Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patrycjaaa

asienka1607 zaczęłam się już trochę stresować , no nic muszę cierpliwie czekać ;) w piątek mam połówkowe , co do łożyska nikt mi nic nie mówił , ale mieszkam w UK więc też troszkę inaczej tu wygląda . W ostatnim tygodniu często kłuje mnie z prawej strony brzucha jakby kolka nie jest to jakiś mocny ból ale występuje kilka razy dziennie miałyście tak ?

Odnośnik do komentarza

Mnie też kłuło właśnie po prawej stronie jakieś kilka dni. Myślałam że to może wyrostek ale miałam wycięty hahaha. Jak zaczęło tak przestało. Nie wiem dlaczego ale codzien leci mi krew z nosa nie jakaś Niagara ale pękają naczynka ???? Badania krwi robię za tydzień biorę witaminy a jednak chyba czegoś mam za nalo

Odnośnik do komentarza

Mi też nieraz leci parę kropli z nosa i dziąsła krwawią przy każdym myciu mimo, że używam miękkiej szczoteczki i pasty na krwawiące dziąsła, a wyniki morfologii mam wzorowe, nawet przed ciążą takich nie miałam ;-) Także nie ma się czym przejmować, w sierpniu minie :-) Mi mąż dzisiaj zniósł ciuszki że strychu i tak jak myślałam, rozmiar 56 i 62 mam 3 kartony, więc nawet się w sklepach do tego nie zbliżam. Ale i tak będę jeździć na ciuchy, jak się trafi coś fajnego z większych rozmiarów to będę brać, nie odmówię sobie tej przyjemności :-) Dla Radzia mnóstwo rzeczy kupiłam w lumpeksach i byłam z nich zadowolona, a kosztowały grosze. Tylko trzeba mieć czas żeby coś ciekawego wyszukać, a jak już się Dzidziuś urodzi to nie będzie kiedy.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

MamaRadzia
Mi też nieraz leci parę kropli z nosa i dziąsła krwawią przy każdym myciu mimo, że używam miękkiej szczoteczki i pasty na krwawiące dziąsła, a wyniki morfologii mam wzorowe, nawet przed ciążą takich nie miałam ;-) Także nie ma się czym przejmować, w sierpniu minie :-) Mi mąż dzisiaj zniósł ciuszki że strychu i tak jak myślałam, rozmiar 56 i 62 mam 3 kartony, więc nawet się w sklepach do tego nie zbliżam. Ale i tak będę jeździć na ciuchy, jak się trafi coś fajnego z większych rozmiarów to będę brać, nie odmówię sobie tej przyjemności :-) Dla Radzia mnóstwo rzeczy kupiłam w lumpeksach i byłam z nich zadowolona, a kosztowały grosze. Tylko trzeba mieć czas żeby coś ciekawego wyszukać, a jak już się Dzidziuś urodzi to nie będzie kiedy.

To fakt ciuchy ze szmatexu są super.teraz to sie troche boje chodzic zeby jakiejs bakteri czy wirusa nie przyniesc.a mi sie usnelo przez poludnie ponad 2h o masakra.jutro wizyta i juz sie stresuje.od tygodnia czuje malutka jak sie wierci dzis 19+5
Odnośnik do komentarza

MamaRadzia
Mi też nieraz leci parę kropli z nosa i dziąsła krwawią przy każdym myciu mimo, że używam miękkiej szczoteczki i pasty na krwawiące dziąsła, a wyniki morfologii mam wzorowe, nawet przed ciążą takich nie miałam ;-) Także nie ma się czym przejmować, w sierpniu minie :-) Mi mąż dzisiaj zniósł ciuszki że strychu i tak jak myślałam, rozmiar 56 i 62 mam 3 kartony, więc nawet się w sklepach do tego nie zbliżam. Ale i tak będę jeździć na ciuchy, jak się trafi coś fajnego z większych rozmiarów to będę brać, nie odmówię sobie tej przyjemności :-) Dla Radzia mnóstwo rzeczy kupiłam w lumpeksach i byłam z nich zadowolona, a kosztowały grosze. Tylko trzeba mieć czas żeby coś ciekawego wyszukać, a jak już się Dzidziuś urodzi to nie będzie kiedy.

