Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość wanilijka

amirian
A wanilia Twój men gdzie pracuje, że tak późno wraca? jesli możesz powiedzieć...

żadna tajemnica :)
w daremnym zakładzie co mi GO porywa na jakieś głupawe płdniówki lub nocki :Wściekły:

a tak naprawdę w zakładzie związanym z częściami do samochodów czy to tam lakierują czy coś tam. I mój książe siedzi na magazynie i gra w karty-bardzo twórcze zajęcie :sofunny:

a Twój? w ogóle reszty bab faceci co robią???

mało Im tu czasu poświęcamy :ocochodzi:

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

amirian
wanilijka
Amirian kiedy głosować na ten konkurs "kocham Cię" bo nawet nie wiem :/

chyba od jutra mozna głosować :in_love2:

to możesz liczyć na głosika po starej dobrej znajomości z vaniliową :Podziw:

a tamte dwie gdzie się stleniły?

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

stokrotka_87
wanilijka
amirian
A wanilia Twój men gdzie pracuje, że tak późno wraca? jesli możesz powiedzieć...

żadna tajemnica :)
w daremnym zakładzie co mi GO porywa na jakieś głupawe płdniówki lub nocki :Wściekły:

a tak naprawdę w zakładzie związanym z częściami do samochodów czy to tam lakierują czy coś tam. I mój książe siedzi na magazynie i gra w karty-bardzo twórcze zajęcie :sofunny:

a Twój? w ogóle reszty bab faceci co robią???

mało Im tu czasu poświęcamy :ocochodzi:
mój jest technikiem budowy dróg i mostów i w tym pracuje.. właśnie rozkręca własną działalność.. a siedzi od grudnia na dupie..bo zima dała popalić i zleceń nie mają..

stokrotko to możesz Mu powiedzieć, że daję IM zlecenie na Tychy bo u nas drogi śa gorsze niż gorsze w okolicach mojej pracy-saaame dziury :Zakręcony:

ale ja nie płacę oki ?!:sofunny:

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

stokrotka_87
wanilijka
amirian

chyba od jutra mozna głosować :in_love2:

to możesz liczyć na głosika po starej dobrej znajomości z vaniliową :Podziw:

a tamte dwie gdzie się stleniły?

nic się nie stleniły .. spokojna Twoja rozczochrana ! :D hyhy

eeeejjjjjj czesałam się dzisiaj :ocochodzi:::)::Szok:

Odnośnik do komentarza

No to mój podobnie... tylko w branży motocyklowej. Ale w dystrybucji, to coś jakby hurtownia artykułów motocyklowych: kaski, kombinezony, oleje itp. Choć on teraz tak jest raczej jako informatyk, ale nadal motocykle to jego pasja (choć obecnie żadnego nie ma)

No fakt, niewiele tu o nich mówimy...

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

stokrotka_87
wanilijka
stokrotka_87

mój jest technikiem budowy dróg i mostów i w tym pracuje.. właśnie rozkręca własną działalność.. a siedzi od grudnia na dupie..bo zima dała popalić i zleceń nie mają..

stokrotko to możesz Mu powiedzieć, że daję IM zlecenie na Tychy bo u nas drogi śa gorsze niż gorsze w okolicach mojej pracy-saaame dziury :Zakręcony:

ale ja nie płacę oki ?!:sofunny:

hahah Ty mu lepiej nie podsyłaj takich pomysłów bo jeszcze mi przyjdzie do Tych wyprowadzić :hahaha:

i napisz mi jeszcze że byś załowała???????!!!:Wściekły:

zajebiaszczo by było-jeszcze namówię resztę i będzie parenting na żywo :Śmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

amirian
wanilijka nie odchodź :36_1_4:

swoją drogą sama też mogłas dać swoją fotkę z mężusiem na konkursik

gdybym w domku tylko miała necika to na pewno bym dała!!!
a w pracy nie mam żadnych foteczek:Zakręcony:

następnym razem jak będzie taki fajny konkursik to cosik zapodam a teraz pozostanie mi na Ciebie i na Mikkę głosować no i chyba, że któraś tam jeszcze jest z naszych :Śmiech:

buziam buziam, zostałabym ale czeka mnie jeszcze autobusowa frajda do rodziców :Histeria:

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wogóle:

MAM MASE KSIĄŻEK do sprzedania za grosze (po 5 zł :) plus wysyłka, któraś czyta??? sporo po angielsku : np. Devil wears Prada, Memoirs of Geisha, Schindler list czy inne

jak sobie myśle, że mam to wszystko zabrac ze soba na nowe mieszkanie to mi sie gorąco robi ;/ nie mam aż tyle miejsca

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201401430.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...