Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Cebulka gratuluję i tak się cieszę, że wszystko ok. Poród ciężki, ale szybko zapomnisz i Adaś pewnie już Ci to wynagrodził. Dawidek jakoś wytrzyma rozłąkę, ale później nie będzie chciał się z Tobą rozstac. Wojtek tyle starszy a też nie chce wychodzic z domu - tylko siedzi że mną i z Czarusiem.
Dziewczyny, jak to fajnie, że już wszystkie dzieciaczki po tej stronie :)

Odnośnik do komentarza

Cebulka gratulacje!! Śliczny chłopczyk;)
Córeczki, swietnie ze Was wypuszcza w koncu;)
Szoti fajnie ze tak Wojtus pokochał braciszka, aż serce rośnie jak widzi się takie obrazki:)
Moja mała dostała takiego paskudnego trądziku niemowlęcego:( i katar jak był tak jest, tyle zevtrocge mniejszy... trwa to już półtorej tygodnia i martwię się coraz bardziej...

Odnośnik do komentarza

Klodi tez mieliśmy trądzik -tydzień czasu i sam zszedł. Znałam już to po pierwszym synku. W poradni laktac mi powiedziała lekarka ze to skaza białkowa Hahaha wiec ta służba zdrowia jest cudowna :D a ja nie dałam sie nabrać na te jej gadki. Wiec dziewczynki pytajcie tu najwiecej bo lekarze to coraz mniej kompetentni są niestety

Odnośnik do komentarza

Boze ale mnie mala wymeczyla!!! Ryk, ulewanie, czkawka i tak od 10.00! I w koncu wlaczylam głośniej swoją muzykę, wzielam ja na ręce i zaczelysmy tańczyć i to wcale nie delikatnie a myzyka energetyczna ;) maruda odleciala w minute :) ja spocona jak mysz ale dziecko wreszcie śpi:) Boze po 13:00 a ja nie dalam rady sniadania zjeść:( nie wiem jak ja wyjdę z anemii przy takim jedzeniu. Cebulka i Córeczki co tam u Was? Jak maluszki?

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Edzia ja tez malej nie budze w nocy. Tak położna kazała. Powiedziala ze noc jest od spania i dziecko ma to pojąć od pierwszych dni. Ale w moim przypadku szalu nie ma bo ona i tak sie budzi co 3h ;) jak w zegarku. W dzień to samo. W dzień mówiła zeby budzić co 3h ale maly Gremlin budzi sie częściej i tak, najczęściej jak siadam do jedzenia!

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niespodziewanaciaza1

Magda, my wczoraj po kapieli mielismy istny armagedon, najpierw pospala trzy godziny a od 21 do 3 nad ranem, krzyk, wisk, jedzenie mleka co godzine i to po 20ml zaledwie az w koncu padla.. i spala tylko do 5 a od piatej inne dziecko wogole, je co 3h, sama sie budzi na jedzenie, potem.pol godziny kolysania i zasypia

Odnośnik do komentarza

Widzę że Wam już maluszki dają popalić. Adaś już wczoraj był spokojny, tyle że się nie lubi przebierać i zmieniać pieluszki, bo drze się okropnie, co mnie zaskoczyło, bo Dawidek to ani nie podobał przy przewijaniu. Spał cały dzień, a w nocy zrobił mi maraton od 2 do 4 na zmianę cyc, odbijanie, cyc butelka,odkładam go a tu kupa, przebrałam go odkładam a tu znowu kupa. A teraz w dzień znowu śpi, tyle że się zastanawiam czy to nie od żółtaczki bo miał z rana 10, teraz pobrali mu krew, zobaczę jaki wynik, nie wiem kiedy nas wypuszczą, ale mi serce pęka, wczoraj Dawidek się pytał męża czy mamusia go naprawdę jeszcze kocha.

Odnośnik do komentarza

Cebulka powiedz może mezowi, żeby Ci nie opowiadał, bo jak się leży w szpitalu po porodzie to i tak hormony szaleja i można w depresję popaść. Wiadomo było już wczesniej, że będzie tęsknił, ale pomysl, że już niedługo jak Adaś podrośnie, to będą się razem bawić i jak to dobrze dla Dawidka, że ma brata. A o krótkiej rozłące z mamą szybko zapomni.

Odnośnik do komentarza
Gość Sceptyczna

Dziewczyny, wy serio chcecie szczepić? Przecież nawet nie wiadomo co jest w tych szczepionkach, nikt tego nie bada. Nie ma w Polsce żadnej instytucji, która by odpowiadała za jakość szczepionek. Ja bym się bała ryzykować... Ja nie szczepilam pierwszego dziecka, zdrowiutkie, katar trwa u niej maksymalnie 1 dobę, nigdy nie miała podawanego paracetamolu, nigdy nie miała podwyższonej temperatury. A ma juz kilka lat. Drugiego dziecka też nie zaszczepie. Wszystkie moje koleżanki mają dzieci, które dużo chorują, ciągle infekcje, a dwie maja synów z autyzmem. Szczepionki są bardzo niebezpieczne. To nie te co kiedyś, stare komunistyczne.

Odnośnik do komentarza

Edzia super że szumis pomógł.
Szoti jeden plus w tym wszystkim ze mąż zobaczył ile rzeczy ogarniam:-) no i nauczą się z Dawidkiem usypiać wieczorem.
Zostałam na sali sama,stwierdziłam że nie wychodzimy dziś, bilirubina na granicy normy, nie trzeba Adasia naświetlać, ale jeśliby wieczorem zżółkły bardziej to musielibyśmy jechać do szpitala na oddział dziecięcy. Pediatra przyszła z przygotowanym przemówieniem dla czego warto zostać, a ja odrazu się zgodziłam, bo jeden dzień napewno mnie nie zbawi, a tak Adaś będzie pod kontrolą, a mąż dziś jest umówiony z Dawidkiem na kebaba:-)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a wam dalej leci ze tak zapytam niedyskretnie ;) bo jutro minie u nas 4 tydzien od porodu a mi co prawda slabo ale jeszcze leci kurcze ...
A jak juz jestem przy takich pytaniach to sluchajcie czy z karmieniem będzie tak ze stanik i wkladki laktacyjne juz do końca karmienia??? Mi strasznie mleko kurcze sie sączy. Myslalam ze to tylko na początku bedzie..

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...