Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy mamuski co tak dlugo... stare forumowiczki pochowaly sie a nowe dolanczaja :) oska witam ja tez mam corke ale 11 nastolatke i Julka :) jak tam droga ciaza? I jak wrazenia na 2 dzidziola po tak dlugim czasie. Co do dnia to roznie ... wstaje o 6/7 ja ogarniam siebie corke do szkoly i kolo 10 ma pierwsza dzeme jakies 15/20 minut max i tak caly dzien po 15 minut przysypia chyba ze w wozku na spacerze to poltorej spi. Myjemy go kolo 19 i miedzy 20/21 usypia. Budzi sie raz kolo 2/3 i spi do 6/7 .

Odnośnik do komentarza

Delikatnie plamienie mialam, zostawili mnie na patologii, szyjka krótka juz była, mały dostał sterydy na pluca, kroplowki z magnezu nic nis dawały i po 2 dniach pobytu zaczął się poród, poszło szybko nawet. Po 10 dniach wyszliśmy do domu. Córka się cieszy, pomaga bawi a ja sobie przypominam wszystko jak to było z nią jak się urodziła.

Odnośnik do komentarza

Do mam które karmią mm podajecie wit D? Bo ja już nie wiem co mam robić czy podawać czy nie pediatra nam przepisała i kazała dawać po kropelce co drugi dzień a jak zaczniemy chodzić na spacery to odstawić niby już wychodzimy na spacery a ja nadal podaje, boję się że może jednak przedawkujemy bo w mleku też jest trochę tej witaminy

qb3cupjyyu4qvz9p.png

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie.
Mam nadzieje, ze z Nami zostaniecie.
Dopisze Was do naszej listy, co by czasem sie ogarniac. Szkoda, ze duzo "starych" forumowiczek nie pisze. ;(

A my nosimy jeszcze nawet rozmiar 50 (body h&m), spodenki bez stopek tez 50 (ze smyka), z pepco ze stopkami romiar 56. A pajacyki z next rozmiar "upp till 1 month" do wagi 4.5 kg. A jutro konczymy 6 tygodni.

Ja dostalam uzywany medela electric mini, jest super, bo wzglednie niedrogo dokupilam wszystkie czesci co styka sie z mlekiem. Jedynie lejki najpierw kupilam M, pozniej L, teraz juz XL.

My mielismy juz wzgledny rozklad dnia. Ktory dzis poszedl na łeb na szyje.

Moj nigdy nie zasnal jako tako sam w lozeczku, ze go polozylam i zasnal.
Zawsze zasnie przy cycu i ewentualnie go odkladam do lozeczka pozniej.
Spi ze mna w lozku dla mojej wygody. Bo karmiac go na lezaco zasypiam czesto pierwsza. Nie musze malego nosic, czy trzymac na sobie. Ale mysle ze i tak czuje moja bliskosc. Lubi sobie buzke na cycku trzymac.
Tez chcialam trzymac lozko dla nas. Ze to nasza przestrzen. I tez ze wzgledu bezpieczenstwa. Ale.. jestem niewyspana. Ciagle niewyspana. A tak o zasypiam z dzieckiem. A jak go odkladam to pozniej jeszcze czuwam czy nie stęka i w ogole.

Mam lozeczko dostawne, ale nie jest dostawione. Wlasnie bede je "montowac" do lozka. Bede malego probowac przekladac na "jego strone".

Rita92, mialas cc "normalne"? Czy pod narkozą?

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Kochane mamusie ja tez się nie przedstawiałam
Klaudia mama Jasmin 8 lat i Liam 5 tyg i 4dni
Liam przyszedł na świat w 37 tyg naturalnie, miał 49cm i 3182g
Teraz ma Ok 54cm i jakieś 4,700

Kochane odpisujcie proszę swój dzień ?
Jak wy to ogarniacie ?
Ja nie jestem w stanie nawet się umyć rano :( mąż po tym jak zawozi młoda do szkoły ucieka do pracy a ja sama siedzę nie raz do godz 18
Cieszę się na jutro bo M ma wolne i weeeekeeend

Odnośnik do komentarza

Jezu dziewczyny sąsiadą chyba dziecko zmarło 3 mies starsze od naszej Laury , przed chwilą zabrał je samochód pogrzebowy. Mąż akurat szedł z synem z przedszkola i maleńkie nosze widzieli i czarny worek. Weszedl i mi mówi że czarny samochód zabrał i że policja stoi i że czarny to nie karetka. Wyszłam i faktycznie samochód pogrzebowy. Jestem w szoku. Teraz siedzę i zastanawiam się co się stało.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Aż się popłakałam bo odrazu dziwne myśli mnie naszly, chyba spac nie będę mogła tylko będę Laury pilnować. Nie wiem co się stało. Islandki na ten temat dyskutowaly na balkonie obok. Mieszkają z tamtą rodzina za ścianą. Wsumie cieszę się ze nie zrozumiałam prawie nic z tego co mówią. Jestem zbyt wrażliwa na takie tematy. Strasznie przeżywam takie rzeczy nawet jak mnie bezpośrednio nie dotyczą. Nie mogę np czytać tych roznych rzeczy co się wyświetlają na przykład na Facebook.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Misia21 przez przypadek doczytałem, że urodziłas wczesniaka w 31 tc. Napisałabym do Ciebie priv ale korzystam z telefonu i nie umiem tego zrobić. Ja jestem właśnie w 31tc z zagrażającym porodem przedwczesnym i leżę w domu. Spojrzałam, że jesteś z Poznania, jak ja. Rodziłas na Polnej? Możesz coś napisać jak Twój maluszek radził sobie po urodzeniu? Będę wdzięczna za odp. PS. Sorry za off top tak wgl.

Odnośnik do komentarza

Zaliczyliśmy dzisiaj dwa spacery.
Borys już wykompany i spi.
Ciekawe jak długo.

Co do wysypki byliśmy u pediatry....skłania się do nietolerancji mleka jednak...Ale Jeszce mamy poobserwowac jak będzie gorzej..odstawiamy od piersi i dostanie inne mleko.
A z wysypka jakby lepiej. Z tym że kompiemy w emolium, i wapno i fenistil dostaje.

Ehh..szkoda gadać masakra jakaś bo córką też miała nietolerancja i dostawala nutranigen.

https://www.suwaczki.com/tickers/dxomwn156a3o0whj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...