Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2019


Gość marzenka91

Rekomendowane odpowiedzi

:D Ja jeszcze nie odebrałam moich legginsów i rajstop z paczkomatu, pod wieczór mam nadzieję już je mieć. Spodnie powinnam mieć w tym tygodniu pod koniec, aaa i zamówiłam sobie jeszcze większy rozmiar piżamy ciążowej oraz szlafrok (to już do szpitala bo stary jest...stary ;)), jeszcze koszulę ciążową do szpitala muszę kupić bo również okazało się, że wyrzuciłam :/

Fajnie, że już kupujecie ciuszki dla siebie ;) Aaaa Truskiew, to ja podobnie jak Ty wczoraj ubrałam taką ciepłą krótką jesienną kurtkę i ledwo ledwo, na siłę zapięłam się, właśnie w cyckach nie mogłam się dopiąć, a przecież nie urosły (może troszkę pełniejsze są ale nadal takie jak były mi się wydaje).

Odnośnik do komentarza

Magnolia wlasnie tez szlafroki ogladalam. Ja to szukam tkiego ala basenowego bone najnardziej sie sprawdzaja. Malo misjca zajmuja a przykryja jak sie gdzies wychodzi. bbo na sali to zawsze u nas upal. Ale jeszcze nie kupuje bo nie wiem jak wielka bede. Ostatnio mialam chyba cos ok 120 w obwodzie a to byl 8 miesiac. 110 mialam w pierwszej ciazy. Az strach myslec ile bedzie w tej.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza

Mam do was pytanie. Czy zauważyliście u siebie jakas nadmierna drazliwosc? Bo ja mam lekki problem z przedszkolem mojego syna. Nie trawie kompletnie jednej z opiekunek. Nigdy nic mi sie takiego nie przydazylo. Absolutnie nawet bedac w poprzednich ciazach nie bylo takiej sytuacji. Sugeruje mi sie ,ze to wplyw hormonow. Ale jakos nie sadze aby akurat wplyw hormonow byl tylko w stosunku do jednej osoby. Nawet moj J dzisiaj stwierdził ,e nke dziwi mi sie bo na nim tez niedobre wrazenie zrobila.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna8904

Serduszko bije nawet słyszałam az łezka mi się zakrecila w oku!!! 8tydzien i jeden dzień. Termin porodu 6 maj 2019! Ale się cieszę!!!!
I dostałam skierowanie na badanie prenatalne w 12-13tyg. Mojemu bratu 6 lat temu urodziła sie córka z Zespołem Patou... jestem w dużym stresie przez to....

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna8904

Ulinek Milenka zmarła jak miała 3 miesiące. Bidulka nasza kochana nawet w domu nie mogła być, bo non stop pod tlenem leżała miała duże problemy z oddychaniem.... dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. Na pewno wyniki będą dobre! Nie dopuszczam do siebie innej myśli. Ale mimo to niekiedy jest jakaś durna myśl, że coś mogłoby być nie tak... staram się odganiac takie myśli od siebie.
Najważniejsze, ze dzisiejsza wizyta udana! Dzidzia się rozwija prawidłowo i to serduszko!!!!:D błogi dźwięk!!!!
życzę Wam kochane takich wizyt jak dzisiejsza moja była
Buziaki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...