Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Daryjka jak dla mnie to tu pełen wyścig z czasem...jak dobrze, że jutro mam wizytę kontrolną i to rano. Coraz częściej nachodzi mnie myśl, że do 10tego nie dotrzymam. Codziennie pojawiają się mocne bóle szczególnie wieczorami...każdego dnia są one silniejsze. Tyle, że występują póki co raz może dwa razy i ustają. Liczę, że to będą te przepowiadające. co do czopu nadal nic nie zauważyłam. Msm nadzieję, że moja gin jutro rozwieje wszelkie niepewności ;)

Odnośnik do komentarza

MamaRobercika, ja kupowalam ten pevyl cos i stosowalam tylko jedna globulke. Chyba po dwoch dniach przechodzilo. Moze akurat pomoze, masz 2 czy 3 wizyte?

Ja dzis czuje sie slabo. Czuje ze mam wysoki puls caly czas. Ale cisnienie w normie.
Dzis naszlo mnie, dokladnie niedawno, ze w sumie moge juz zaraz urodzic. A nie jak sobie wmawiam, ze za minimum trzy tygodnie.
Caly czas nie odrozniam skurczy do napinania brzucha czy do wypinania sie mlodego. Bo po za twardym brzuchem nic mnie boli.
No lekkie bole czasem podbrzusza mam i boli mnie rwa kulszowa. Ale nie ze tak wszystko razem.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

2 mam wizytę ale nie wiem czy jutro apteka otwarta :( jak zamknięta to pozostanie mi i tak do 2 czekać bo 1 to na bank zamknięta. Pewnie i tak by mi chyba nie robili tego samego dnia tylko dopiero na następny albo nawet za parę dni by kazali się zgłosić, 3 mam wizytę u położnej więc ja mogę poprosić o skierowanie do rodzinnego i wtedy on mi może przepisać inne globulki niż ten peveryl, w domu mam kilka tabletek macmirror czy jakoś tak ale na nie chyba mam uczulenie bo ostatnim razem mi po nich nie przeszło nawet chyba było gorzej i w końcu i tak musiałam kupić peveryl, pamiętam że przy Robercie mi gin przepisała jakieś globulki clotrimazolum bo mówiła że to najlepiej pomaga a one na receptę, a do lekarza i tak muszę iść bo potrzebuje maść na żylaki. Przez te moje biegunki i zaparcia mi wyszły i to straszne. Trzeba to jakoś przed porodem troche złagodzić.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Mi tam wsumie obojętnie kiedy urodzę, może być jutro a może być 1, wsumie dużo do 1 nie zostało a znając mnie to będę rodzić kilkanaście godzin. Póki co nic na to nie wskazuje bym miała zacząć rodzić. Już się pogodziłam nawet z myślą o ewentualnej cesarce jak przepływy będą złe . Byle Laura zdrowa była. Zestresowalam się nimi bo jedna z dziewczyn na fb pisała że jak będzie mieć na poziomie 50% to że jej CC zrobią bo że dziecko już nie będzie rosło tylko będzie "podtrzymywanie przy życiu" bo łożysko już niewydolne. Też ma podejrzenie hipotrofi jak ja. Oczywiście już jestem tym zestresowana bo moje były na poziomie 50% ostatnio i afi 8,3. A mówili mi że to jest jeszcze ok. I nie wiem czy u mnie lekarka za bardzo zbagatelizowala czy w pl za bardzo się martwia. Noi gdyby u mnie było ok to bym tego kolejnego usg nie miała, bo u żony szwagra była ta sama sytuacja tylko że u niej wyszło że wszystko ok i jej już usg nie powtarzali jak mi. Sama nie wiem co o tym myśleć. Jedynie co myślę to to że na cholerę się w ogóle o to pytałam jej, bo się teraz martwię. A Laura mało się rusza A jak już rusza to boli jak nie wiem.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Mama robercika wy to macie jeszcze dwa tyg bo 37tydz i wiecej skurczy i gorzej sie czulam :) ja jutro 40tydzien rowno i czuje sie czadersko owszem skurcze mam od 2 tyg takie same i prezenie brzucha od 19 godziny ... najgorzej jest kolo 12 w nocy bo licze skurcze ale nic pozatym. A sylwester jutro w ogrodku ognisko z kielbaskami jak sie da :)

Odnośnik do komentarza

Ja tutaj mam rodzicow i siostre. A dzis w odwiedziny przyjechala siostra taty z rodzina (maz i synowie lat 8 i 4) i wybieramy sie do rodzicow. W domu przed TV. ;)

MamaRobercika mysle, ze u Ciebie zalezy od lekarza czy wlasnie dala skierowanie na dalsze badania czy nie. A nie ze u Ciebie bylo gorzej niz u zony szwagra.

Oj ja tez dzis swiruje. Kreci sie to boli. A nie kreci to sie ja nakrecam i martwie.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza
Gość Agata magda

Kasia się nie odzywa, chyba już w szpitalu.. anielica a czy te wymioty, nudności rozwolnienie to nie efekt stresu? W każdy, razie już jesteś na finiszu :) ja wczroraj tak się zestresowałam skurczami ze do północy jednak ta torbę spakowała, mąż zadzwonił do kolegi ze jakby co to wnocy żeby podjechał z żona dzieci popilnowac bo ja sądziłam ze będę rodzic. Rano wstałam zwymiotowała i trochę już lepiej. U mnie wymioty od zgagi masakra...i umówiłam się na ktg ale dopiero za tydzień jeszcze gbs mi nie przyszedł wynik...jeszcze kilka dni muszę pochodzić zreszta chce żeby mała była styczniowa .rudarudziutka tez jakoś ma termin na teraz ...

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie już jest 31.12 mamy prawie 1.
Kto wie co się wydarzy.
Ja zmieniłam tylko łóżko z jednego pokoju na drugi.
Wyspalam się przez 2 h i teraz męczy mnie zgaga i co robić cała Noc?

My Sylwester w domu
Odbieram torta zdmuchne świeczki i będę lezec do 24 .
Petardy obejrzymy i spać.
Taki jest plan i założenie.
A jak się potoczy dzień to się okaże.

https://www.suwaczki.com/tickers/dxomwn156a3o0whj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...