Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie wizyta w poniedziałek i strasznie się stresuję... próbuje robić cokolwiek, żeby się czymś zająć i zabrnęłam w temat wózków, a to chyba stresuje mnie jeszcze bardziej... zastanawiałyście się już nas jakimś?? Ja mam ochotę poszukać czegoś z nowości, ale póki co chyba tylko to muuvo quick z tych najnowszych wózków jest godne uwagi :D Ale obstawiam, że do czasu jak będę kupować to wyjdzie ich jeszcze ze sto :D

Odnośnik do komentarza

Ja tu dziś do południa już pisałam teraz dopiero się zalogowała więc chyba będę widoczna pod tym nickiem
Ja już dziś po 3 wizycie u ginekologa a to dlatego że pierwszą odbyłam wcześnie żeby potwierdzić ciąże bo choruje na hashimoto i przy tej chorobie tarczycy często dochodzi do poronień więc chciałam wszystkie badania szybko zrobić
Dziś byłam z wynikami tymi podstawowymi dla ciężarnych prawie wszystko dobrze tylko maloplytkowosc wyszła któraś coś takiego miała w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Bergamotka2018
Cześć Kinga, też mam Hashimoto. Biorę Euthytox na stałe i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

A czy któraś jeszcze z Was bierze zastrzyki z heparyny + acard?


A tsh Ci się mocno podwyższylo w ciąży bo ja za tydzień mam drugą wizytę w ciąży i endokrynologa i aż boję się zrobić badania czy zmiana na letrox i podwyższenie dawki działa
Odnośnik do komentarza

Dopiero po jutrzejszej wizycie chcę zrobić badanie TSH razem z innymi zleconymi, żeby nie kłuć się dwa razy. Profilaktycznie zwiększyłam sobie już dawkę z 75 x 7 dni w tygodniu na 75 x 5 dni a pozostałe 2 dni 100.

U mnie heparyna i acard profilaktycznie ze względu na poronienie + hipotrofię w poprzedniej ciąży. Ciąża rozwiązana w 30 tc, synek ważył tylko 1 kg. Na szczęście wszystko nadrobił i jest zupełnie zdrowym chłopcem ale bardzo się boję powtórki...

https://www.suwaczki.com/tickers/17u9anlindfj1v50.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5etbqc9gcx.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Cześć dziewczyny, ja już sama nie wiem co myśleć. Wczoraj praktycznie wszystkie moje objawy nagle ustały, przestałam się czuć jak wy to mówicie "ciążowo". Z jednej strony miło było poczuć się normalnie ale zaraz mnie naszło, czy to aby nie zły znak. Dziś pół nocy nie spałam bo taka migrene miałam, a rano przed wyjściem do pracy złapały mnie takie wymioty że aż się cała trzeslam. Teraz znowu mnie mdli, ale tak jakbym się czymś struła, a nie tak ciążowo. Nic już z tego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza

muminka tak strasznie przykro :( trzymaj się Kochana!

Mariola dobre wieści :) Super!

A w ogóle witajcie nowe Mamusie!

zakochana ja w pierwszej ciąży w ogóle nic nie czułam aż mi brzuch zaczął rosnąć. Zero objawów. Więc może taki Twoj organizm. Ale jeśli się tym jakoś martwisz to może umów się do gina albo zadzwoń. Lepiej się upewnić że jest ok z pewnego źródła niz stresować bo to dzidziusiowi nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Ja też dziś po kolejnej wyzycie wg. Usg to 9tydzien a już widać rączki i nóżki i jak nimi macha niesamowity widok.
Sedrduszko bije 176na min nie za szybko?
Okazało się że mam za wysokie TSH... 3,56 dostałam leki i zobaczymy za 6tyg czy będzie ok... Martwi mnie to nigdy nie miałam pro lemow z hormonami....

Zakochana daj znać po wizycie na pewno wszystko będzie ok ja też już mam spory brzuszek...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...