Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnieszkab31

Dziewczyny,chciałam tu z Wami przysiąść i pomilczeć troche,ale...
Ku pokrzepieniu napisze-9.02.09,a więc nie tak dawno poroniliśmy bliźniaki.Po 3 latach starań,po diagnozie bezpłodności mŻonka dowiedzieliśmy się o Cudzie,ale po 12 tygodniach szczęścia straciliśmy nasze maleństwa.Było bardzo ciężko.Dziś jesteśmy w 5 tygodniu ciąży.
Jak same widzicie CUDA się zdarzają...a ja dziękuje swoim Aniołkom,za nowe kiełkujące we mnie życie.
Trzymajcie się,miejcie nadzieje i każdego dnia powtarzajcie sobie jak mantre 'uda się'

A dla wszystkich Naszych kochanych Aniołków zapalamy z mZonkiem światełko [*]

Odnośnik do komentarza

agnieszkab31
Dziewczyny,chciałam tu z Wami przysiąść i pomilczeć troche,ale...
Ku pokrzepieniu napisze-9.02.09,a więc nie tak dawno poroniliśmy bliźniaki.Po 3 latach starań,po diagnozie bezpłodności mŻonka dowiedzieliśmy się o Cudzie,ale po 12 tygodniach szczęścia straciliśmy nasze maleństwa.Było bardzo ciężko.Dziś jesteśmy w 5 tygodniu ciąży.
Jak same widzicie CUDA się zdarzają...a ja dziękuje swoim Aniołkom,za nowe kiełkujące we mnie życie.
Trzymajcie się,miejcie nadzieje i każdego dnia powtarzajcie sobie jak mantre 'uda się'

A dla wszystkich Naszych kochanych Aniołków zapalamy z mZonkiem światełko


  • Witam Agnieszko:36_2_53:...Cieszę sie razem z Tobą,T:36_3_19:woim szczęściem...Pisz z nami jak najczesciej...

    Odnośnik do komentarza

    Helloooooooooo

    Panterka napisałam ci na PW nt twoich wyników.

    Co tam u was? muszę was nadrobić. :D

    A my gralismy wczoraj wesele, dziś byłam nieprzytomna, do pracy szłam na 12, ale i tak bylam zmęczona. Na szczeście dziś krótko byłam, bo 3 godzinki więc spoko. Jutro też gramy wesele i w niedzielę znowu, na poniedziałek wzięłam wolne, muszę troszkę odpocząć.
    Mezuś mój wyjechal na weekend na ten spływ kajakowy, więc póki co dziś siedzę sama :( jutro i w niedzielę śpiewanie, więc jakoś mi zleci:Padnięty:

    http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
    Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

    Odnośnik do komentarza
    Gość panterka

    agnieszkab31
    Dziewczyny,chciałam tu z Wami przysiąść i pomilczeć troche,ale...
    Ku pokrzepieniu napisze-9.02.09,a więc nie tak dawno poroniliśmy bliźniaki.Po 3 latach starań,po diagnozie bezpłodności mŻonka dowiedzieliśmy się o Cudzie,ale po 12 tygodniach szczęścia straciliśmy nasze maleństwa.Było bardzo ciężko.Dziś jesteśmy w 5 tygodniu ciąży.
    Jak same widzicie CUDA się zdarzają...a ja dziękuje swoim Aniołkom,za nowe kiełkujące we mnie życie.
    Trzymajcie się,miejcie nadzieje i każdego dnia powtarzajcie sobie jak mantre 'uda się'

    A dla wszystkich Naszych kochanych Aniołków zapalamy z mZonkiem światełko


  • Witam Agnieszko :)
    Bardzo wspoółczuję ci straty twoich aniołków ale jak sama napisałać cuda się zdażają i gratuluję z całego serce Trzymam kcikukaskii było wszystko wporządeczku :)))))) Pozdrawiam

    Odnośnik do komentarza

    panterka
    Dzięki Oleńka :)))
    Idź wyśpij się bo poźniej będzie jazda :auto: gratuluję nowej zdobyczy jeśłi można wiedzieć to jakie auto sobie kupiliście ? Pozdrawiam Odpoczywaj Bidulko :):mylove:

