Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. Piękne macie brzuszki ja dziś dokładnie na półmetku czyli od dzis bliżej jak dalej. Wczoraj mój chłopiec tak szalał że brzuch mi podskakiwał hehe aż mąż zdziwiony. Ruchy czuje już non stop a szczególnie synek upodobał sobie pęcherz hehe. Ja już nie mogę doczekać się lata lekkie sukienki w które wejdę tuniki mam tego sporo hehe

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Piękne kolory masz w domu bożka, uwielbiam odcienie bieli i szarości.
Brzuszek też super, ja mam ciut większy ale też tak wysoko :)
Lili ja przytylam niby 3 kg a jestem większa od Ciebie. Do pierwszej ciąży zaczynałam z wagi 54 i skończyłam 62.5. Teraz zaczynałam z 59 i już przed ciąża czułam się gruba więc teraz jak Cobra cieszę się że teraz że nikt nie pyta czy jestem w ciąży bo to ewidentnie widać :)

Odnośnik do komentarza

Ślicznie wyglądacie wszystkie. Mi teraz brzuszek już urósł i wreszcie widać, że jestem w ciąży, może wreszcie się zbiorę na odwagę i wrzucę jakieś zdjęcie ;)

Kilogramami się absolutnie nie przejmujcie, dopóki lekarz nie mówi, że jest za dużo to nie ma się co martwić, a przy Waszych figurach raczej Wam to nie grozi ;) Ja w poprzedniej ciąży przytyłam prawie 16 kg, a potem schudłam tak, że po roku ważyłam 6 kg mniej niż przed ciążą, bez ćwiczeń. Opieka nad dzieckiem to jak fitness, a jak do tego jeszcze karmi się piersią to niknie się w oczach. Szwagierka w ciąży przytyła z 50 kg na 72 kg, co przy jej wzroście (150 cm) było już hardkorem, ale zanim wyszła ze szpitala to już miała 9 kg mniej i po pół roku ważyła już 52 kg. W dodatku pomimo że niczym się nie smarowała i tak dużo przytyła nie zrobiły się jej rozstępy. Także głowa do góry, nasze ciała wiedzą co robią i potrafią naprawdę dużo znieść.

Aha i witam nowe mamuśki :) Ostatnio tyle się tu dzieje, że ciężko za wszystkim nadążyć :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

Ale dziewczyny macie fajne brzuszki!!!
Bożka jak miło, że są na forum tez dojrzalsze dziewczyny ;-) Nie wiem ile lat masz Ty ale ja w tym roku kończę 38 i czasem czuje się strasznie staro i tak mi głupio, że taka stara baba jestem i w ciąży ;-) Do tego dużą różnicę wieku będę mieć. Pomyślałam sobie, że jak mój mały Wojtuś będzie mieć 6 latek to starszy syn 18. No masakra jakaś.
Kurcze kolejne dziewczyny i kolejne chłopaki. Tylko u nas tak się złożyło czy cały rok należy do chłopców?

Odnośnik do komentarza

No faktycznie jest zdecydowana większość chłopców u nas :D i jest nas naprawdę dużo w sierpniu. Na marcowkach np tylko 12 osób.

A z tym wiekiem teraz to naprawdę już nie ma znaczenia. Mnie się wydawało, że będę wyglądać jak stara baba z brzuchem. A w kolejce u gina sporo osób już dojrzałych. Kiedyś nie do pomyślenia a przecież życie układa różne scenariusze.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...