Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tez z palca nie sprawdzali.a co do spania z dziecmi moja 3 latka spi ze mną w pokoju tyle ze ma osobne lozko.ale i tak sie wpakuje do lozka rano i mowi mamusiu zobacz jakie mam zimne nozki zagrzejesz mi?ehh

Odnośnik do komentarza

Wiadomo że życie i dziecko wszystko zweryfikuję, ale myślę że jakiś plan warto mieć :)
Ja miałam krew pobieraną tylko z żyły, trzy razy i ze swoją glukozą i cytryną.
Ja dostałam dwie małe butelki ze szkoły rodzenia z Lovi i na razie nic nie dokupuję. Zobaczymy czy będą mu te pasować i czy w ogóle będą mi potrzebę. Jakbym miała kupować to bym kupiła Aventa, bardzo dużo osób mi polecało.

Odnośnik do komentarza

Widać zależy to od laboratorium, u mnie też z palca nie pobierają, tylko od razu z żyły. Może zakładają, że zaszkodzić może tylko osobom z cukrzycą, a one i tak same sprawdzają w domu poziom cukru?

Radziu śpi w swoim łóżku, choć czasem przychodzi do naszego. Czasem też wieczorem chce się przytulić i kładzie się do naszego łóżka jeśli ja też się akurat kładę. Mieszkamy w 1 pokoju, więc za dużego wyboru w tej kwestii nie mamy. Teraz mielibyśmy opcję, żeby w pokoju obok urządzić pokój Radziowi, ale nie chcę żeby pomyślał, że wyganiamy go od siebie żeby zrobić miejsce dla braciszka, więc po prostu do tego drugiego pokoju wstawimy szafy, żeby tu gdzie jesteśmy było miejsce na nasze łóżko, łóżko Radzia i łóżeczko. Zobaczymy jak będzie po porodzie, bo może wtedy sam Radziu zdecyduje, że chce się przenieść do innego pokoju, bo będzie mu przeszkadzał Arturek jak w nocy będzie się budził? Z drugiej strony nie czuję jakiejś potrzeby spania w innym pokoju niż dzieci, lubię jak Radziu przychodzi się poprzytulać, a jak już zaśnie to sen ma na tyle mocny, że nie przeszkadza nam, kiedy chcemy spędzić wieczór z mężem ;) Tuż przed zajściem w ciążę miałam taką akcję, że strasznie bolała mnie głowa i w nocy zasłabłam, straciłam czucie w rękach i nogach i jakoś dziwnie powykręcało mi palce, więc mąż zadzwonił po pogotowie, w naszym pokoju zbiegła się cała rodzina, ratownicy, wszyscy głośno rozmawiali, ratownicy mnie badali, podawali mi leki i dopiero pod koniec zorientowali się, że zaraz obok mnie śpi dziecko ;) Radziu przespał całą noc, o niczym nie wiedział.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, nie było mnie kilka dni ale już nadrobilam zaległości ☺️ co do badania cukru to u nas tez nie pobierają z palca i trzeba mieć swoją glukozę, ktorą rozrabiaja w laboratorium. ja na szczęście mam to za soba i jest ok ☺️ w sobote udało mi sie troche kupic dla Malucha i posegregowac ubranka - oboje z mężem stwierdziliśmy, że nie ma co wiecej ich kupować i trzeba nam jedynie jeszcze dokupić niedrapki i skarpetki i ewentualnie coś fajnego na wyjście ze szpitala ☺️kupiłam m. in. butelkę antykolkową z nuka 150ml i jedna wieksza z nuka bo była w promocji

Odnośnik do komentarza

dziewczyny jeszcze mam pytanie - co kupujecie do kąpieli i czy smarujecie dzieci po kąpieli? jeśli tak to czym? czy któraś z man używała oillan baby płyn 2w1? https://estore.oceanic.com.pl/oillan-baby-plyn-do-mycia-i-kapieli-2-w-1-200-ml.html coś takiego. nie wiem też czy dobrze jest odrazu kupować płyn do skóry wrażliwej i dla alergików czy takue dmuchanie na zimne jest wskazane

Odnośnik do komentarza

Ucięło mi post!!! A tyle napisałam... wiec MamaRadzia dziekuje, po 3 miesiącach nie jedzenia, zaczęłam w końcu jeść wszystko i mam nadzieje, ze w końcu przybiore na wadze, bo dalej jestem na minusie.
I polecam wam stronkę MakeUp, ponieważ można tam kupić różne kosmetyki za śmieszne pieniadze. Np. Podkład bourjois 25 zł a cena sklepowa 60 zł. Sole do kąpieli w cenie 6 zł, masło shea naturalne 15 zl

Odnośnik do komentarza

Cyska ale laska z ciebie ;-) ile te sukienki kosztują ??? Jak patrzę na cb to już bym poleciała kupi ale ja pewnie będę TROSZKE inaczej wyglądać hehe. Lenka 88: co do tych oiliatum itp z apteki za które płaci się krocie daj sobie spokój. Ja nawet miałam wskazane bo moja miała alergie wysypkę suchą skórę jak wiór kupiłam używałam i wydawało mi się że córka ma jeszcze gorsza skórę właśnie po tych cudownych kosmetykach. Teraz po kilku latach doświadczenia patrzę na skład i najlepiej wypadają babydream i HiPP. Zastanawiam się tak samo nad stosowaniem oliwki bo przy pierwszym dziecku wiadomo wszystko by się ciało najlepsze i to i tamto a teraz jestem zdania im mniej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Ja od urodzenia stosowałam mojej HiPP.

Co do oliwki to wysusza skórę, ja stosowałam tylko na ciemieniuche.

Moja miała zdrowa i nie stosowałam żadnych balsamów bo po co.

Jeżeli jest sucha lub atopowa wtedy należy sięgnąć po emolienty ale tu trzeba niestety próbować co się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza

dzięki dziewczyny za odpowiedz ☺️ w takim razie tez sprobuje z hippem. ja tez uwazam, ze im mniej sie dziecka smaruje rozjymi specyfikami tym lepiej (no chyba ze jest taka potrzeba). Jeszcze troche czasu zostalo, ale juz wole powoli wszystko szykowac, nigdy nic nie wiadomo. Cyśka11 wyglądasz pięknie, sama zastanawialam sie nad sukienkami, zwlaszcza ta w paski ale na mnie napewno by tak dobrze nie leżała i kupilam tylko ołówkową spódnice ☺️

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Co do przykrycia to też zależy od każdego dziecka ;-)

Moja przez miesiąc była w rożku potem pod kocykiem a od połowy listopada jakoś pod kołderka i tak śpi do dziś.

Używałam przez chwilę śpiworki ale ja denerwował

Dzieci ogólnie się odkrywają potem śpią po całym łóżku i w najróżniejszych śmiesznych pozycjach.
W domu mamy raczej chłodno mała mi nie choruje więc jak nawet śpi odkryta nic jej nie jest.

Odnośnik do komentarza

Sabsimplex . byłam dzisiaj w lidlu kupiłam półśpiochy bez stopek są też fajne koszulki i spodenki na starsze dzieci. A jak mąż wieczorem wróci to jadę do biedry po pieluszki flanelowe. Mam wrażenie że ostatnio mało jest w sklepach pieluszek 1. Wszystkie promocje na 2-3-4 W netto pampers 2 zielony 100szt za 32 zł jakby ktoś miał blisko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...