzieć bo działaliśmy na przełomie miesięcy a wg kalendarza w jednym miejscu dziewczyna a w drugim chłopak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas kalendarz chiński się sprawdził i mamy dziewczynkę A co do owulacji to nie byłam pewna kiedy wypadła ale kochalismy się w jej okolicach. Raczej to nie prawda że w Owulacja syn bo wtedy wszystkie dzieci z inseminacji były by chłopakami a tak nie jest przecież ;-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze, mi nawet do głowy nie przyszlo, żeby się tym sugerować, w sensie tym kalendarzem. Wydaje to być się w ogóle oderwane od logiki, a jednak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarówno córka jak i synek który się narodzi są z dnia sprzed owulacji. Może faktycznie żywotność plemnika ma znaczenie ale u nas jak widać na 2 baba wrozyla ;) kalendarz chiński również się nie spr, ale co ciekawe większości moich znajomych zgadza się

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ważne jest, żeby brać pod uwagę miesiąc, w którym doszło do zapłodnienia, a nie miesiąc urodzenia dziecka.
Ale póki co, sprawdzalność wysoka..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Doratom

Alex1990 tak zawsze działaliśmy w okolicach owulacji bo mąż "celował" w dwóch chłopaków :-) a tu będziemy mieć parkę. Też mi się nie chciało wierzyć w ten kalendarz i generalnie się nim nie sugerowałam ale u wielu osób się sprawdził.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz jak sprawdzam to dwie poprzednie ciaze mi sie w kalendarzu zgadzaja. I trzecia póki co tez sie sprawdza :D Chociaz ja to z przymrużeniem oka na takie wrozby patrze ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...