Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

U nas dramat czuje jakby mi ktoś dziecko podmienił.
Od wczoraj niespokojna przy cycu, pręży się. Drugi dzień nie ma kupy tylko jakby kleks.
Rano miałam załamanie :( mąż mnie wygonił przewietrzyć się, pójść do fryzjera. Wróciłam z nowymi siłami. Dziewczyny wychodźcie jak macie możliwość, cały tydzień z dzieckiem w domu to idzie oszaleć...
MamaRadzia a ten debridat to taka zawiesina do przygotowania w dużej butelce? ile tego podajecie?

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098u698vgrltie.png

Odnośnik do komentarza

Moja dzisiaj zaledwie 5 minut pospala przez caly dzien na dworze..jeszcze zalamalam sie bo maz mial dzisiaj z trasy wrocic po 3 tygodniach i jeszcze go gdzies wyslali i bedzie dopiero wtorek-sroda.. az sie poplakalam juz chyba z tego zmeczenia. Niemam nikogo do pomocy, jedyna osoba to moj tato ale on jest od tygodnia w sanatorium. Moj 6 latek, przedszkole, dom i jutro konczace 2 miesiace niemowle na mojej tylko glowie..

Odnośnik do komentarza

Sasanka moja pierwsza córka miała alergią to samo się dzialo. Mój mąż alergik ja alergiczka. Pediatra mówi o nietolerancji laktozy kupiłam mleko Bebilon bez laktozy ale nie widzę poprawy wie. Dziś kupiłam Bebilon pepti narazie mieszam pół na pół. Nadal karmię piersią mm daje 2-3 razy bo mały tak się męczy że pediatra powiedziała że trzeba szkoda dzieciątka. Dostaje debridat 2x2.5 i delicol przed piersią 7kropelek. Oprucz tego to Espumisan i dicoflor. No i zagęszczacz do mleka ło dużo tego. A ja poprostu nie chce zeby to bolało bo tak płacze wywija wargi i widzę że mu jest źle

Odnośnik do komentarza

Katia88 bądź dzielna. Są takie chwilę, że człowiek ma wszystkiego dość. Jesteśmy tylko ludźmi, mamy prawo czuć sie zmęczone, wyczerpane wręcz.. Ale dasz radę. Gdzieś czytalam takie przemyślenia, że to co teraz przeżywamy, te wszystkie trudne chwile, to tak naprawde są tylko chwile pośród całego życia, i miną. Musza minąć..i wszystko będzie ok. Nie poddawaj sie, jesteś bohaterka, wspaniałą dzielna kobietą, dasz radę. Pisz jak Ci źle, płacz jak Ci zle. Wszysyko żeby poczuć choć trochę ulgi. Mam nadzieję, że jak już Twój mąż dotrze zadba o Ciebie. Dzieci są bardzo ważne, Ale my matki, kobiety, też. Musimy czuć się dobrze żeby i nasze dzieciaczki tak się czuły.
Wytrwaj jeszcze trochę. Wszystkie na pewno trzymamy za Ciebie kciuki.

Odnośnik do komentarza

katia n apewno jest Ci ciężko. Mi zawsze ktoś pomoże w dzień. Czy to mąż czy córki... Zawsze chwilkę ktoś się zajmie maluszkiem żebym mogła się wykąpać, umyć włosy czy coś zjeść. Przy maluszku nie ma czasu na odpoczynek a ty ogarniasz to wszytko zupełnie sama :(
Oczywiście dasz radę, ale nie przejmuj się jeśli czasami pomyślisz że masz tego wszystkiego dość i popłaczesz sobie. Masz prawo czuć się zmęczona ❤️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Inome,Cobra..
Dzieki dziewczyny.
Jest mi ciezko i to bardzo czasami mam ochote wyjsc i wrocic za dwie godziny..ale po czasie jak patrze na te moje dzieciaczki to sie ogarniam i nabieram sil od nowa, przeciez mam wszystko-zdrowe dzieci.. no nic trzeba te chwile bezsilnosci jakos przetrwać :-) to wszystko robi zneczenie,ale oby do srody.

A tak z innej beczki..
Mojej malej od 2 dni jakos bardzo lzawi oko czytalam cos o niedroznosci kanalika lzowego..tak to przynajmnuej wyglada w srode ide ze starszym do okulisty to i ja wezme. Mialyscie moze u swoich pociech cos takiego

Odnośnik do komentarza

katia ja nie, ale moja bratowa miała. Znaczy hej maluszek ☺️ lekarz kazał przemywac solą fizjologiczna od niska do zewnątrz i tak też oczko masować palcem. Pamiętam że groziło im odetkanie kanalika mechanicznie przez lekarza ale na szczęście obyło się bez tego.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Iwona u nas też niby nietol.laktozy więc delicol podajemy oprócz tego ten gastrotuss, sabsimplex i bio gaia jako probiotyk. Męczace to, bo przed kazdym karmieniem trzeba pamietać, żeby podać kropelki i ten syrop 3 razy po karmieniu... może trochę lepiej z ulewaniem, ale nadal płacze długo po każdym jedzeniu jak chcemy uśpić...

Beza dzięki za radę o adicolacu

Jutro mamy szczepienie i już się denerwuję, żeby Mała to jakoś zniosła - szczególnie, że zamierzamy na raz wszystkie 3 czyli 6w1, pneumokoki i rota.

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Moja dzidzia zasypia przy butelce czasem przy odbiciu się budzi to wtedy dostaje smoczek i idzie nyny. W dzień to czasem jest jak detektor ruchu odrazu się budzi zdaza się czasami ze i od samego patrzenia.
Sasanka zapomniałam napisać ze może być też lakcid dostawał go na chirurgi dziecięcej a później w domu właśnie acidolac

Odnośnik do komentarza

U mnie też raczej po piersi uspokaja się i zasypia. Chyba, że męczy ją bąk/kupa.

A ja mam inne pytanie. Zauwazylam, że jedno uszko małej jest większe od drugiego a przy tym dużo bardziej miękkie i giętkie. Często przy spaniu/karmieniu niechcacy zawija się na pół. Myślicie, że to coś znaczy? Czytam, że raczej za odstające uszy odpowiadają geny, Jak Wy uważacie?

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Współczuję tym, z Was które często są same z dziećmi. Ja byłam teraz cały weekend jakoś przeżyliśmy ale jest ciężko.

Dziewczyny jutro córka kończy 8 tygodni a ja dostałam okres mimo że karmie tylko piersią. Czy któraś też ma????
Po ostatnim porodzie okres przyszedł ok 7 miesiąca dopiero jak skończyłam karmić.

Czy któraś z mam rezygnowała z pneumokoków??

Odnośnik do komentarza

A najlepsze jest to ze jakimś cudem otworzyła mi się któraś z pierwszych stron a nie zauwazylam tego i czytam wpis Lili że beta rośnie i myślę sobie Co jest grane :D
Mnie ostatnio znajoma która jest teraz anty próbowała Wogole zniechęcić do szczepień. Przeraża mnie to coraz więcej ludzi rezygnuje i za 20 lat mogą powrócić te wszystkie choroby. Przeraża mnie też że dzieci ss też coraz słabsze i różnie reagują na te szczepienia. Ja dałam się przekonać tylko w kwestii rota. I w dodatku okazało się że teraz w nsszej przychodni już szczepia osobno, a nie wszystko naraz więc i tak najpierw idą te podstawowe. Ale jak będzie dobrze to na pneumo też pójdziemy. Póki co jeszcze na niczym nie byliśmy . Boję się szczepic i boję się nie szczepic. Chyba jak każda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...