    Hej Kochane!
    Wpadłam na chwilke,bo nadal czuję się osłabiona....ale po spanku o wiele lepiej;)
    Panterko kupilismy Toyotkę Corollę:36_1_11:

    Odnośnik do komentarza
    Gość panterka

    Dziewczyny najgorsze jest to że boję się że jestem w ciąży bo strasznie mnmie bolą cycki tak jak miąłm przy dwóch poprzenich i pobolewa mnie podbrzusze nie wiem czy to moja wyobraźnia mnie tak nakręca czy coś ale Cycyki mnie wsumie bolą już od zeszłego tygodnia a od wczoraj może środy pobolewa pobrzusze Także tego się boję najbardziej by znowu nie było jakby co komplkiacji

    Odnośnik do komentarza

    panterka
    Amiranku jeszcze raz dziękuje :))) :36_3_15::36_3_15::36_3_15::36_3_15::36_3_15::36_3_15:

    Moniczko pani G jeszcze nie odpisała ale już jakieś poszlaki mam od Amiranki także muszę powtórzyć badania i zobaczymy co dalej

    "Cytomegalię musi Pani powtórzyć, błędy laboratoryjne się zdarzają, a ten wynik jest trudny do interpretacji . Chodzi o świeże przeciwciała IgM, przy aktywnym zakażeniu wynik byłby znacznie wyższy, a tu został zakwalifikowany jako dodatni."
    "A cytologia gr II to norma."

    http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
    (*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

    Odnośnik do komentarza
    Gość panterka

    JG79
    Cześć Panterko!

    Co u Ciebie???
    Kochana - skąd Ty bierzesz tyle optymizmu????

    Cześć wiesz jakbym tyle się smuciła i ciągle rozmyślała to by mnie wywyieźli w kaftanie Naprawdę Już miąłąm takei dni i nie chciałabym do nich wracać Lepeij wierzyć że się uda i będzie wszystko Ok bo tak musi być :)))))

    Oleńko to super że sie wyspałaś i pomogło a teraz pewnie bedzi jazda próbna nowym :auto: życze milutkiej jazdy :)))

    Odnośnik do komentarza

    panterka
    Dziewczyny najgorsze jest to że boję się że jestem w ciąży bo strasznie mnmie bolą cycki tak jak miąłm przy dwóch poprzenich i pobolewa mnie podbrzusze nie wiem czy to moja wyobraźnia mnie tak nakręca czy coś ale Cycyki mnie wsumie bolą już od zeszłego tygodnia a od wczoraj może środy pobolewa pobrzusze Także tego się boję najbardziej by znowu nie było jakby co komplkiacji

    Kochana nie myśl o tym na razie....nie ma się co zamartwiaćna zapas.......może wszystko będzie dobrze,poczekaj na odp.pani doktor,może coś wyjaśni
    A jeśli będziesz w ciąży,to na pewno znajdzie się jakiś sposób ,żeby wszystko szło jak najlepiej........wiem,że łatwo mówić,ale na mnie zawsze działają takie pocieszające słowa:36_1_11: więc nie martw się......myślami jestam z Tobą:36_3_15:

    Odnośnik do komentarza

    agnieszkab31
    Dziewczyny,chciałam tu z Wami przysiąść i pomilczeć troche,ale...
    Ku pokrzepieniu napisze-9.02.09,a więc nie tak dawno poroniliśmy bliźniaki.Po 3 latach starań,po diagnozie bezpłodności mŻonka dowiedzieliśmy się o Cudzie,ale po 12 tygodniach szczęścia straciliśmy nasze maleństwa.Było bardzo ciężko.Dziś jesteśmy w 5 tygodniu ciąży.
    Jak same widzicie CUDA się zdarzają...a ja dziękuje swoim Aniołkom,za nowe kiełkujące we mnie życie.
    Trzymajcie się,miejcie nadzieje i każdego dnia powtarzajcie sobie jak mantre 'uda się'

    A dla wszystkich Naszych kochanych Aniołków zapalamy z mZonkiem światełko


  • Witaj wśród nas...
    Przykro mi,z powodu straty Waszych Aniołków dla nich zapalam światełka (*)(*)(*)
    Ale napewno nad Wami czuwają... Trzymam kciki za spokojną ciążę...

