Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kasialukasik

Jaki wózek dla dziecka?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestesmy na etapie zmiany wozka glebokiego na spacerowy... wczesniej mielismy jakis chinski badziew, teraz chcialabym zainwestowac w cos konkretnego ale tez nie drogiego.. interesuja mnie glownie pompowane kola, wczesniej mielismy na piankach i tragedia... nie wspomne o zimie...
w internecie znalazlam taki wozek, czy ktoras z mam ma ten model ??? http://www.wozek-dzieciecy.pl/opinie/camarelo-elf
???
w internecie znalazlam cene 699zł uzywany juz za 450... mysle ze jest ok?
Z Gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OlgaKaminska

Wybór wózków jest dzisiaj ogromny. Przy pierwszym dziecku miałam taki duży, stylowy, z wielkimi kołami. Wyglądał fajnie ale był niesamowicie ciężki. Dlatego teraz jak miałam wybierać spacerówkę to zdecydowałam się na Chit Chat od Larktale. Jest lekki bo ma nylonową ramę i wazy 6,5kg. Poza tym bardzo prosto się sklada - plus do tego jeszcze ma wbudowany uchwyt do przenoszenia i pasek do noszenia na ramie. 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My postawiliśmy na polskiego producenta wózków KUNERT. Solidny, ma super amortyzację i bezawaryjne koła żelowe! Polecam, mamy model Mila, taki piękny różowy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amelia1985

Cześć, ja osobiście uważam, że do wózka trzeba się "przymierzyć". Ja akurat jestem niska i nie każdy wózek udało mi się stabilnie złapać, a mam kilka schodków do pokonania na 1 piętro. Dlatego byliśmy w kilku sklepach stacjonarnych i powiem Wam, że wózek, który wybraliśmy przez internet odpadł w przedbiegach 🙂 ostatecznie zamówiliśmy w sklepie [reklama usunięta], bo mamy najbliżej z odbiorem i cena była najniższa. Pozdrawiam 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Barbara

Warto pomyśleć przed zakupem wózka, na jakie tereny będziemy jeździli? Czy będziesz go wnosiła po schodach itd I na tej podstawie dokonać wyboru. dobrze jest prześledzić jakie są obecnie dostępne wózki, wybrać 2-3 modele i iść do sklepu stacjonarnego zobaczyć na żywo wózek. Dlaczego to takie ważne? Kiedyś prawie kupiliśmy wózek, wyglądał super w internecie i cena była w promocji akurat, a my byliśmy wtedy chorzy i nie było jak wyjść z domu. Na szczęście była awaria systemu w banku :))) Kiedy zobaczyliśmy wózek na żywo okazał się kolubryną, której nijak nie umiałam złapać. Od tej pory chodzimy do naszego osiedlowego sklepu [reklama usunięta] i wybieramy takie rzeczy. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamilla36

Polecam Euro-Cart Flex. Wózek jest bardzo praktyczny i bezpieczny dla dziecka. Szczególnie odczujesz jego komfort na dłuższych spacerach. Ja mogę chodzić naprawdę długie dystanse i się nie męczę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ilonkaa

Jeśli chodzi o wózki dla dzieci to moim totalnym hitem jest wózek Osis marki Cavoe. Odkryłam go tuż przed porodem i w ostatniej chwili zrezygnowałam z zamówionego wozka innej marki. Osis jest idealny do jazdy po mieście, lekko się go prowadzi, pięknie się prezentuje i jest odpowiednio wysoki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anita

My zdecydiwaliśmy się na anex e/type. Wózek prezentuje się nowocześnie i stylowo a przy tym jest łatwy w obsłudze. Lekko i zwinnie się prowadzi , ma dobrą amortyzację i nie zajmuje wiele miejsca po złożeniu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maria D

Jeśli szukacie odpowiedniego wózka dla swojego maluszka to polecam Venicci, zwłaszcza z kolekcji Tinum 2.0, możecie zerknąć na wózki na stronie https://venicci.pl/, naprawdę spory wybór modeli pod względem kolorystycznym. Wózki są eleganckie, ale jednocześnie kompaktowe i lekkie 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...