To fakt ciuchy ze szmatexu są super.teraz to sie troche boje chodzic zeby jakiejs bakteri czy wirusa nie przyniesc.a mi sie usnelo przez poludnie ponad 2h o masakra.jutro wizyta i juz sie stresuje.od tygodnia czuje malutka jak sie wierci dzis 18+5
Odnośnik do komentarza

Kochane czy Wy tak jak ja macie wrażenie że macie wszystkiego za dużo ? przez ostatni czas troche poszalałam po sklepach i dzis przegladnelam co mam rozmiarami i wyszło mi dośc sporo ciuszków tzn mniej więcej tak:Pajacyki 11 sztuk,Body długi rękaw 14 sztuk,Body krotki rekaw 12 sztuk,polspiochy 14 sztuk,sweterki 3 sztuki,kaftaniki 6 sztuk,ciepłe pajace z długim rekawem 3 sztuki..Głownie to rozmiary56,62,68 kilka

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Fajnie jak wchdzi się na forum a tu kilka stron do czytania :) ja po pracy, z jednej strony odliczam dni urlopu a z drugiej o dziwo ale fizycznie lepiej się czuję niż leżąc w domu :/ Mąż stwierdził że pracoholicy tak mają. Psychicznie jestem padnięta bo duża odpowiedzialność, ale formy i energii takiej do działania nie miałam od ostatnich 5 m-cy :)
A szafka z ciuszkami wspaniala, ja narazie nie mam gdzie tego wkładać i mam siatce dalej to co kupiłam. Nie wiem w ogóle jak przeorganizuje pokój, bo córka ma tyle ubrań że ledwie się w szafie swojej mieści a na drugą dla małego nie mamy miejsca. Nie mam pojęcia jak to ogarnąć żeby córka nie czuła że przez brata traci coś swojego. A pokój będą mieć wspólny :/
Wogole tak dziś wiosennie, mam ochotę kwiatki sądzić w ogródku, ale ktoś mi musi pomóc z uzupełnieniem ziemi. Mam nadzieję że pod koniec kwietnia się z tym uporam bo z większym brzuchem będzie ciężej.

Odnośnik do komentarza

Lilli ja na pewno nie mam niczego za dużo, bo nie mam nic :D
Ale ty faktycznie zaszalałaś kochana ☺️ obawiam się, że części nawet nie zdążysz założyć. Albo założysz raz :D
Ja wolę zakupy zostawić na później. Teraz nakupuje a potem zostanie tylko czekać. Wolę później właśnie co jakiś czas coś kupić i tak do porodu.
Jutro wchodzę w 18tc. Będę dzwonić się umawiać na prenatalne ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Ja tez jeszcze niemam nic..po synku z ciuszkow niewiele zostalo..a ze moj brzdac nie chcial sie ujawnic na polowkowych to jeszcze sobie z zakupami poczekam :-) no chyba ze cos mi wpadnie w oko w uniwersalnych kolorach..

Odnośnik do komentarza

Ja też trochę pokupowałam dla malutkiej, ale muszę kupić na pewno body z któtkim rękawkiem bo mam same z długim. Dla mnie z uwagi na pierwszą ciążę planuję body kopertowe przyjmniej na początku. Te co mam są z lidla, 5.10.15 (wyprzedaż) czy pepko to chyba tylko 3 szt z lidla mam kopertowe. Ostatnio w hm pojawił się np.taki zestaw https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0718421002.html planuję też kupić pajacyki z "next" mają opcję odwijania rękawków na rączki jako niedrapki co jest przydatne. Ogolnie ciuszki z next są polecane np. body białe podobno nie niszczą się nawet po iluś praniach więc warto przetestować, chociaż kopert.nie widziałam chyba. Jakoś tak podobają mi się takie bodziaki śnieżnobiałe na niemowlaku hmm ;) a i w next są też fajne zestawy po ileś tam szt. i duży wobór. Jeśli ktoś szuka b.kopertowych to są też w reserved a i w polecanym już na forum dolce sonno. W tym miesiącu planuję powoli rozglądnąć się za "droższymi" gażetami typu baby hug z chicco, żeby rozłożyć wydatki ;) a i pyt do mam z doświadczeniem letnich niemowlaków czy polecacie body na ramiączkach albo rampersy krótkie? Pasuje coś lżejszego na sierpień bo może być upalnie, we wrześniu pewnie już będzie chłodniej.

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Ostatnio też napotkałam pozytywną opinię o brytyjskiej marce grosnug specjalizującej się w śpiworkach oraz podobnych art. dla niemowlaków i mają w ofercie coś co mnie zaciekawiło otulacz-śpiworek jakby można używać tak żeby bobo było ściśnięte albo jako zwykły śpiworek, ma też całkiem luźno w nóżkach w porównaniu z klasycznymi śćiśłymi otulaczami. Podsyłam linka może któraś się zaciekawi ;) https://m.grocompany.pl/product-pol-3792-Otulacz-spiworek-Grosnug-Lions-and-Tigers-Cosy-GRO-Company.html

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Ja dotąd rodziłam późną jesienią i będzie to pierwszy raz kiedy bobas pojawi sie latem. Pod czym śpią noworodki tą porą? Moje dzieci były śpiworkowe ale czy to nie będzie za ciepło? Otulacze podobno bardzo fajnie sie sprawdzają przy nieśpiących dzieciach.
A mam do Was pytanie odnośnie kuchni. Macie jakieś fajne przepisy na obiady i kolacje z serii tych zdrowszych. Ostatnio bardzo rozleniwiłam sie w kuchni i często jadam byle co i mam wyrzuty sumienia ;-) Zwracacie uwagę na to co jecie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...