    http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
    (*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

    Odnośnik do komentarza
    Gość panterka

    moni27
    panterka
    Amiranku jeszcze raz dziękuje :))) :36_3_15::36_3_15::36_3_15::36_3_15::36_3_15::36_3_15:

    Moniczko pani G jeszcze nie odpisała ale już jakieś poszlaki mam od Amiranki także muszę powtórzyć badania i zobaczymy co dalej

    "Cytomegalię musi Pani powtórzyć, błędy laboratoryjne się zdarzają, a ten wynik jest trudny do interpretacji . Chodzi o świeże przeciwciała IgM, przy aktywnym zakażeniu wynik byłby znacznie wyższy, a tu został zakwalifikowany jako dodatni."
    "A cytologia gr II to norma."

    MOni nie wiem jak ja tgo patrzyłam i nie widziałam odpowiedzi :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: no ale cóż.... teraz to już sama nie wiem kurcze i tak muszę powtórzyć bo może faktycznie jakaś pomyłka bo przecież 133 to dużo a zresztą sama już nie wiem

    Odnośnik do komentarza

    agnieszkab31
    Dziewczyny,chciałam tu z Wami przysiąść i pomilczeć troche,ale...
    Ku pokrzepieniu napisze-9.02.09,a więc nie tak dawno poroniliśmy bliźniaki.Po 3 latach starań,po diagnozie bezpłodności mŻonka dowiedzieliśmy się o Cudzie,ale po 12 tygodniach szczęścia straciliśmy nasze maleństwa.Było bardzo ciężko.Dziś jesteśmy w 5 tygodniu ciąży.
    Jak same widzicie CUDA się zdarzają...a ja dziękuje swoim Aniołkom,za nowe kiełkujące we mnie życie.
    Trzymajcie się,miejcie nadzieje i każdego dnia powtarzajcie sobie jak mantre 'uda się'

    A dla wszystkich Naszych kochanych Aniołków zapalamy z mZonkiem światełko


  • Witaj Agnieszko dziękuję za światełko dla Naszych Aniołków
    Przykro mi z powodu Waszej straty:(Mam nadzieję,żę tym razem Wasza fasolka ujrzy światło życia....trzymam kciuki:):):)Pozdrawiam

    Odnośnik do komentarza
    Gość panterka

    JG79
    Masz rację!
    Ja już wszystkie doły i inne załamania mam za sobą!
    Trzeba dążyć do celu i wierzyc w cuda!
    Fajnie, że nawet mój gin wierzy, że nam się uda!

    widzisz właśnie to jest najważniejsze :))))))))))):36_1_11::36_1_11::36_1_11::36_1_11::36_1_11:

    Odnośnik do komentarza

    panterka
    JG79
    Masz rację!
    Ja już wszystkie doły i inne załamania mam za sobą!
    Trzeba dążyć do celu i wierzyc w cuda!
    Fajnie, że nawet mój gin wierzy, że nam się uda!

    widzisz właśnie to jest najważniejsze :))))))))))):36_1_11::36_1_11::36_1_11::36_1_11::36_1_11:

    właśnie...

    A ja zaczęłam weekend i byłam z małżem na zakupach, a teraz wcinay lody (pycha)...

    http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
    (*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

    Odnośnik do komentarza

    Kobitki!
    Jak dobrze, że to forum istnieje, bo inaczej bym zgłupiała!!!!
    Fajnie jest Was poznać!
    Najgorsze, to być samym w bólu.
    Wiem, coś o tym :(((((

    Oleńko!
    My mamy Peugota.
    Uwielbiam samochody i jak mam stresa o jeźdzę sobie.
    Gaz do dechy!!!

    Mój małżonek uciął sobie drzemkę, ale wieczorna " robota" go nie ominie.
    Zaraz pójdę zrobić sobie test na owu. Mam 12 dzień . Mam nadzieję, że w końcu pokaże 2 kreski, bo jajeczko już ładne siedzi sobie w lewym jajniku i oczekuje gości...

    Idę na test!

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...